Noderīgi padomi

Kas ir nišas smaržas?

Plaša izvēle nišas smaržām
24 04 2020
sieviete izmanto nisas parfimeriju

Smaržas ļoti bieži kļūst par nozīmīgu mūsu stila sastāvdaļu – tās palīdz vēl labāk atklāt sevi un savu personību. Tāpēc mēs vienmēr pievēršam īpašu uzmanību to izvēlei. Cilvēki, kuri meklē unikālus aromātus, ļoti bieži pievērš uzmanību nišas smaržām, kas pārsteidz ar savu unikalitāti un oriģinālajām idejām. Šoreiz sīkāk apspriedīsim šo smaržu veidus un pārbaudīsim, ar ko tās atšķiras no vispārējām tirgum piemērotājiem aromātiem.

Nišas smaržas: kas tas ir?

Šo smaržu tips pieder pie augstas klases parfimērijas – šādus aromātus nereti raksturo kā mākslas darbus, kuros to radītāji ir apvienojuši savu pieredzi, zināšanas un emocijas. Radot šādus aromātus, tiek pārkāpti visi noteikumi un stereotipi: parfimēri ļauj sev brīvi eksperimentēt, tāpēc nereti tiek izvēlēta pilnīgi negaidīta sastāvdaļu kombinācija. Tāpēc gala rezultāts var būt oriģināls, ekskluzīvs un saistošs, un viens un tas pats aromāts uz katras personas ādas var izvērsties pavisam savādāk.

Nišas aromāti sievietēm: Top-10


Īpaša uzmanība tiek pievērsta izejvielu kvalitātei – parasti izvēlas pēc iespējas dabīgākas, rētāk izplatītas, greznas sastāvdaļas. Visa ideja ir rūpīgi pārdomāta, tādēļ nišas smaržas vienmēr tiek piepildītas sāmērā sarežģītas formas flakonos, kas vēl vairāk palielina to autentiskumu. Šos aromātus pat nemēģina prezentēt plašai sabiedrībai- jo galu galā tās nav pielāgotas vispārējam tirgum. 

Nišas aromāti vīriešiem: Top-10


Nišas un komerciālo smaržu atšķirība

Lai labāk izprastu nišas smaržu mākslu, ir vērts tās salīdzināt ar komerciālajām smaržām. Izšķir šādas atšķirības:

  • Pamata koncepcija. Var teikt, ka augstāka parfimērija nedzimst bez iemesla. Šie aromāti atklāj noteiktas noskaņas un mirkļus, un dažreiz var atspoguļot pat noteiktu laikmetu, atrašanās vietu vai leģendu. Tās ir – vesels stāsts, kas sastāv no negaidītiem materiāliem un novatorisku izstrādātāju rūpīga darba.
  • Izstrādes process. Veidojot šīs smaržas, parfimēri necenšas gūt ātrus panākumus – viņi koncentrējas uz piemērotāko materiālu noformējumu un to saskaņošanu. Tiesa, ir vērts pieminēt, ka aromātu radīšanai tiek izmantotas ne tikai dabīgas sastāvdaļas – lai iegūtu labākos rezultātus, tiek izmantota arī inovatīva sintētika. Kombinējot ar dabīgajām eļļām, ir iespējams radīt patiešām unikālus aromātus.
  • Prezentēšana. Parfimērijas meistaru galvenais mērķis ir radīt smaržas ar māksliniecisku vērtību un unikālu koncepciju. Viņi nemēģina izpatikt masām un nedomā par to, vai aromāts būs populārs, vai tomēr nē. Ir kļūdaini uzskatīt, ka šo smaržu cena ir ievērojami augstāka nekā komerciālo smaržu cena. Masveida parfimērijai ir jāmaksā par slavenu zīmolu un reklāmu, savukārt pērkot šīs ekskluzīvās smaržas, Jūs maksājat par kvalitatīvām izejvielām un unikālām izstrādātāju idejām. 

Kādas nišas smaržas būs vislabāk piemērotas tieši Jums?

Lai gan arī šīs smaržas bieži ir ierobežotā skaitā, to izvēle joprojām paliek pietiekami plaša. Lai izvēlētos aromātu, kas vislabāk atspoguļotu Jūsu personību, Jums ir jāapsver sekojošie aspekti:

  • Kurā diennakts laikā un kādās situācijās Jūs plānojat tās izmantot. Kaut arī nišas smaržu aromāts nav atkarīgs no sezonalitātes, ir jāņem vērā diennakts laiks. Dienas un vakara smaržas parasti atšķiras: ja mēs darbam izvēlamies neitrālus, vieglākus aromātus, vakarā ir iespējams eksperimentēt ar asākām, vairāk uzmanības piesaistošām smaržām. 
  • Kādiem aromātiem dot priekšroku. Šajos aromātos dominē arī noteikta veida sastāvdaļas, kuras var atklāt smaržu krāsa. Lai sašaurinātu meklēšanu, padomājiet par to, kādas smaržas Jūs visvairāk aizrauj. Ziedu, austrumu garšvielu, koka, citrusaugļu – šīs ir visizplatītākās, bet noteikti ne vienīgās izvēles.
  • Kādus savas personības aspektus vēlaties atklāt. Nišas aromāti bieži ir piemēroti gan vīriešiem, gan arī sievietēm, taču to slepenā ziņa – ir ļoti skaidra un precīza. Sīkāk apskatiet šo smaržu aprakstus un atrodiet sev tuvu ideju – šādā veidā Jūs viegli izvēlēsieties smaržas tiešsaistē.

Nišas smaržas patiks ikvienam, kas meklē unikālus, stereotipus lauzošus aromātus. Ja vēlaties izcelties no pūļa un vēlaties būt ārkārtējs, vispirms apskatiet to plašu klāstu!

Pircējiem patika šis ieraksts

4.6/5
9 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2021 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.