Noderīgi padomi

​Kādi grīdas segumi ir vispopulārākie un praktiskākie?

Izvēlēties paklāju
08 05 2017
gridas segumi

Daudzi no mums jau ir pieraduši pie tradicionālajām koka grīdām, kā nomaiņa uz jaunu grīdas segumu ir nopietns solis. Nevis finansiālu apsvērumu dēļ, bet gan gluži vienkārša ieraduma dēļ, ka daudzu gadu garumā izmantotais grīdas segums ir vislabākais risinājums. Grīdas segumi var būt visdažādākie. Ienākot modernākām tehnoloģijām, mūsdienās ir iespējams piedāvāt īpaši plašu segumu sortimentu, kas iespēj apmierināt absolūti visus klientu pieprasījumus, kuriem ir vēlēšanās dzīvot īpašā mājoklī.


Paklāja segumi.

Latvijā arvien mazāk un mazāk kļūs tādu mājokļu, kā grīdas ir pilnībā izrotātas ar paklājiem, zem kā visbiežāk slēpjas betons. Parasti paklāji ļoti noslogo telpu, tā kļūst daudz smagnējāka un tostarp arī ne pārāk tīra, jo paša paklāja tīrīšana – salīdzinoši sarežģīts process.

TOP piedāvājumi 

Koka segumi.

Kā jau tikām pieminējuši, Latvijā šis grīdas segumu veids ir viena no populārākajām izvēlēm, jo koka izstrādājumi ir plaši pieejami un pa zemām cenām, kā arī šāda veida grīdas seguma kopšana neprasa pārmērīgas pūles. Visbeidzot, pats grīdas segums izskatās ļoti skaisti, tādēļ, meklēšanas laikā izvērtējiet pēc iespējas vairāk, no koka izgatavotā, iespējamā grīdas seguma variantus.


Akrila grīdas segumi.

Šādi grīdas segumi lieliski būs piemēroti gadījumā, ja mājoklis ir liels, un ir vēlēšanās tajā ieklāt ideāli līdzenu grīdu. Visbiezāk, akrila segums tiek ieklāts komerciāla rakstura vai ražošanas telpās, taču, pateicoties šī seguma samērīgajām izmaksām, daži šādu variantu izmēģina savos mājokļos.


Apsildāmie grīdas segumi.

Tas ir jaunums, kas tiek piedāvāts nelielas kvadratūras dzīvokļiem. Ja Jūs vēlaties, lai Jūsu mājoklī vienmērīgi izplatītos siltums, tad tādā gadījumā, šī veida grīda būs ideāls variants. Īpašais aprīkojums var tikt pārklāts ar jebkādu pārklājumu, sākot ar koku un beidzot ar laminātu, kas tostarp atšķiras ar īpaši zemām cenām.


Laminēts grīdas segums.

Lamināts nav visestētiskākā izvēle, taču mūsdienās grīdas segumu sortiments ir patiešām plašs, tādēļ ikviens cilvēks piemeklēs to, kas patiesībā ir visvairāk viņam piemērots, un būs saskaņots ar mājoklī veidojamo interjeru kopumā. Kvalitatīvs lamināts atgādina koka grīdu. Patiesībā, tas nav tik izturīgs, un, visticamāk, ka tā kalpošanas laiks arī būs īsāks.


Grīdas segumi var būt gan kvalitatīvi, gan arī mazākā mērā funkcionāli. Tie mēdz būt gan skaisti, gan arī nepievilcīgi. Preču sortiments ir plašs, tādēļ Jūs bez pūlēm piemeklēsiet tieši Jums vispiemērotāko variantu.

Pircējiem patika šis ieraksts

4/5
1 Pircēja vērtējums

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2021 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.