Noderīgi padomi

Kas ir PlayStation VR un kā tas strādā?

Plaša izvēle spēļu konsolēm
22 10 2019
playstation vr brilles

Video spēles ir liels bizness, un virtuālā realitāte ir jaunākais veikums šīs nozares pilnveidošanā. Līdzās citu zīmolu veikumiem, arī labi zināmais Sony ir radījis savu – PlayStation VR. Ja Jūs interesē jaunākās tehnoloģijas, lasiet tālāk, lai iepazītos ar PlayStation VR un tā darbību. 

Kas ir PlayStation VR?

PlayStation VR ir virtuālās realitātes sistēma. To var savienot ar jebkuru Play Station 4 modeli.  Komplektācijā ietilpst arī visi nepieciešamie kabeļi pilnvērtīgai darbības nodrošināšanai. 

VR apzīmē virtuālo realitāti – dizaineru un programmētāju radītu citas realitātes simulāciju. PlayStation VR sistēma sniedz virtuālās realitātes pieredzi Jūsu acīm un ausīm, apvienojot attēla redzēšanu 360 grādu leņķī, stereoskopiskus attēlus, 3D audio sistēmu. Rezultātā Jūsu smadzenes domā, ka esat nonācis citā pasaulē. Šo sajūtu bieži vien dēvē par ‘’klātbūtnes sajūtu’’. 

PlayStation VR sistēma var parādīt attēlu gan šajās sistēmā, gan arī televizorā – vai nu parādot vienu un to pašu attēlu, vai arī televizorā parādot atsevišķu attēlu konkurences vai sadarbības spēlei. 

Uzstādīšana 

PlayStation VR izskatās līdzīgi kā citas VR ierīces, arī to darbības principos nav lielas atšķirības. Procesors atrodas ierīces iekšpusē un garantē lielisku 3D kvalitāti.

Kustības izsekošana  

Sistēma darbojas ar PlayStation kameras palīdzību. Tā ir precīza un izseko katrai lietotāja kustībai. 

Grafika un audio 

PlayStation VR ir HD 1920 x 1080 displejs un OLED ekrāns, kas rada iespaidīgu pieredzi. Izmantojot divus iebūvētos mikrofonus, tiek radīta 3D stereo skaņa. 

Neatkarīgi no tā – cīnāties ar briesmoņiem vai spēlējat tenisa spēli, ir sajūta, ka visapkārt notiek spraiga cīņa vai skan tenisa raketes radītie trokšņi. Jūs patiešām nokļūstat vienotā virtuālajā realitātē, ko var sajust teju ar visām maņām. 

Savienojamība 

Viena no lieliskākajām lietām, ko piedāvā spēļu konsoles, ir dalīšanās spēlēšanas priekā ar citiem spēlētājiem – tiešsaistē. Ierīcē iebūvētais mikrofons ļauj lietotājam tērzēt ar draugiem un dalīties ar gūtajiem iespaidiem – apspriest spēles taktiku vai apspriest tikko piedzīvoto pavērsienu spēles sižetā. 

Šobrīd PlayStation VR paredzēto spēļu klāsts ir daudzveidīgs, tiek izstrādātas arvien jaunas spēles, kas dažādotu spēlētāju pieredzi. Izvēlei gan asa sižeta spēles, gan mīklas, sacīkstes un citu žanru izklaide. 

Multivides atskaņotājs 

PlayStation 4 nav paredzēts spēlēm vien. Ar USB palīdzību iespējams skatīties fotoattēlus un videoklipus, gūstot pavisam jaunu pieredzi. PlayStation VR ļauj aplūkot attēlus 360 grādu leņķī, kā arī apskatīt krāšņu attēlu izlasi uz milzīga virtuālā ekrāna. 

Lietošanas ērtums

PlayStation VR ekrāns un aizmugurējā saite ir regulējami – tos var pielāgot katra lietotāja individuālajām vajadzībām. 

Sistēma ir izveidota tā, lai tā būtu maksimāli ērta un to varētu lietot ilgu laiku. Tomēr, izmantojot PlayStation VR, nevajadzētu aizmirst par regulāriem pārtraukumiem. Lai arī sistēma ir droša, tā uz acīm atstāj tādu pašu ietekmi, kā citi ierīču, piemēram, datora un telefona, ekrāni. 

Spēlu konsoles ir aizraujošs brīvā laika pavadīšanas veids. Padariet to vēl aizraujošāku ar virtuālās realitātes sistēmu – PlayStation VR! 

Pircējiem patika šis ieraksts

3/5
2 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?