Noderīgi padomi

Labākā vasaras smarža: kā izvēlēties aromātu karstajām dienām?

Liela izvēle sieviešu smaržām
04 07 2019
sieviesu smarzas flakona starp ziedlapinam

Daudzi piekritīs, ka parfimērija slēpj sevī daudz interesantu noslēpumu. Piemēram, tā pati oriģinālā smarža var būt pilnīgi atšķirīga atkarībā no apstākļiem - šīs atšķirības ir īpaši izteiktas, kad termometra stabiņš sāk kāpt augstāk. Ja vēlaties vasarai patīkamu un uzmundrinošu aromātu, jums jāzina, kurš vīriešu vai sieviešu aromāts būs labākais šajā sezonā.

Vasaras smaržas: pamatnoteikumi, kas jāievēro

Siltumam ir lielākā ietekme uz smaržu notīm, tāpēc izvēloties vispiemērotākās smaržas pēc šīs iezīmes, izvairīsieties no jebkādām problēmām. Sieviešu un vīriešu smaržas vasaras sezonā jāizvēlas atbilstoši šiem padomiem.

Zemāka koncentrācija

Smaržas ar augstāku smaržu koncentrāciju ir „asākas” un spēcīgākas, tāpēc to aromāts ir vairāk noturīgs. Tomēr jāpatur prātā, ka augstākas temperatūras vēl vairāk stimulē smaržu, tāpēc augstākas koncentrācijas smaržas (EDP, PP) vīriešiem un sievietēm var būt pārāk spēcīgas karstās vasaras dienās. Šādas smaržas ļoti labi jutīsiet gan jūs, gan apkārtējie.

Bieži tiek minēts, ka vasaras smaržām jābūt bez alkohola - tas ir kaitīgs mūsu ādai un reaģē ar sauli. Tomēr alkohols iztvaiko, tiklīdz tas nokļūst uz ādas, tāpēc galvenais risks rodas no citām smaržvielām: ja jūs lietosiet šādas smaržvielas pirms dodaties sauļoties, iespējams, ka šajās vietās jūs pamanīsiet brūnus plankumus.


Gaišākas un atsvaidzinošas notis

Lai saglabātu vīriešu vai sieviešu smaržas noturīgas vasaras sezonā, bet tai pat laikā papildinātu jūsu stilu un sniegtu jums vēl lielāku enerģijas, ir ļoti svarīgi apsvērt to sastāvdaļas un veidu. Citrus vai citas atsvaidzinošas smaržvielas, kas sastāv no viena vai vairākiem komponentiem šajā gadalaikā, būs viena no visbiežāk sastopamajām izvēlēm. Kā populārākās smaržas sievietes bieži izvēlas aromātus, kas veidoti uz vieglām ziedu un augļu smaržvielām, savukārt par labākajiem aromātiem vīriešiem ir tās smaržas, kurās ir jūtams aromāts, kas līdzinās jūras viļņiem, svaigiem persikiem vai greipfrūtiem.

Citiem vārdiem sakot, izvēloties smaržas, vispirms būtu jāizvēlas svaigi aromāti kā piemēram, citrusaugļu, ziedu un augļu. Tomēr atcerieties, ka oriģinālām smaržām būtu jāpapildina jūsu personība - tikai tad jūsu izvēlētais aromāts kļūs par jūsu tēla daļu, no kura nevēlēsieties šķirties.


Parfimētā kosmētika - alternatīva vasaras smaržām

Siltajā sezonā (un ne tikai) populārākā smaržas var aizstāt ar ne mazāk smaržīgām alternatīvām - ja neesat to izmēģinājis, piedāvājam iepazīstieties ar tām.

Parfimētas eļļas

Tās  ir zināmas arī kā smaržu eļļas un šiem produktiem ir daudz priekšrocību. Smaržu eļļas nesatur alkoholu, tāpēc jūs varat izmantot aromātiskās eļļas pat ļoti karstās dienās - praktiski nav iespējams padarīt ādu sausu, lietojot smaržu eļļas. Turklāt šādas smaržvielas parasti smaržo ļoti maigi un ir ļoti vieglas, tāpēc jums nebūs jāuztraucas, ka to aromāts tiks pastiprināts karstā dienā. Izvēlētās smaržas pārvērtīs visu Jūsu dienu - bieži tiek apgalvots, ka smaržu eļļas izdala patīkamu smaržu daudz ilgāk nekā populārās smaržvielas. Un tas vēl nav viss - šādu smaržu cenas ir daudz zemākas!