Noderīgi padomi

Kādēļ mēbeles dažkārt ir jāgaida vairākus mēnešus?

Liela izvēle viesistabas mēbelēm
18 06 2019
stura divani un atzveltnes kresli

Mēbeļu iegāde internetā mūsdienās kļūst arvien biežāka – iespēja iepirkties no mājām fascinē ikvienu, kas taupa un plāno savu laiku. Tomēr reizēm pasūtītie interjera vai eksterjera elementi ir mazliet ilgāk jāgaida – lai cik ļoti mēs vēlētos pēc iespējas ātrāk iekārtot mūsu telpas, ir situācijas, kad mēbeļu piegāde mājās aizņem vairāk laika nekā parasti. Kādi ir galvenie iemesli?

Sarežģītāks ražošanas process

Pilnīgi primitīvu produktu ražošana parasti neaizņem ilgu laiku, bet, ja runājam par augstākas kvalitātes vai sarežģītāka dizaina elementiem, nav pārsteigums, ka mēbeļu piegādes nosacījumi nedaudz mainīsies. Varbūt Jūsu jaunais dīvāns ir ļoti krāsains, un galda ražošanā tiek izmantoti pat vairāki materiāli? Šādu mēbeļu realizācija aizņems daudz ilgāku laiku, bet visticamāk Jūs varēsiet izbaudīt augstākas kvalitātes rezultātu.

Vairāk roku darbs

Nav pārsteigums, sakot, ka mēbeļu ražošanā bieži tiek izmantotas rokām darinātas mēbeles – šādas detaļas joprojām ir stabilākas un uzticamākas, tāpēc ražotāji ir gatavi izmantot šos resursus. To atspoguļo gala rezultāts – rūpīgs un atbildīgs roku darbs, iespējams, nekad neatbildīs automatizētiem procesiem. Tomēr šī izvēle arī nosaka to, ka mēbeles mājai tiks piegādātas nedaudz vēlāk, nekā Jūs iztēlijāties. Tomēr daudziem veikaliem, piemēram, 220.lv mēbelēm, ir specifiski termiņi, tāpēc Jūs varat izlemt, vai ir vērts tos gaidīt.


Atbildīga piegāde

Mēbeles internetā bieži tiek iegādātas arī tāpēc, ka vairs nav nepieciešams rūpēties par to transportēšanu uz Jūsu mājām, bet par to atbildību uzņemas pārdevējs. Jūs visticamāk nevēlētos, ka Jūsu jaunās mēbeles tiktu ieskrambātas, saskrāpētas vai pat salauztas – lai šādi scenāriji nekļūtu par realitāti, Jums ir jāparūpējas par speciāliem, drošiem transportlīdzekļiem jau iepriekš. Tādējādi piegādes laiks būs mazāks, bet ja pagaidīsiet dažas dienas ilgāk, Jūs varēsiet būt pārliecināts, ka mēbeļu kvalitāte ir nevainojama.

Liels pieprasījums

Iespējams, Jūs piekrītsiet, ka dažādi īpaši piedāvājumi (bezmaksas mēbeļu piegāde, atlaižu kodi) un gada lielākās svinības mudina Jūs pieņemt lēmumu ātrāk un iegādāties noskatītās mēbeles par labākiem nosacījumiem. Tomēr problēma ir tā, ka daudzi no mums nolemj šādi rīkoties, kas var arī izraisīt nedaudz ilgāku gaidīšanas laiku. No otras puses, tā ir laba zīme: ja Jūs neesat vienīgais, kurš noskatījis viena vai cita ražotāja piedāvātās mēbeles, tas liecina par to uzticamību un kvalitāti.


Būtībā, ja Jūs nolemjat pagaidīt nedaudz ilgāk kārotās mēbeles, Jums nebūs jānožēlo. Ilgāki piegādes termiņi ir saistīti ar augstāku kvalitāti, rūpīgu un atbildīgu darbu, tāpēc Jūsu jaunie pirkumi pārsteigs Jūs ne tikai ar savu skaisto izskatu, bet arī ar savu ilgmūžību!

Pircējiem patika šis ieraksts

5/5
1 Pircēja vērtējums

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?