Noderīgi padomi

Kādi papildpiederumi būtu noderīgi izvēlētajam augstspiediena mazgātājam?

Plaša izvēle spiedienmazgātāju aksesuāriem
27 01 2020
virietis mazga brugetu celinu ar augstspiediena mazgataju

Darbi veicas labāk un ātrāk, ja tiek izmantotas piemērotas palīgierīces. Un tagad, kad dažādu ierīču un instrumentu klāsts ir gana daudzveidīgs, par to var pārliecināties ikviens. 

Arvien populārāki šobrīd kļūst augstspiediena mazgātāji - salīdzinoši kompaktas ierīces ar jaudīgu sūkni. Augstspiediena mazgātājs ir noderīgs dažādu virsmu precīzai mazgāšanai - sākot no automašīnas, beidzot ar dārza mēbelēm un tehniku. Būtiski arī, ka, izmantojot augstspiediena mazgātāju, papildus nav nepieciešami nekādi tīrīšanas līdzekļi - spēcīgā strūkla paveiks uzdevumu ļoti efektīvi, neizmantojot ķīmiskus līdzekļus. Ja vēlaties īpaši labu rezultātu, varat izmantot speciālos mazgāšanas līdzekļus, kas paredzēti tieši mazgāšanai ar augstspiediena mazgātāju. 


Augstspiediena mazgātāja būtiskākās priekšrocības

Augstspiediena mazgātājam ir vairākas priekšrocības. Pirmkārt, salīdzinājumā ar ūdens šļūtenēm, augstpiediena mazgātāji patērē daudz mazāk ūdens - ietaupījums var būt līdz pat 80%. Otrkārt, pateicoties lielajam spiedienam, ūdens strūkla viegli piekļūst visur, efektīvi tīrot virsmas ar reljefu, spraugas, kā arī citas grūti aizsniedzamas vietas. Izmantojot augstspiediena mazgātāju, ietaupīsiet ne vien ūdeni, bet arī laiku. 

Daļa augstspiediena mazgātāju ir tik jaudīgi, ka ar tiem var notīrīt mājas, kravas automašīnas un citus lielus objektus. 


Kādu ierīci izvēlēties?

Ieskatoties piedāvājumā, var gadīties apjukt - kuru ierīci izvēlēties? Vispirms, protams, jāizvērtē, kādiem mērķiem augstspiediena mazgātājs tiks izmantots. Vienkāršākiem darbiem pietiks ar mazāk jaudīgu ierīci, savukārt nopietnākiem uzdevumiem jāizvēlas kāds no jaudīgajiem modeļiem. Svarīgi ņemt vērā arī tādus aspektus kā maksimālais ūdens spiediens un ūdens plūsma (litri/stundā) - jo šie rādītāji lielāki, jo lielāka arī tīrīšanas jauda. 

Uzmanību vajadzētu pievērst arī ierīces parametriem un aprīkojumam. Piemēram, kompaktas ierīces būs vienkāršāk uzglabājamas, bet augstspiediena mazgātāju ar ritenīšiem būs ērtāk pārvietot. 

Izmantojot augstspiediena mazgātāju, būtisks aspekts ir arī drošība. Der atcerēties - ja ierīce netiek pielietota atbilstoši drošības nosacījumiem, var rasties tīrāmo virsmu, kā arī ierīces bojājumi. Darbus vajadzētu veikt, izmantojot aizsargbrilles. Noteikti jāparūpējas par piemērotiem apaviem - tiem jābūt slēgtā tipa un izturīgiem, pretējā gadījumā spēcīgā ūdens strūkla var traumēt kājas. 

Kādiem papildpiederumiem dot priekšroku?

Augstspiediena mazgātājiem pieejams daudzveidīgs papildpiederumu klāsts. To galvenais uzdevums ir atvieglot veicamo uzdevumu, tādēļ šīs iespējas nevajadzētu novērtēt par zemu. Vienlaikus arī jāizvērtē, kas nepieciešams tieši Jums. Populārākie papildpiederumi ir:

  • Ūdens filtrs - pasargā sūkni no lieliem netīrumiem, kas var radīt ierīces bojājumus;

  • Rotējošās birstes - tiek izmantotas dažādu virsmu efektīvākai tīrīšanai;
  • Automašīnas virsbūves mazgāšanas komplekts - aprīkojums, kas īpaši pielāgots šim mērķim un ļaus iegūt teicamu rezultātu;

  • Cauruļu tīrīšanas šļūtene - notekcauruļu, kanalizācijas, ūdensvadu efektīvai tīrīšanai;

  • Leņķveida sprausla - piederums, kas ļauj piekļūt grūti aizsniedzamām vietām, piemēram, riteņu arkām vai automašīnas apakšējai daļai;
  • Putu smidzinātājs - aprīkojums efektīvākam un ātrākam rezultātam;

  • Virsmu tīrītājs - ērtākai un ātrākai darbībai, teicamam rezultātam.

Izvērtējot savas vajadzības, varēsiet piemeklēt atbilstošus papildpiederumus, kas atvieglos darbu un sniegs labāku rezultātu. Daļai augstpiediena mazgātāju dažādi papildpiederumi jau ir komplektā, taču, ja plānojat tos iegādāties atsevišķi, vienmēr pārliecinieties, ka tie ir savienojami ar Jūsu izvēlēto augstspiediena mazgātāju. 

Vajadzībām atbilstoši papildpiederumi ir lielisks augstspiediena mazgātāja papildinājums - tie uzlabo ierīces funkcionalitāti un nodrošina efetīvāku tās darbību. 

Augstspiediena mazgātāji - efektīvi palīgi dažādu darbu veikšanā. Izvēloties atbilstošu ierīci un papildpiederumus, varēsiet parūpēties par sava pagalma, mājas fasādes, garāžas, dārza mēbeļu, instrumentu, velosipēda un automašīnas tīrību. 

Pircējiem patika šis ieraksts

4/5
2 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2021 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.