Noderīgi padomi

Kādu sejas krēmu lietot no 50 gadu vecuma?

Plaša izvēle sejas kopšanas līdzekļiem
18 09 2019
sejas kopsanas komplekts sievietei

Līdz 50 gadu vecumam ķermenī notiek daudzas izmaiņas, tāpēc nav pārsteigums, ka tās skar arī mūsu ādu. Tomēr, ja jūs negaidīsiet spilgtas pazīmes un pievērsīsiet uzmanību savai ādai jau savlaicīgi, jūs varēsiet saglabāt jauneklīgu un bezrūpīgu sejas ādu - tikai dažas pamata lietas, par kurām šoreiz diskutēsim.

Kādi procesi notiek ādā?

Ap šo vecumu tiek ievērojami samazināta estrogēnu ražošana, kā arī samazināts kolagēns un elastīns, kā rezultātā rodas vēl vairāk grumbu. Āda kļūst plānāka, jutīgāka un sausāka, tā bieži kļūst plankumaina (piešķir sejas ovālam iespaidu, ka tas slīd uz leju), zaudē toni un var parādīties vēl pigmentētāki plankumi. Arī uz rokām sāk parādīties grumbas. Visi šie procesi ir īpaši pamanāmi sievietēm pēcmenopauzes periodā.

Kā es varu rūpēties par savu ādu 50 gadu vecumā?

Lai apturētu iepriekš minētos novecošanās procesus, jums jāveic šādas darbības:

  • Vēl vairāk uzmanības pievērsiet ādas mitrināšanai. Apūdeņošana ir īpaši svarīga šajā vecumā, un jāizvēlas intensīva apūdeņošana. Un, ja dienas laikā jūtat, ka jūsu āda atkal kļūst sausa, atkārtoti uzklājiet krēmu - galu galā jūs vienmēr vēlaties justies ērti!


  • Izvēlieties sauļošanās kosmētiku. Kaitīgā saules gaisma var izcelt mīmiskās grumbiņas, tumšos plankumus un ievērojami palielināt ādas vēža risku. Lai novērstu visus šos efektus, pārliecinieties, vai jūsu sejas krēmiem ir aizsardzība pret sauli - vislabāk lietot sejas kopšanas līdzekļus, kuriem ir vismaz SPF 30 filtrs. 


  • Izmantojiet krēmveida tekstūras sejas tīrīšanas līdzekli. Tāpat kā jebkurā citā vecumā, ir ļoti svarīgi notīrīt seju arī kad jums ir 50 gadi, bet, ja līdz šim esat izmantojis ļoti šķidru tīrīšanas līdzekli, ieteicams to aizstāt ar krēmīgākas tekstūras līdzekļiem. Ideālā gadījumā to var papildināt ar barojošām vai nomierinošām eļļām, lai maigi, bet efektīvi noņemtu kosmētikas pēdas.