Noderīgi padomi

Kas padara kapsulas garderobi tik īpašu?

Sieviešu apģērbs plašā izvēlē
13 10 2020
apgerba un aksesuaru kapsula rudenim, piestiprinata pie pakarama

Jūs atverat skapi, uzmanīgi aplūkojat visas drēbes, pat izņemat dažus apģērbus, lai tos pielaikotu, un tad aptverat izmisumu. Skapis ir pilns ar drēbēm, bet nav ko vilkt. Daži no apģērbiem ir neērti, citi jau kļuvuši garlaicīgi, citi tiek saglabāti sentimenta dēļ vai vienkārši žēl tos izmest, jo Jūs kādreiz esat par tiem daudz samaksājis. Kad neatrodat to, ar ko jūties gan ērti, gan skaisti, uzreiz rodas kārdinājums iegādāties kaut ko jaunu. Tomēr tas ir tikai ātrs un diemžēl īstermiņa risinājums. Šodien mēs runāsim par kapsulu un garderobes pamata dizainu un to, kāpēc tas ir lielisks veids, kā atrisināt problēmu, kad nav ko vilkt.

sieviete izbauda kapsulas garderobi

Pirmkārt - kas ir kapsulas skapis?

Tā ir sezonas garderobes izveide ar 20–40 daudzpusīgu, savietojamu apģērbu palīdzību. Atsakoties no nevajadzīgiem, ilgi valkātiem apģērbiem, bet apvienojot esošos un atbilstošos jaunos, Jūs ne tikai ietaupīsiet laiku, jo tik daudz laika netērēsiet garderobes izvēlei, bet arī veicināsiet ekoloģiju. Kapsulas princips ir saglabāt drēbes, no kurām Jūs varat izveidot pēc iespējas vairāk ģērbšanās iespēju. 


Ar ko sākt?

1. Apskatiet visas savas drēbes. Vislabāk to izdarīt, izņemot visu no skapja. Nekad nekraujiet priekšmetu kaudzes vienu virs otra. Sakārtojiet tos tā, lai Jūs varētu redzēt katru no tiem.

2. Šķirošana. Saliekat visas drēbes četrās dažādās kaudzēs:

  • Paliek. Šeit vajadzētu gulēt visām Jūsu iecienītākajām drēbēm, kas ir ideāli piemērotas Jums un ir labā stāvoklī.
  • Varbūt. Šajā kaudzē liekat drēbes, kuras Jūs bieži neuzvelkat un kuras nesader ar citām Jūsu drēbēm, bet Jūs nevēlaties tās izmest.
  • Ziedot. Apģērbi, kas vēl nav valkāti, bet Jūs tos tāpat nenēsājat.
  • Izmest. Visas nolietotās drēbes, kuras Jūs joprojām glabājat, jo, dodoties dabā vai strādājot, tās Jums "ļoti nepieciešamas", taču tās nenēsājat jau ilgāk kā gadu. Uzziniet tuvāko vietu, kur Jūs varat izmest drēbes otrreizējai pārstrādei.

Izvēloties apģērbu kapsulai, apsveriet, kur pavadāt visvairāk laika. Neatkarīgi no tā, vai darbā ir noteikts ģērbšanās stils vai bieži notiek pasākumi, vakariņas baudāt restorānos. Vai varbūt katru dienu varat saģērbties absolūti nesaistošos ikdienas apģērbos, un vakarus un nedēļas nogales parasti pavadāt dabā. Ja esat māte bērna kopšanas atvaļinājumā, iespējams, meklēsiet ērtus apģērbu komplektus, kas piemēroti gan pastaigām pa pilsētu, gan citām aktīvām aktivitātēm kopā ar bērnu.


3. Atbrīvošanās no nevajadzīgā apģērba. Nekavējoties iesaiņojiet drēbes, kuras apsolāt ziedot, un aiznesiet vai aizvediet tās prom uz automašīnu. Tie apģērbi, no kuriem esat nolēmis atteikties pavisam - izmetiet tos. Telpas tīrīšana no nevajadzīgiem priekšmetiem atvieglos tās pārvaldību.

4. Palikt vai nepalikt? Vēlreiz pārskatiet drēbes kaudzēs un pats atbildiet uz jautājumu: vai plānojat šīs drēbes uzvilkt nākamo sešu mēnešu laikā?

5. Izvēlieties drēbes kapsulai. Šeit vajadzētu parādīties iecienītākajām drēbēm, kuras Jūs valkājat visbiežāk un kuras Jums patīk visvairāk. Izgatavojiet skapi no 30-40 drēbēm. Kapsulas saturs skaidri mainīsies, mainoties gadalaikiem. Cik daudz drēbju vajadzētu nonākt kapsulā, ir atkarīgs no Jūsu apņēmības. Dažiem pietiks ar 20 drēbēm, bet, ja joprojām ir grūti atteikties no dažiem priekšmetiem, varat izgatavot arī lielāku drēbju skapi. Centieties nepārsniegt 50 vienības. Kādiem priekšmetiem vajadzētu būt kapsulā, arī nav stingri noteikts. Ja Jums nepatīk kleitas, tām nevajadzētu parādīties starp pamata apģērbiem, ja dodat priekšroku džinsiem, nevis biksēm, pats par sevi saprotams, ka džinsiem vajadzētu būt vairāk.

Kapsulas parauga saturs:

  • 5 bikses;
  • 5 apavi;
  • 9 blūzes un džemperi;
  • 2 kleitas.

kapsulas garderobe rudenim uz pakaramiem

Kapsula neietver apakšveļu, naktsveļu, sporta apģērbu un mājas apģērbu. Visiem izvēlētajiem apģērbiem jābūt nevis individuāliem, bet gan savietojamiem. Tas nozīmē, ka vienam un tam pašam džemperim, savienojot to ar citu blūzi, vajadzētu derēt gan ar biksēm, gan svārkiem. Jo vairāk kombināciju Jūs varat izveidot ar vienām un tām pašām drēbēm, jo ​​labāk.

Pamata skapis - viss, kas neietilpa kapsulā?

Atbilde ir patiešām skaidra - nekādā gadījumā. Pamata drēbju skapī, ievērojot tos pašus noteikumus, kā veidojot galveno skapi, izvietojiet drēbes, kuras Jūs patiešām nēsājat, taču tās nav ikdienas. Šeit vajadzētu parādīties sporta apģērbam, pidžamai, apakšveļai, āra apģērbam (cimdi, cepures, peldkostīmi), aksesuāriem (šalles, rotaslietas), rokassomām vai mugursomām.

sieviete melna meteli un ar sominu iet pa ielu

Veidojot pamata skapi, kritiski pārskatiet visus pieejamos priekšmetus. Diez vai nepieciešamas 8 blūzes, kas salocītas drēbju kaudzē nēsāšanai mājās. Galu galā Jūs vienmēr vēlaties valkāt tikai visērtāko apģērbu.