Noderīgi padomi

Labākie putekļu sūcēji ar mazgāšanas funkciju

Plaša izvēle putekļusūcējiem - robotiem
07 12 2020
sieviete tira ar puteklu suceju gridu un paklaju viesistaba

Putekļu sūcējs ir viena no populārākajām sadzīves tehnikas ierīcēm, kuru, iespējams, varētu atrast katrā mājā. Lai gan visi, šķiet, veic vienu un to pašu funkciju - iztīra netīrumus no dažādām virsmām, daži modeļi ir daudz pārāki par citiem. Šoreiz mēs pārskatīsim mehāniskos un robotizētos putekļu sūcējus ar mazgāšanas funkciju un prezentēsim dažus no labākajiem nosauktajiem modeļiem.

Kam pievērst uzmanību pirms putekļu sūcēja-robota iegādes?

Akumulatora darbības laiks. Meklējiet uzlādējamus akumulatorus, kas kalpos vismaz 90 minūtes. Ja Jums ir vairāk vietas tīrīšanai, pievērsiet uzmanību arī slotiņām. Izvēlieties putekļu sūcējus, kuru slotas var nomainīt vai uzlādēt.

Viegli uzstādīt un uzturēt. Jo vieglāk, jo labāk. Apsveriet, kādas funkcijas Jums patiešām ir nepieciešamas, jo mazāk to būs, jo vieglāk būs pārvaldīt. Apskatiet arī fotoattēlus par to, cik viegli ir uzpildāma ūdens tvertne vai vienkārši kā veic netīrumu tvertnes tīrīšanu.

Putekļu sūcējs-robots, kas ļauj ietaupīt virsmu. Ja Jūsu mājās ir parkets vai lamināts, pārliecinieties, ka izvēlētais robots ir piemērots šādas virsmas tīrīšanai. Gandrīz visas robotu drānas ir drošas vinila un flīžu grīdām.

Sensori. Ja mājā ir paklāji, izvēlieties robotu, kas uz tā var darboties, vai tam ir kartēšanas funkcija, kas ļauj identificēt tikai noteiktas tīrīšanas vietas, nepieskaroties paklājam.

TOP3 putekļu sūcēji-roboti ar mazgāšanas funkciju 

1. Ecovacs DEEBOT OZMO T8 AIVI

Mākslīgā intelekta kontrolēts, putekļu sūkšanu un mazgāšanu putekļu sūcējs-robots veic ar video novērošanas funkciju.

Putekļu sūcējam-robotam ir 40 W elektromotors un trīsslāņu HEPA filtrs, kas notver putekļus iekšpusē, tāpēc sūknēšanas laikā tiek izpūsts tikai tīrs gaiss. Sūkņi ir pietiekami klusi, trokšņa līmenis ir tikai 60 dB. Papildus sūkšanas funkcijai var izvēlēties arī grīdas mazgāšanu. Elektriskā ūdens sūkņa OZMO ™ Pro tehnoloģija uztur nemainīgu ūdens spiedienu auduma samitrināšanai. Ērti ir arī tas, ka, ja uz grīdas ir grūti noņemami netīrumi, vienlaikus varat izvēlēties iesūkšanas un mazgāšanas funkciju.

Iesūkšanas un mazgāšanas darbus veic robotizēts sūknis zigzaga veidā. Tā lepojas arī ar AIVI ™ šķēršļu noteikšanas sistēmu, kas ļauj identificēt un iegaumēt tuvumā esošos objektus. Starp citu, ja mājā ir augstāki sliekšņi, tad robots Deebot Ozmo T8 AIVI nebūs problēma, jo tas var pārvarēt šķēršļus līdz 2 cm augstumam. TrueMapping ar DToF lāzera navigācijas tehnoloģiju tiek izmantota vides uzraudzībai un skenēšanai. Šī uzlabotā sistēma ne tikai palīdz robotam noteikt objektus līdz 10 m attālumā, bet arī ļauj ātri izprast telpu izvietojumu un optimāli un efektīvi tīrīt katru zonu.

Deebot Ozmo T8 AIVI tiek pārvaldīta, izmantojot mobilo lietojumprogrammu Ecovacs Home “iOS” un “Android” operētājsistēmām. Turklāt šim robotam ir iespēja reālā laikā uzraudzīt vidi, lai Jūs varētu pārbaudīt māju vai pārbaudīt, ko dara Jūsu mājdzīvnieks.

Galvenās iezīmes:

 • Sūc un mazgā;
 • Ir izsekošanas funkcija;
 • Režīmi: 3;
 • Ūdens tvertnes izmērs: 0,24 l;
 • Netīrumu tvertnes izmērs: 0,42 l;
 • Skaņas līmenis: 60 dB;
 • Akumulatora jauda: 5200 mAh;
 • Uzlādes laiks: 6,5 stundas;
 • Darbības laiks: 3 stundas (automātiski atgriežas uzlādes stacijā).

2. Xiaomi Roborock S6 (S602-00)

Šis gudrais un stilīgais robotu sūknis ir ieguvis „IF Design Award“ dizaina balvu. 

Roborock S6 modelim ir īpaši ātrs četrkodolu procesors, kas spēj aprēķināt ātrāko maršrutu katrai telpai atsevišķi. Augstas precizitātes lāzers lieliski skenē telpas un izveido grīdas karti ar 98% precizitāti. Ar 14 dažādiem sensoriem, piemēram, akselerometru, odometru, infrasarkano staru sensoru un kompasu, putekļu sūcējs lieliski pārvar visus šķēršļus. Ja mājā ir augstāki sliekšņi, par to arī nav vērts uztraukties, jo tas var pārvarēt šķēršļus līdz 2 cm augstumam.

Xiaomi putekļu sūcējs ir ārkārtīgi spēcīgs, tāpēc tas iesūks pat spēcīgus netīrumus. Rotējošs ventilators ar 1500 apgriezieniem minūtē novirza gaisu uz modernu gaisa plūsmas sistēmu. Lai arī tas ir ārkārtīgi spēcīgs, putekļu sūcējs ir ārkārtīgi kluss, ar skaņas līmeni 60 dB. Papildus sūkšanas funkcijai Roborock S6 ir arī mazgāšanas funkcija. Pietiks, lai piepildītu ūdens tvertni, izvēlētos vēlamo ūdens daudzumu grīdas mazgāšanai, un tas parūpēsies par visu pārējo. Roborock S6 sukas sari ir mīkstāki, tāpēc pat pie 1350 apgriezieniem minūtē tas būs maigs pret Jūsu grīdu, bet nerimstošs pret netīrumiem.

Galvenās iezīmes:

 • Sūc un mazgā;
 • Ūdens tvertnes izmērs: 0,14 l;
 • Netīrumu tvertnes izmērs: 0,48 l;
 • Skaņas līmenis: 60 dB;
 • Akumulatora jauda: 5200 mAh;
 • Darbības laiks: 3 stundas (automātiski atgriežas uzlādes stacijā).

3. iLife V5S Pro

Stilīgs, jaudīgs, bet tajā pašā laikā ārkārtīgi kluss putekļu sūcējs-robots, kas ne tikai sūc, bet arī mazgā.

Jūs varat izvēlēties vienu no četriem režīmiem: automātisko, atbilstoši ieprogrammētajam laikam, noteiktas vietas vai malu tīrīšanu. Spēcīgs motors un divas sānu birstes nodrošina putekļu savākšanu pat no visgrūtāk sasniedzamajām vietām. Viena no šī putekļu sūcēja lielākajām priekšrocībām ir tā, ka tam ir kāpšanas funkcija, tāpēc tas pārvarēs vēl augstākus paklājus. Un, pateicoties iebūvētajam kritiena sensoram, tas nenokritīs no kāpnēm vai citiem pacēlumiem. ILife V5S Pro ir arī ļoti mīksti sari sūkšanai, un mazgāšanai tiek izmantota augstas kvalitātes mikrošķiedras drāna, kas tiek galā pat ar vissmagākajiem netīrumiem.

Papildu sūkšanas funkcijai, putekļu sūcējam ir mazgāšanas režīms. Inteliģentā i-DROP ūdens apgādes sistēma darbojas tik ilgi, kamēr pats robots pārvietojas. Tādā veidā Jūsu grīda vienmēr tiks pasargāta no pārāk daudz ūdens nokļūšanas uz tīrāmās virsmas. Kad putekļu sūcējs apstājas, ūdens izsmidzināšana uz grīdas arī tiks apturēta.

Galvenās iezīmes:

 • Sūc un mazgā;
 • Ūdens tvertnes izmērs: 0,3 l;
 • Netīrumu tvertnes izmērs: 0,37 l;
 • Skaņas līmenis: 50 dB;
 • Akumulatora jauda: 2600 mAh;
 • Darbības laiks: 3 stundas (automātiski atgriežas uzlādes stacijā).

Kam pievērst uzmanību, pērkot putekļu sūcēju-robotu ar mazgāšanas funkciju?

 • Izmērs. Ja mājā patiešām nav daudz vietas, meklējiet kompaktu putekļu sūcēju, kas viegli iederēsies skapja apakšā.
 • Ūdens un netīrumu ietilpība. Jo lielāka tvertņu ietilpība, jo ilgāk varēsiet sūknēt un neuztraukties par ūdens pievienošanu vai netīrumu noņemšanu.
 • Uzgaļi. Ja Jums ir mazi bērni vai mājdzīvnieki, noderēs arī plašāka sprauslu izvēle netīrumu savākšanai dažādās spraugās, kā arī sākot no paklājiem, dīvāniem vai citām mēbelēm.
 • Filtri. Ja esat noguris no mājas putekļu sūcēja un no putekļu mākoņa, tad skatieties uz modeļiem ar HEPA filtru. Šis filtrs iesūc iesūknētos netīrumus sūknī, tāpēc gaisā izdalās pilnīgi tīrs gaiss, un māja paliek svaigāka nekā pirms sūkšanas. 

TOP3 putekļu sūcēji ar mazgāšanas funkciju 

1. Thomas PET & FAMILY AQUAFILTER

Jaudīgs putekļu sūcējs, kas bez problēmām tiks galā pat ar ļoti netīrām virsmām. Veicot uzkopšanu ar putekļu sūcēju, visi putekļi nonāk ūdens trauka iekšpusē, un no turienes HEPA filtra dēļ vairs netiek atgriezti gaisā. Tas ir īpaši svarīgi tiem, kas audzina bērnus. Ar šo putekļu sūcēju uzkopjpt māju, varēsiet aizmirst par nepatīkamām smakām un putekļu mākoni. Pats nosaukums liek domāt, ka šis putekļu sūcējs ir vienkārši paredzēts dzīvnieku mīļotājiem. Tam vienkārši nav nepārvaramu uzdevumu, jo putekļu sūcējs apstrādā pat netīrumus vai šķidrumus.

Ierīcei ir 6 dažādi uzgaļi:

 1. Grīdām un paklājiem. Īpaši šīm virsmām pielāgots uzgalis, Jūs varēsiet nebaidīties saskrāpēt parketu, ar putekļu sūcēju uzkopt viesistabas vai virtuves grīdu, un tajā pašā laikā Jūs varēsiet viegli noņemt uzkrāto netīrumu no paklājiem guļamistabā vai bērnu istabā, nemainot uzgaļus.
 2. Par spraugām. Katrā mājā ir grūti sasniedzamas vietas, kuras kļūst par īstu uzkopšanas izaicinājumu. Tomēr ar šauru uzgali to izdarīt būs ārkārtīgi viegli.
 3. Mīkstajām mēbelēm. Ja mājās ir bērni vai mājdzīvnieki, tad būs skaidrs, cik grūti ir no mīkstajām mēbelēm noņemt pārtikas drupatas, putekļus vai citus netīrumus. Ar šo uzgali tas ne tikai palīdzēs notīrīt mēbeles, bet arī atvieglos šo uzdevumu. 
 4. “Turbo” uzgalis. Noderēs problemātisku mājas zonu uzkopšanai ar putekļu sūcēju.Uzgalim ir rotējoša birste, kas pārvietojas radītās gaisa plūsmas dēļ. Tas būs lieliski piemērots matu un dzīvnieku spalvu iztīrīšanai no paklājiem.
 5. Elektriskais uzgalis. Palīdzēs atbrīvoties un novērst putekļu ērcīšu vairošanos. Ar tā palīdzību būs iespējams uzkopt iespējams jebkuru virsmu - paklājus, mēbeles vai automašīnu sēdekļus.
 6. Mazgāšanas uzgalis. Paklājiem, bet ar adapteri arī cietu grīdu segumiem.

Galvenās tehniskās īpašības:

 • Sūc un mazgā;
 • Jauda: 1700W;
 • Teleskopiskā caurule un daudz dažādu sprauslu;
 • Ūdens tvertnes izmērs: 1,8 l;
 • Netīrumu tvertnes izmērs: 6 l.

2. Karcher SV 7 1.439-410.0

Tas ir universāls, daudzfunkcionāls putekļu sūcējs sausai un mitrai tīrīšanai. Arī dažādu virsmu tīrīšanai ar tvaiku. Sūknim ir HEPA filtrs, kas aiztur iesūktos netīrumus ierīces iekšpusē, lai netīrumi neatgrieztos gaisā un netīrumi nenosēstos uz mēbelēm. Veicot uzkopšanu ar šo putekļu sūcēju, būs svaiga sajūta, atšķirībā no tiem modeļiem, kuriem nav filtru.

Šis Karcher modelis var sūkt parastos putekļus, netīrumus, nelielu daudzumu šķidrumu. Īpašie uzgaļi un tvaika funkcija ļauj tīrīt matračus, paklājus, polsterējumu, logus, spoguļus vai citas virsmas, kuras nesabojā karsts tvaiks. 

Komplektā ietilpst grīdas mazgāšanas, mēbeļu sūkšanas, mēbeļu mazgāšanas, logu kopšanai paredzēti uzgaļ. Arī mikrošķiedras lupatas.

Galvenās tehniskās īpašības:

 • Sūc un mazgā;
 • Jauda: 2200 W;
 • Teleskopiskā caurule un daudz dažādu sprauslu;
 • Ūdens tvertnes izmērs: 0,6 l;
 • Netīrumu tvertnes izmērs: 1,2 l.

3. Arnica Hydra Rain

Tas ir jaudīgs sausas un mitras tīrīšanas putekļu sūcējs ar HEPA filtru, tāpēc Jūs varat būt pārliecināti, ka visi ūdens trauka iekšienē iesūktie putekļi tur arī paliks. Lieliski piemērots cilvēkiem ar alerģiju, maziem bērniem vai mājdzīvniekiem. Pateicoties filtram, gaiss mājā būs tīrs un svaigs. Tomēr, ja vēlaties piešķirt savām mājām papildu smaržu, to varat izdarīt, vienkārši pievienojot smaržu ūdens tvertnei.

Arnica Hydra Rain Plus putekļu sūcējam ir teleskopiskā caurule, šļūtene sausai un mitrai tīrīšanai, Turbo suka dziļai tīrīšanai, apaļš iesūkšanas uzgalis, kā arī uzgaļi šauru spraugu un tekstilizstrādājumu tīrīšanai.

Galvenās tehniskās īpašības:

 • Sūc un mazgā;
 • Jauda: 2400 W;
 • Teleskopiskā caurule un daudz dažādu sprauslu;
 • Ūdens tvertnes izmērs: min 3 l - max 12 l;
 • Ir iespējams izmantot putekļu maisiņus vai vienkārši savākt netīrumus īpašā traukā;

Labākais putekļu sūcējs ar mazgāšanas funkciju ir tāds, kas veic visas funkcijas, kuras Jūs gaidījāt, izvēloties konkrētu modeli. Izvēloties, jāņem vērā trīs galvenās lietas:

 1. Cena. Iestatiet cenu diapazonus, lai būtu vieglāk atrast putekļu sūcēju, kas nepārsniedz plānoto budžetu.
 2. Izlemiet, tieši kādām funkcijām un kādām atsauksmēm jābūt putekļu sūcējam. Varbūt Jūs audzināt mazu bērnu vai Jums ir mājdzīvnieki? Tad Jums būs nepieciešams viegls, viegli darbināms putekļu sūcējs, kas var tikt galā ar jebkādiem netīrumiem.
 3. Atlasiet putekļu sūcēja tipu: vienkāršs putekļu sūcējs vai robots. 

Pircējiem patika šis ieraksts

5/5
6 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?