Noderīgi padomi

Bārdas ieveidošana: populārākie 2021. gada stili

Plaša skuvekļu izvēle
04 02 2021
kadi bardas veidi medz but

Nevainojami kopta, bieza un veselīga izskata bārda ir ikviena vīrieša sapnis, kurš mēģina to ataudzēt. Pareizi izvēlēts bārdas griezums izskatīsies ārkārtīgi vīrišķīgi, ja ņemsiet vērā arī savas sejas formu. Ja Jums trūkst ideju vai vienkārši vēlaties eksperimentēt un izmēģināt kaut ko jaunu – lasiet un uzziniet, kādi bārdas ieveidošanas stili šogad būs īpaši moderni. 

10 populārākie bārdas stili

Daži labi bārdas stili - ir kļuvuši par īstu klasiku un daudzus gadus nav mainījušies. Tomēr joprojām ir grūti nepamanīt tendenci, ka retro stils kļūst arvien populārāks jaunu vīriešu vidū. Kādus tad stilus šogad ir vērts izmēģināt bārdas īpašniekiem, lasiet zemāk.

Apaļas formas bārda

apalas formas barda

Šāda stila bārda bieži tiek devēta arī kā standarts, tā ir ūsu un noapaļotas, tā sauktās "āža" bārdas kombinācija. Šāda bārda izskatās ļoti glīti, neprasa lielu aprūpi, tāpēc šāds stils ir tik populārs vīriešu vidū. Lieliski piemērots tiem vīriešiem, kuriem ir apaļa sejas forma. 

Pilna bārda

pilna barda

Tāpat kā pagājušajā gadā, arī šogad būs īpaši moderns pilnas bārdas stils. Tomēr tas, vai Jūs spēsiet ataudzēt tik biezu bārdu, būs atkarīgs tikai no Jūsu ģenētikas. Jums vienkārši vajadzēs ļaut matiem augt un laika gaitā tos nedaudz ieveidot, izmantojot skuvekli. Tomēr pievērsiet uzmanību, ka liela, bet tajā pašā laikā veselīga izskata bārda prasīs daudz Jūsu ieguldīta darba. Neuzturot bārdas formu un nebarojot matus ar īpašiem līdzekļiem, bārda izskatīsies vienkārši nekārtīga un nesniegs skaistu izskatu. Šāds stils ir ideāli piemērots tiem vīriešiem, kuriem ir dimanta vai trīsstūrveida sejas forma. 


Elegantas retro ūsas

elegantas retro usas

Šis stils kļuva īpaši populārs Francijas Otrās impērijas laikā, taču mūsdienās šādas ūsas ir ne mazāk populāras. Šādas ūsas ir vislabāk piemērotas vīriešiem ar iegarenu vai taisnstūrveida sejas formu. Izmantojiet īpašus ieveidošanas līdzekļus, lai saglabātu savu ūsu formu visas dienas garumā. Lai uzzinātu vairāk informācijas par to, kādus līdzekļus un ierīces izmantot, lasiet rakstu par bārdas kopšanu.

„Divu dienu“ bārda

divu dienu barda

Viens no vienkāršākajiem un veiksmīgākajiem veidiem, kā izskatīties lieliski, ir tā dēvētā "divu dienu" bārda. Piemērots jebkurai sejas formai. Tiesa, Jums vajadzētu arī apsvērt, vai Jūsu bārda aug vienmērīgi, uz sejas nav pliku zonu, kur mati vienkārši neaug. Pretējā gadījumā Jūs ne tikai izskatīsieties ne īpaši glīti, bet vienkārši nekārtīgi. 

3-5 mm vai 6 mm gara bārda

barda 3-5 mm vai 6 mm

Tomēr, ja Jūs nevēlaties rūpēties par savu bārdu ik pēc divām dienām, varat mēģināt ataudzēt apmēram 3-5 mm garu bārdu. Jūs izskatīsieties moderni arī ar 6 mm vai garāku bārdu, taču tai būs jāpievērš lielāka uzmanība, lai izvairītos no matu augšanas virs Ādama ābola vai uz vaigiem. Ja Jums trūkst zināšanu par to, kā ataudzēt biezu un veselīga izskata bārdu, tad lasiet mūsu rakstu par bārdas ataudzēšanu. 

Tīrā skūšanās

tira skusanas

Lai radītu īpaši stilīgu tēlu, Jūs varat arī pilnīgi noskūt visu bārdu, lai izskatītos īpaši zolīdi un kārtīgi. Starp citu, daži pētījumi liecina, ka sievietēm visvairāk patīk tīri noskūti vīrieši. Tomēr, lai sejas āda būtu ļoti gluda, nevis sarkana no kairinājuma un ar mazām pūtītēm, Jums vajadzētu parūpēties par kvalitatīviem skūšanās līdzekļiem un labu skuvekli


Bārda uz vaigiem (bakenbārdi) un ūsas

bakenbardi un usas

Ekskluzīvām personībām vajadzētu patikt arī tāds bārdas stils, kad uz vaigiem augošie mati savienojas kopā ar ūsām, bet apakšlūpas zona tiek pilnībā noskūta. Šāds variants vienkārši izdala vīrišķību. Šāds stils islabāk ir piemērots vīriešiem ar apaļas vai kvadrātveida sejas formu. 

Bandholz stila bārda

bandholz stila barda

Šāds bārdas stils arī šogad paliks ārkārtīgi populārs. Bieza un diezgan gara bārda un kārtīgi izķemmētas ūsas ir patiešām pievilcīgas acīm, tāpēc šāds stils derēs ikvienam, kam patīk izcelties. Tomēr tas ir vispiemērotākais tiem, kam ir ovāla, trīsstūrveida vai dimanta formas seja. 

Balbo stils

balbo stils

Balbo stila bārdai joprojām ir grūti atrast konkurentus – estētiskas ūsas, maza “āža” bārdiņa un rūpīgi ieveidoti matiņi pie zoda prasa pastāvīgu aprūpi, taču pūles patiešām attaisno visas cerības. Šis stils vislabāk piemērots vīriešiem ar šauru zodu.

VAN Deika stils

van deika stils

Šis bārdas stils kļuva īpaši populārs 17. gadsimtā, ko ieviesa flāmu gleznotājs Antoniss Van Deiks – tas bija viņa korporatīvais izskats. Tas ir glīti apgrieztu ūsu un tā sauktās "āža" bārdiņas kombinācija. Piemērots šaura zoda īpašniekiem. 

Vissvarīgākais ir tas, lai bārda atbilstu Jūsu sejas formai un atklātu tās skaistākās iezīmes. Tomēr, tikai eksperimentējot un izmēģinot vienu vai otru bārdas stilu, Jūs varēsiet uzzināt, kurš stils Jums ir labākais. Neaizmirstiet parūpēties arī par kvalitatīvu skuvekli un labiem skūšanās līdzekļiem.

Pircējiem patika šis ieraksts

5/5
2 Klientu vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2021 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.