Noderīgi padomi

Kādu sejas krēmu izvēlēties no 40 gadiem?

Plaša izvēle sejas krēmiem
16 09 2019
sieviete izmanto sejas kremu

Līdz 40 gadu vecumam gandrīz visi uztraucas par savu sejas ādu - ja jūs tās kopšanai nebūsiet veltījis pārāk daudz laika, un arī jūsu dzīvesveids nav bijis īpaši veselīgs, iespējams, ka atspulgs spogulī nebūs īpaši iepriecinošs. Tomēr, ja jūs to sāksiet darīt jau tagad un mainīsiet savus ieradumus, jums joprojām būs iespēja apturēt novecošanās procesu - jums vienkārši jāzina, kā to izdarīt.

Kādi ādas procesi šajā periodā sāk parādīties?

Nav noslēpums, ka ādas atjaunošanās sāk palēnināties 25 gadu vecumā - svinot 40 gadu dzimšanas dienu, process kļūst vēl lēnāks. Tas darbojas lēnāk arī uz ādas tauku dziedzeriem, kā rezultātā derma un epiderma kļūst plānāka, bet mirušo šūnu slāņi - biezāki. Mīmikas grumbiņas un grumbiņas ap degunu un lūpām kļūst izteiktākas un dziļākas, kā arī acu stūros pamanām izteiktākus ieliekumus. Āda var izskatīties "blāva", seja maina krāsu, zem acīm arvien vairāk redzami mazi pietūkumi un tumši apļi, un āda uz kakla kļūs daudz plānāka.

Kā pareizi kopt ādu?

Jums patiešām nevajadzētu gaidīt visus iepriekš minētos novecošanās procesus - pēc 40 gadu vecuma jums attiecīgi jāpielāgo ādas kopšanas paradumi.

Sāciet ar šīm darbībām:

  • Katru rītu un vakaru rūpīgi notīriet ādu. Šī ir viena no galvenajām darbībām, kas jums jāiekļauj ikdienas gaitās. Sejas mazgāšanai vislabāk ir lietot ādai draudzīgus tīrīšanas līdzekļus, kā arī piemērotus sejas krēmus. Dienai ieteicams izvēlēties mitrinošu krēmu un savukārt barojošu sejas krēmu nobriedušai ādai naktī.


  • Rūpējieties par kakla un dekoltē zonām. Tā kā problēmas šajās zonās sāk parādīties šajā vecumā, ir lietderīgi iegādāties krēmus kakla un dekoltē zonām, lai palīdzētu novērst novecošanos.


  • Sāciet lietot serumus. Krēmiem jāpievieno attiecīgi serumi - to sastāvdaļas ir intensīvākas, kas padara serumu un parasto krēmu iedarbību pamanāmāku. Pietiks, ja izmantosiet to vienu reizi dienā. Turklāt ir ieteicams lietot arī acu krēmus, un, ja jūs joprojām smēķējat, jums jāpievērš lielāka uzmanība zonai ap lūpām.


  • Uzklājiet maskas vairākas reizes nedēļā. Dodiet sev vairāk laika un uzklājiet sejas masku 2-3 reizes nedēļā, lai iegūtu vislabāko mitrinošo un barojošo rezultātu. 

​​​​​​​

  • Atcerieties veikt tīrīšanas procedūras. Kā minēts iepriekš, atmirušās šūnas uz ādas uzkrājas vēl ātrāk līdz 40 gadu vecumam, tāpēc augstas kvalitātes skrubis palīdzēs no tām efektīvi atbrīvoties.

​​​​​​​