Noderīgi padomi

Kādiem apaviem noteikti jābūt Jūsu garderobē pavasara/vasaras sezonā?

Plaša izvēle sieviešu kurpēm
11 05 2020
sieviete skaistas vasaras sandales

Pavasara sezona jau rit pilnā sparā un vasara teju tepat aiz stūra – ir īstais laiks palutināt sevi un papildināt garderobi ar jauniem, sezonas tendencēm atbilstošiem apaviem. Sieviešu apavi ir ļoti dažādi un apjukt plašajā apavu klāstā ir itin vienkārši. 

Apskatīsim šī gada pavasara/vasaras sezonas jaunākās tendences un apavus, kuriem noteikti jābūt Jūsu garderobē. 

Piemērotība sezonai

Ideālā pavasara/vasaras sezonas apavu pāra meklējumi būtu jāsāk ar nelielu materiālu izpēti. Siltajai gada sezonai raksturīgi dažādi laika apstākļi, sākot ar pamatīgu svelmi un beidzot ar kārtīgu lietusgāzi. Garderobē noteikti vajadzētu iekļaut dažādiem laika apstākļiem piemērotus apavus, lai nesaskartos ar tik bieži sastopamo situāciju, kad gluži vienkārši nav ko vilkt kājās.

Karstajam laikam vispiemērotākie būs dabiskās un eko ādas apavi. Šādos apavos Jūsu kājas ar svīšanu saskarsies visai minimāli, jo āda ir elpojošs materiāls. Gaisa cirkulācijai lieliski noderēs arī apavi ar dekoratīviem atvērumiem. Pavasarī lieliski kalpos apavi ar slēgto purngalu, taču svelmainās vasaras dienās labāk izvēlēties atvērtā tipa apavus.

Lietainā laikā jāsniedzas pēc ūdensnecaurlaidīga apavu pāra ar slēgtu purngalu. Pievērsiet uzmanību, vai apaviem ir neslīdoša zole – arī lietū iespējams paslīdēt.


Lai arī kādus laika apstākļus sev līdzi atnestu jaunā sezona, atcerieties - nav nepiemērotu laika apstākļu, ir tikai nepiemēroti apavi!

Sekošana tendencēm

Kad par piemērotību sezonai ir padomāts, laiks pievērsties jaunākajai modei. Sieviešu apavi katru sezonu pārsteidz pat vispieredzējušākās dāmas ar īpatnējiem un krāšņiem dizaina elementiem. Šosezon par apavu stilīgumu liecina īpatnējas formas papēži. Ja esiet tā dēvētā nākotnes dizaina piekritēja, futūristiskajiem papēžiem noteikti jādod iespēja. Ar šādiem apaviem vienmēr būsiet pašā uzmanības centrā.

Ja neesiet gatava spert tik pārdrošu soli, lielisks risinājums ir papēdis, kura krāsa atšķiras no pārējā apavu toņa. Šajā sezonā modē ir krāsas un koķetērija. Stilisti apgalvo, ka atšķirīgas krāsas papēdis noteikti neizies no modes tuvākajā laikā. Šādi apavi būs lieliska investīcija Jūsu garderobē!

Joprojām modē ir arī dzīvnieku apdrukas. Uzdrīksties un neaprobežojies tikai ar leoparda rakstu. Ja jūtieties īpaši drosmīgi, mēģiniet pieskaņot apģērbam zebras raksta apavus. Apaviem ir jāizpauž Jūsu personība! 

Modē ir detaļas

Personības izpaušanai lieti noderēs sīkas un smalkas dizaina detaļas. Jaunajā pavasara/vasaras sezonā tās ir īpaši aktuālas. Bantes, pērlītes, ķēdītes, izsmalcinātas metāla sprādzes un citi dizaina elementi lieliski papildinās pat visparastāko ikdienas apavu pāri. Ļaujiet vaļu iztēlei!

Atbilstība situācijai

Ikdienas solim 

Raitajam ikdienas solim lieliski derēs tautā iemīlētās balerīnkurpes. Tās ir vieglas, ērtas un stilīgas. Izvēle ir ārkārtīgi plaša, tāpēc paturiet prātā jau iepriekš apspriestās sezonas tendences. Balerīnkurpes ir apavi, kuriem noteikti jābūt Jūsu garderobē. Šāds apavu pāris būs viegli sakomplektējams ar dažādām apģērbu kombinācijām.

Katrai sievietei skapī vajadzētu būt vismaz vienam loaferu pārim. Loaferi ir diezgan viegli un komfortabli apavi ikdienai ar klasisku pieskārienu. Lai pieskaņotos aktuālajām tendencēm, izvēlieties pamanāmas krāsas apavus, piemēram, sinepju vai tirkīza toni. 

Svinīgam iznācienam

Ja ieplānots apmeklēt kādu svinīgu pasākumu, neiztikt bez izejamā tipa apaviem. Izejamie sieviešu apavi ar papēdi ir lieta, kurai noteikti jābūt katras dāmas garderobē. Stilisti iesaka iegādāties vismaz divus augstpapēžu apavu pārus – vienu miesas krāsā un otru melnā. Abas krāsas iespējams pieskaņot gan džinsiem un blūzītei, gan kokteiļkleitai. Papēža augstums paliek Jūsu ziņā.


Aktīvai atpūtai dabā

Pavasara/vasaras sezonā noteikti neiztikt bez apaviem, kas piemēroti aktīvai atpūtai. Šajā gadījumā vissvarīgākais faktors ir ērtums un kāju labsajūta. Pārliecinieties, vai Jūsu garderobē ir vismaz viens kvalitatīvs tā saukto skriešanas apavu pāris. Šie apavi ir ērti, elpojoši un elastīgi – ideāli piemēroti nepārtrauktai kustībai. Ja vēlieties augstu komforta līmeni, jāiegādājas apavi ar iestrādātu ‘’memory foam’’ slāni (putas ar atmiņu). Šis pārklājums pielāgosies Jūsu pēdai un sniegs maksimālu komforta līmeni. 


Iesoļojiet pavasara/vasaras sezonā ar lieliskiem apaviem! Savām vēlmēm atbilstošākos siltās sezonas apavus variet iegādāties arī neizejot no mājām. 

Ienāciet interneta veikalā 220.lv un ērti aplūkojiet plašo sieviešu apavu klāstu. Lai aizraujoša iepirkšanās!

Pircējiem patika šis ieraksts