Karsto cenu festivāls līdz -45%!*Lieliski piedāvājumi, kurus nevar laist garām!

Noderīgi padomi

Kuru skuvekli izvēlēties (+ TOP šī gada saraksts )

Plaša izvēle matu apgriezējiem, trimmeriem
06 12 2022
virietis vannas istaba izmanto bardas trimmeri

Visi vīrieši vairāk vai mazāk rūpējas par savu bārdu, bet katram ir iespēja izlemt, kurš rīks - parats skuveklis vai elektriskais modelis būtu piemērotāks. Efektivitātes un ilgstošāku rezultātu dēļ elektriskie skuvekļi ir daudz iecienītāki: ja izvēlēsieties šo opciju, jums būs jāiepazīstas ar to plašo klāstu. Šoreiz mēs piedāvājam dažus galvenos padomus, kas palīdzēs jums izlemt, kuru skuvekli pirkt, un aicinām jūs pārbaudīt, kuri modeļi bija labākie un populārākie šogad. Turklāt, pirms pirkuma iepazīstieties ar populārākajiem bārdas ieveidošanas variantiem 2021. gadā.

elektriskais skuveklis uz tumsas virsmas

Kā izvēlēties elektrisko skuvekli?

Lai izlemtu, kuru skuvekli izvēlēties, sāciet ar šo:

Darbības princips

Šīm ierīcēm var būt rotora galviņas vai sietiņi - risinājumam jābūt atkarīgam no jūsu matiņu veida. Ja tie ir cieti, tos ir grūtāk skūt un bieži vien tie ir garāki, pirmā veida ierīces palīdzēs ar tiem cīnīties, bet, ja jūs meklējat skuvekli jutīgai ādai, jums vajadzētu izvēlēties ierīces ar sietiņiem. Šie modeļi skūs tuvāk ādai, bet to nekairinās - ja jūsu matiņi ir mīksti un jūs sūdzaties par alerģijām, šī opcija būs viena no labākajām izvēlēm. Tomēr jāņem vērā, ka ierīces ar rotējošām galviņām, pateicoties to īpašajām funkcijām un progresīvajām tehnoloģijām, tagad var pielāgot arī jutīgākas ādas īpašniekiem. Bieži tiek apgalvots, ka gandrīz visi skuvekļi ir daudz labāka izvēle nekā bārdas naži visiem, kam ir jutīgāka āda. Tomēr jāpatur prātā, ka visa ādas kopšanas kārtība ir svarīga, lai mazinātu ādas kairinājumu. Āda ir jāmitrina, jālutina un to nevar pārāk bieži skūt: šādi var sasniegt labākos rezultātus. 

virietis skuj bardu ar elektrisko skuvekli

Akumulators 

Var teikt, ka labākais skuveklis ir tāds, kurš ātri iuzādējas un ilgstoši darbojas - šo parametru salīdzināšana palīdzēs jums atrast ievērības cienīgu modeli. Ir arī vērts padomāt par uzlādes veidu: ja uzlādēšanai izmantojat vadu, jūs varēsiet turpināt skūšanos pat tad, kad ierīce būs izlādējusies, un, ja ir paredzēta pieturvieta, jums būs jāpagaida kādu laiku. Jautājums tikai, cik bieži jūs pats aizmirstat uzlādēt šo ierīci.

Funkcionalitāte

Tāpat kā jebkura cita ierīce, skuvekļi piedāvā vairākas noderīgas funkcijas, kas padara šīs procedūras vēl vienkāršākas. Piemēram, ja izvēlaties ūdensnecaurlaidīgus modeļus, jūs varat skūties arī dušā, un, ja jūs varat mazgāt ierīci ar ūdeni, tas ievērojami atvieglos tās apkopi. Pie populārākajām funkcijām pieder akumulatora izlādes spuldzīte, aksesuāri dažādiem griezumiem un ceļojuma bloķēšanas indikators, taču šī izvēle ir atkarīga no jūsu personīgajām vajadzībām.

elektriskais skuveklis ar aksesuariem un vadu

Labākie elektriskie skuvekļi 2022. - 2023. gadā

Ja neesat pārliecināts, kura ierīce jums ir vispiemērotākā, iepazīstieties ar 2022.-2023. gada skuvekļu TOP sarakstu:

Elektriskais skuveklis Braun Series 5 50-B1000s

Šis modelis ir ūdensizturīgs, tāpēc Jūs varat ar to veikt skūšanās procedūras atrodoties dušā. 3 lokanās galviņas pielāgosies sejas kontūrām un sasniegs pat visgrūtāk sasniedzamos matiņus. Pateicoties “Easy Clean” tehnoloģijai, Jūs varat tīrīt skuvekli, nenoņemot tā asmeņus. Un, ja aizmirstat to uzlādēt, izmantojot ātrās uzlādes funkciju un pagaidot tikai 5 minūtes, ierīce būs pienācīgi uzlādēta vienai skūšanās reizei.

Braun Series 9 9390c

Viens no ievērojamākajiem šī modeļa plusiem ir skuvekļa stilīgais izskats un aprīkojums - uzlādes un tīrīšanas stacija. Ievietojot šo ierīci uzlādes stacijā, tā tiek notīrīta, ieeļļota un uzlādēta tikai ar vienu klikšķi, tāpēc Jums par to vairs nav jāuztraucas. Tomēr tas nav vienīgais iemesls, kāpēc šis skuveklis ir TOP sarakstā: pieci asmeņi nodrošina efektīvu skūšanos, un “SkinGuard” tehnoloģija garantē, ka tas vienmēr būs saudzīgs pret ādu.

Philips S1133/41

Šis skuveklis ir viens no labākajiem, pateicoties tam, ka, izvēloties šo modeli, Jūs varat noskūties gan tīri, gan ērti par ļoti saprātīgu cenu. Ražotāji tam ir pievērsuši lielu uzmanību: precīzu skūšanos nodrošinās pašasinošie “PowerCut” asmeņi un 4D “Flex” galviņas, kas pielāgojas sejas kontūrām, un ergonomisks rokturis, kas nodrošinās ērtu darbību. Turklāt Jūs varat izmantot šo skuvekli ar vai bez vada.

skuveklis philips s1133/41

Skuveklis Philips S3134/51

Veidojot šo skuvekli, ražotāji koncentrējās uz tīru skūšanos, kas sniegtu vēl lielāku komfortu – tā kā mēs to redzam pieminētu starp labākajiem skuvekļu modeļiem, ir skaidrs, ka viņiem ir izdevies sasniegt savu mērķi. To var izmantot gan sausai, gan atsvaidzinošai mitrai skūšanai - 27 pašasinoši, precīzi izstrādāti asmeņi nodrošinās vislabāko rezultātu. Šo modeli varēsiet piemērot arī ūsu un vaigu bārdas veidošanai.

Xiaomi Mi S500

Šis uzņēmums vienmēr ir bijis slavens ar rūpīgi pārdomātiem risinājumiem, kurus var iegādāties par ļoti pievilcīgu cenu, tāpēc tas arī šoreiz nav izņēmums. Šī ierīce, ko uzņēmuma pārstāvji bieži dēvē par labāko skuvekli, var sniegt arī citas vairākas noderīgas priekšrocības. Īpaši jaudīgs japāņu motors, asi, ilgstošas lietošanas skūšanās ​​asmeņi, sausa un mitra skūšanās, noņemama galviņa vēl vieglākai tīrīšanai – šīs ir tikai dažas no visbiežāk minētajām priekšrocībām. Tas ļauj saprast, kāpēc šis skuveklis ir labāko vidū, taču Jūs tiešām varat būt pārliecināti: Jūs sagaida vēl vairāk dažādu komforta funkciju.

Skuveklis Philips S1332/41

Skuveklis, kas pielāgots sausai skūšanai, nodrošinās tīru un gludu skūšanos. Tas ir ūdensizturīgs, un skuvekļa galvu var atvērt tikai ar vienu klikšķi, tāpēc Jums nebūs jāpievērš liela uzmanība apkopei. Iebūvētais griešanas asmens ir lieliski piemērots ūsām un vaigiem, un Jūs varat izmantot šo modeli bez vada aptuveni 45 minūtes pēc vienas uzlādes.

Skuveklis BRAUN 3010BT WET and DRY 3in1

Šis modelis noteikti patiks tiem, kas novērtē funkcionalitāti – šo ierīci ir iespējams izmantot arī kā matu trimmeri, un komplektā Jūs pat atradīsiet vairākus dažādus uzgaļus matu griešanai. Trīskāršā šūpojošā skuvekļa galviņa nodrošinās visaugstāko skūšanās kvalitāti – to papildina labi pieguļošs, ādu nekairinošs “SensoFoil” sietiņš. Iespaidīga būs arī “MicroComb” tehnoloģija: pateicoties šai tehnologijai, skuveklis "noķers" un nogriezīs daudz vairāk matiņu.

Skuveklis Soocas S3, melns

Skuveklis, kuram ir burvīgs izskats un izdevīga cena, ir piemērots ne tikai sausai, bet arī mitrai skūšanai, tāpēc šo procedūru varēsiet veikt pat guļot vannā. “Floating Head” ar 9 virzienu slīpumu un 360 grādu slīdēšanas sistēmu nodrošinās tīru skūšanos un varēsiet aizmirst par jebkuru nepatīkamu sajūtu, kas varētu rasties skūšanās laikā. Tāpat kā ar vadiem, arī ar šādu skuvekļa modeli skūšanās turpmāk būs vēl vienkāršāka.

skuveklis soocas s3

Starp visiem šiem TOP skuvekļiem jūs viegli atradīsiet to, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām. Vairāki no tiem ir pieejami internetveikalā 220.lv. Iepērcieties šeit par izdevīgām cenām.

Pircējiem patika šis ieraksts

4.9/5
19 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?