Noderīgi padomi

Kādu betona maisītāju pirkt?

Plaša izvēle betona maisītājiem
20 02 2020
kadu betona maisitaju izveleties neprofesionalajai lietosanai

Ļoti bieži būvniecību nevar veikt bez betonēšanas. Ar šo uzdevumu var nodarboties ne tikai profesionāļi, bet ikviens, kurš vēlas uzlabot savu mājsaimniecību. Šim darbam nav vajadzīgas īpašas prasmes, bet īpaši instrumenti - betona maisītāji - kas padarīs šo darbu daudz efektīvāku. Šādu ierīču klāsts ir diezgan bagātīgs, tāpēc jums būs rūpīgi jāpārdomā, kuru betona maisītāju iegādāties. Saņemiet padomus, lai jūsu izvēli padarītu daudz vienkāršāku.

Kā izvēlēties betona maisītāju?

Izvēloties betona maisītāju, vissvarīgāk ir padomāt par savām vajadzībām un pēc tam pievērst uzmanību dažām būtiskām niansēm.

Tips

Pamatā ir divu veidu darbarīki - rokas maisītāji un betona maisītāji. Katram no tiem ir savas priekšrocības:

  • Rokas maisītāji ir kompakti un viegli. Paņemot šādu instrumentu rokās, jūs varat viegli sajaukt dažāda veida materiālus. Tomēr, lai arī šāds rīks ir lētāks, jānovērtē, ka šādi maisītāji parasti nav īpaši jaudīgi un funkcionāli. Turklāt par sajaukšanas tvertni būs jārūpējas pašam. Šī iemesla dēļ tos ieteicams izvēlēties vienkāršākiem darbiem.
  • Betona maisītāji bieži ir jaudīgāki un ir īpaši izstrādāti betona pielietojumam. Sajaucot īpašā traukā, maisījumu var ērti izliet pareizajā vietā - daudzām šādām ierīcēm ir šim nolūkam ērti pārvadāšanas riteņi. Lai arī šādam maisītājam būs vajadzīgi nedaudz lielāki ieguldījumi, tas atmaksāsies ar biežāku betonēšanu.


Tilpums

Šis aspekts ir atkarīgs no jūsu individuālajām vēlmēm un turpmākā darba veida. Izmantojot betona maisītāju ar lielāku ietilpību, pagatavojiet vairāk maisījuma uzreiz, taču tas var būt grūti, ja jums tas jāpārvieto uz citu vietu. Tas ir iemesls, kāpēc šī iekārta bieži tiek piedāvāta kompaktā izmērā, lietošanai piemājas apstākļos. Bieži, neprofesionālai lietošanai parasti pietiek ar betona maisītāju, kas ir ar 120–190 litriem. Attiecīgi mazākas vai lielākas tvertnes ir paredzētas ļoti retām vajadzībām mazās teritorijās vai otrādi - profesionālai izmantošanai lielās platībās.

Jauda

Atkal risinājums ir atkarīgs no jūsu vajadzībām. Jo jaudīgāks ir maisītājs, jo efektīvāks būs darbs, taču ļoti iespējams, ka arī par šādu ātrumu būs jāmaksā vairāk. Maisītāji ar jaudu līdz 700W parasti ir lieliski piemēroti lietošanai mājas apstākļos vai retākai lietošanai, un citos gadījumos meklējiet jaudīgākus modeļus.

Svars un izmēri

Šie aspekti ir svarīgi tikai tad, ja jaunais darbarīks ir jāpārvadā vai jāuzglabā. Pārliecinieties, ka tas der jūsu garāžā vai pieliekamajā, padomājiet, vai to var ievietot transportlīdzeklī, vai meklējiet viegli sadalāmus modeļus.

Papildu aizsardzība

Īpaši tiek atzīti darbarīki ar čuguna zobratiem - tiek uzskatīts, ka tie kalpo ilgāk. Ierīces, kurām ir reduktora aizsargs, arī nodrošinās vieglāku apkopi un mazāk laika. Lai arī šīs nav būtiskas funkcijas, ir noderīgi par tām zināt.

Betona maisītāja uzturēšana

Lai jaunais betona maisītājs kalpotu ilgi, ir svarīgi pievērst pietiekamu uzmanību tā uzturēšanai. Bunga jātīra pēc katras lietošanas reizes, lai izvairītos no betona sacietēšanas un grūti noņemamiem betona atlikumiem. Lai uzzinātu, kā tīrīt betona maisītāju, jums jāpatur prātā šādas darbības:

  • Kad darbs ir pabeigts, betona maisītājā ieteicams pievienot ūdeni, granti un pēc tam to ieslēgt. Pēc dažām minūtēm šis maisījums jāizlej, un betona atlikumi no tvertnes sienām jānoņem ar ūdeni, izmantojot augstspiediena mazgātāju.
  • Ja iepriekšminētā procedūra nav izdevusies un bungas malās joprojām ir palicis cements, varat izmantot kaltu vai, vēl sliktākā gadījumā, rokas pneimatisko āmuru. Vissvarīgākais - nelietojiet lāpstu vai citus produktus, kas, jūsuprāt, ir piemēroti šiem darbarīkiem - tie var radīt neatgriezenisku kaitējumu betona maisītāja bungai un tādējādi sabojāt jūsu betona maisītāju.
  • Gadījumos, kad maisītājs ilgu laiku ir atstāts novārtā, var būt nepieciešama arī sarežģītāka tīrīšana ar sālsskābi. Pēc ražotāja norādījumiem un uzmanīgi lietojot aizsargcimdus un sejas masku, bungas iekšpusē jāpievieno atšķaidīts sālsskābes šķīdums, jāļauj tam iesūkties betonā un pēc tam atkārtoti jāveic iepriekš uzskaitītos tīrīšanas darbus.

Izpildot šos kopšanas padomus un pievēršot uzmanību vissvarīgākajiem betona maisītāja izvēles kritērijiem, gadiem ilgi varēsit baudīt vieglāku darbu. Šajā gadījumā izvēloties patiešām ir svarīgi veltīt laiku meklēšanai.

Pircējiem patika šis ieraksts

3.2/5
5 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2021 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.