Noderīgi padomi

2020. gada labākās videokartes (GPU)

08 06 2020
modernas videokartes datoram

Patiesie spēļu fani zina, ko videokarte (GPU) nozīmē kvalitatīvam video. Tieši šī sastāvdaļa nosaka, cik ātri un efektīvi tiks ģenerēti ekrānā redzamie attēli. Jautājums par to, kuru videokarti izvēlēties, var būt pietiekami kutelīgs, taču, ja paskatāmies uz to populārākajiem un uzmanību piesaistošajiem modeļiem, lēmums noteikti nebūs grūts. Kuras videokartes ir labākās 2020. gadā?

AMD Radeon RX 5600 XT

Tiem, kas meklē vislabāko grafisko karti 1080p spēlēm, tiešām ir vērts iepazīties ar šī konkrētā produkta īpašībām. Tas lieliski attaisno šīs paaudzes veiktspēju: par īpaši pieņemamu cenu Jūs saņemat lielu kadru ātrumu un daudzas programmatūras funkcijas, kurām nav nepieciešami lieli enerģijas resursi. Lai gan parasti uzsvars tiek likts uz šīs videokartes padarīšanu par piemērotu spēlēm, Jūs nevilsieties par tās iespējām pat tad, ja gatavojaties rediģēt fotoattēlus.

Nvidia GeForce RTX 2080 Ti

Ja Jūs sapņojat par labāko video karti un nevēlaties runāt par šo jautājumu, pievērsiet uzmanību šim izstrādājumam. Lai arī tā nav ātrākā karte tirgū, tā var piedāvāt vienu no iespaidīgākajām taktiskajām frekvencēm un nodrošināt nevainojamu kvalitāti, spēlējot gan “4K”, gan specifiskas “RTX” spēles. Unikālā starojuma tehnoloģija un līdz 11 GB RAM nodrošina maksimālu gludumu ne tikai spēlējot, bet arī rediģējot video, veidojot spēles vai strādājot ar 3D vizualizācijām. Tiesa, par šādām iespējām Jums būs jāmaksā nedaudz vairāk.

Nvidia GeForce RTX 2080 Super

Lai spēlētu VR spēles, Jums ir vajadzīgas arī atbilstošas ​​grafikas iespējas - šī videokarte spēs tās nodrošināt. Tas šobrīd ir viens no ātrākajiem produktiem tirgū, tāpēc Jūs nebūsiet vīlušies par tā piedāvātajām iespējām. Cena, salīdzinot ar citām augstākās klases ierīcēm, ir pilnīgi racionāla un pieejama daudziem pircējiem. Šo karti varēsiet pielāgot 1440p un 4K spēlēm vienādi, tāpēc netrūks iespaidīgu pārdzīvojumu.

Nvidia GeForce RTX 2070 Super

Pamatā šo videokarti varētu saukt par “RTX 2080 Lite”, kas ir ļoti līdzīga, bet daudz lētāka iepriekš apskatītā modeļa versija. Tiesa, Jūs ne vienmēr varat sasniegt taktisko frekvenci 60 kadri sekundē vai attīstīt tieši tādu pašu sniegumu. Tomēr to parametri patiesībā neatšķiras tik būtiski, kā varētu vēlēties iedomāties. Šī karte ir piemērota arī 4K spēlēm - ja Jums ir ierobežots budžets, Jums šī iespēja ir jāapsver ļoti nopietni.

Nvidia GeForce RTX 2060 Super

Šī videokarte pabeidz divu “Nvidia” karšu sēriju, kas tika apspriesta iepriekš, un kuras joprojām ir labāko sarakstā. Tā ir vienkāršāka un pat lētāka “RTX 2070 Super” kartes versija, kas var piedāvāt 8 GB GDDR6 operatīvo atmiņu un populāro radiācijas izsekošanas tehnoloģiju. Ar to Jūs varēsiet veiksmīgi spēlēt gan 1080p, gan 1440p spēles, tāpēc, ja vēl nedomājat par 4K iespējām, tās piedāvātās iespējas Jums noteikti pietiks.

AMD Radeon RX 5700

Lieliskā veiktspēja par pieņemamu cenu padara šo grafisko karti ļoti pieejamu daudziem cilvēkiem - tieši šis aspekts nosaka tās popularitāti. Jauns, uz spēlēm orientēts procesors, iespaidīga pieredze, spēlējot 1440p spēles ar “Ultra” un “Max” iestatījumiem, ir maza daļa no tā, kas Jums būs jāizmēģina. Kritiķi vienbalsīgi piekrīt, ka šī ir viena no labākajām un jaudīgākajām kārtīm vidējā klasē.

Nvidia GeForce GTX 1660 Super

Ja Jūs nolemjat izvēlēties šo videokarti, Jūs noteikti būsiet apmierināts ar tās iespējām. GGDDR6 atmiņas tips nodrošinās izcilu sniegumu, un 14000 MHz takts ātrums neliks vilties pat visizvēlīgākajiem spēlētājiem. Spēlējot 1080p spēles, Jums būs nevainojama pieredze, un, ja Jūs nolemjat straumēt videoklipus, tad arī nebūs problēmu. Lai gan šādu dēli varētu klasificēt kā lētāku, ar tā specifikācijām tas drosmīgi var konkurēt arī ar dārgākiem modeļiem.

AMD Radeon RX 5700 XT

Tiek apgalvots, ka tā ir viena no labākajām “AMD” plāksnēm pašlaik tirgū. Atjauninātā arhitektūra nodrošina daudz labāku veiktspēju un efektivitāti, kas ir pilnīgi pietiekama 1440p spēlēm vai pat 4K kvalitātes pieredzei. Tiesa, tas joprojām nevar konkurēt ar “Nvidia” produktiem veiktspējas ziņā, bet, ja Jūs meklējat lētāku, energoefektīvu modeli, Jūs to jau esat atradis.

XFX Radeon RX 580

Šī videokarte ieinteresēs ikvienu, kurš vēlas izbaudīt labākās iespējas par iespējami zemāku cenu. Optimāla spēļu veiktspēja, divkārša ventilācija, ērta “Polaris” arhitektūra, 8 GB operatīvā atmiņa ir tikai dažas no Jūsu priekšrocībām. Ja Jūs tikai sākat atklāt sevi spēļu pasaulē, šīs videokartes piedāvātās iespējas Jums noteikti būs pietiekamas.

​​​​​​​

Gigabyte GeForce GTX 1660 OC 6G

Šī ir viena no labākajām kartēm budžeta klasē, kuru bieži vien nepelnīti nenovērtē. Spēlējot 1080p spēles, Jums patiks lielisks sniegums, tāpēc tiešām nedomājat par jaunu pirkumu. Turklāt šai kartei ir visas nepieciešamās izejas - ja vēlaties spēlēt savas iecienītās spēles uz vairākiem monitoriem, varat arī šo vēlmi viegli piepildīt. Jūs atradīsiet vēl vairāk priekšrocību - veltiet laiku un iepazīstiet tos visus.

​​​​​​​

Ir viegli pamanīt, ka topa augšgalā dominē divi uzņēmumi - “Nvidia” un “AMD” grafiskās kartes. Viņu cīņa notiek gadiem ilgi, bet šāda konkurence ir tikai mūsu labā. Abi uzņēmumi pastāvīgi cīnās, lai aizēnotu viens otru, tāpēc ir tikai laika jautājums, pirms šo video karšu sarakstu papildinās ar jauniem, ne mazāk iespaidīgiem produktiem.

Pircējiem patika šis ieraksts

3/5
2 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2021 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.