Noderīgi padomi

Kārtība garāžā – 6 mantu glabāšanas padomi

Plaša izvēle saimniecības plauktiem
11 02 2020
mantas ir kartigi saliktas pa plauktiem garaza

Lai arī garāža parasti ir paredzēta transportlīdzekļu turēšanai, reti kurš var pretoties kārdinājumam un neizmantot šo telpu, lai glabātu tajā arī citas dažādas mantas. Parasti mēs glabājam šajā telpā dažādus dārza instrumentus, automašīnas kopšanas līdzekļus, instrumentu komplektus un daudzus citus mazus priekšmetus, tādēļ laika gaitā tas apgrūtina kārtības uzturēšanu garāžā. Ja arī Jūs esat saskārušies ar šāda veida problēmu, izmēģiniet šos padomus – sekojot tiem, mantu glabāšana garāžā būs daudz vienkāršāka. 

Pārliecinieties, ka katram instrumentam ir sava vieta

Lai garāžā būtu vieglāk atrast visus nepieciešamos instrumentus, vispirms tos vajadzētu sagrupēt kopā un tikai tad atrast tiem īsto vietu. Šāda sistēma ir īpaši noderīga, ja runa iet par darba instrumentiem – ja Jūs tos visus glabājat dažādās vietās, tad Jums noteikti būs nepieciešams kāds laiks, lai atrastu viselementārāko skrūvgrizi. To glabāšanai ir īpaši piemērotas instrumentu kastes un turētāji, kas noteikti palīdzēs Jums uzturēt garāžu kārtībā.


Izmantojiet sienas platību

Jūs pat nevarat iedomāties, cik ietilpīga var būt garāžas siena, ja lietderīgi izmantot tās platību. Piemēram, izmantojiet velosipēdu un riepu turētājus un atstājiet šīs preces piekarinātas pie sienas līdz nākamajai sezonai. Pie sienas var piestiprināt arī instrumentu plauktus vai jebkuras citas preces, kas Jums visbiežāk ir nepieciešamas. Lielākā priekšrocība, ka šādi ražojumi būs viegli pamanāmi, lai Jūs varētu būt pārliecināti, ka vissvarīgākās lietas nepazudīs, kad tās būs patiešām vajadzīgas.

Iegādājieties pēc iespējas vairāk plauktu

Plauktu sistēmas – vēl viena vērtīga ideja, kas ļaus jēdzīgi izmantot pieejamo sienas platību. No profiliem izgatavoti garāžas plaukti ir slaveni ar savu ilgmūžību, tāpēc Jūs varēsiet tos izmantot dažādām mantām. Taču nepārspīlējiet, ir vērts atcerēties padomus par priekšmetu grupēšanu. Ja katram plauktam piešķirsiet atbilstošu priekšmetu grupu (piemēram, automašīnas kopšanas līdzekļus, elektroinstrumentus un to piederumus utt.), tad arī paši plaukti izskatīsies ļoti glīti.

Glabājiet mantas vairākos augstumos

Iepriekšminētās mēbeles nav jāpiestiprina pie sienas – garāžai ir īpaši piemēroti brīvi stāvoši saimniecības plaukti, ļaujot maksimāli izmantot šīs telpas augstumu. Tomēr, ja šāds plaukts nesasniedz griestus, virs tā var piekarināt vēl dažus parastos plauktus, kas būs īpaši piemēroti retāk lietotu priekšmetu uzglabāšanai. Augšā esošās mēbeles netraucēs staigāšanai pa garāžu un netraucēs Jūsu jaunizveidotajai kārtībai. Vienīgā neērtība būs tā, ka, lai paņemtu kādu priekšmetu no plaukta, Jums būs nepieciešamas kāpnes.


Izmantojiet telpas stūrus

Plānojot plauktu atrašanās vietas vai sakārtojot citus priekšmetus, nepalaidiet garām telpas stūrus – Jūs būsiet pārsteigti, cik daudz dažādu priekšmetu tajos var salikt. Šīs garāžas vietas ir īpaši piemērotas slotām, grābekļiem un citiem šaurākiem un garākiem izstrādājumiem. Tas ļaus Jums maksimāli izmantot savas garāžas telpu, piemēram, ērtai piekļuvei katrai mantai.

Nodrošiniet ērtu piekļuvi

Atkārtoti uzsvēram, ka piekļuvei un pieejamībai pie plauktiem un citām mantām garāžā patiešām ir ļoti svarīga nozīme. Ja Jūs steidzaties un meklējat kādu Jums nepieciešamo priekšmetu, pat vissakārtotākā vide atkal var kļūt haotiska, tādēļ ir lietderīgi nesteigties notikumiem pa priekšu. Padomājiet par to, kā visvieglāk var piekļūt visiem nepieciešamajiem atribūtiem, kurus Jūs izmantojat biežāk, un tiem, kurus izmantojat tikai dažas reizes gadā, izvēlieties tālāku vietu. Ja vissvarīgākie priekšmeti vienmēr būs pa rokai, uzturēt sakoptu vidi būs daudz vieglāk.

Izmantojot šos vienkāršus padomus, Jūs viegli varēsiet uzturēt kārtību un komfortu savā garāžā. Galvenais ir visu pareizi sagrupēt un saplānot jau iepriekš – šie ir pamatnoteikumi, kas noteikti ir jāpatur prātā! Jūsu garāžas iekārtojums noteikti i svarīga lieta ikdienā.

Pircējiem patika šis ieraksts

4.5/5
2 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?