Noderīgi padomi

Labs augļu žāvētājs: TOP10 modeļi

14 10 2020
augli un ogas uz galda virtuve blakus elektriskajam auglu zavetajam

Augļu žāvēšanai pēdējā laikā tiek pievērsta īpaši liela uzmanība. Iespēja sagatavot svaigus produktus ziemai un vienlaikus saglabāt to vērtīgās īpašības, noteikti patiks ikvienam, veicinot vismaz nedaudz veselīgāku dzīvesveidu. Šim nolūkam tiek izmantotas īpašas ierīces – augļu žāvētāji, kas var piedāvāt vairāk nekā vienu noderīgu funkciju un īpašību. Ja apsverat, kādu augļu žāvētāju iegādāties vislabāk, saskaroties ar grūtībām, iesakām iepazīties ar desmit populārākajiem modeļiem – starp kuriem Jūs noteikti atradīsiet sev piemērotu variantu.

auglju zavetajs virtuve uz galda

1. G21 Breezer 6008112

Tas ir – gandrīz labākais šobrīd tirgū esošais augļu žāvētājs. Tā raksturīgākā iezīme ir nerūsējošā tērauda korpuss, kas garantē ērtu apkopi un stabilu izturību. Durtiņas ir izgatavotas no tā paša materiāla, kas nodrošina mazāku enerģijas patēriņu, efektīvāku darbību un lielisku gaisa cirkulāciju. Žāvētāja iebūvetais lodziņš ļaus bez jebkādiem iestatījumiem sekot žāvēšanas procesa kontrolei. Pateicoties 650W jaudai, šāds modelis bieži tiek izmantots arī komerciāliem mērķiem.

moderns auglu zavetajs ar zavetiem aboliem virtuve

Turklāt, kopā ar šo augļu žāvētāju Jūs saņemsiet ne tikai parastās 6 žāvēšanas paplātes, bet arī tikpat daudz paplāšu ar smalku sietu. Tas nozīmē, ka Jūs ne tikai ērti varēsiet žāvēt augļus, bet arī dažādus mazākus produktus, piemēram, sēnes vai garšaugus.

2. Esperanza EKD002

Šim augļu žāvētājam, pirmkārt, ir pārsteidzoši laba cena, tomēr tas ir acīmredzams arī no citu pircēju atsauksmēm, ka tas pārspēs visas Jūsu cerības. Lieliska žāvēšana, 5 paplātes un pat 8 žāvēšanas programmas ļaus veiksmīgi sagatavot krājumus ziemai – Jūs to viegli varēsiet pielāgot visdažādākajiem produktiem. 250W jauda noteikti būs pietiekama lietošanai mājās – šāds modelis patiešām ir Jūsu uzmanības vērts.

3. Luxpol TS 96883

Klienti, kuri ir izmēģinājuši šo ierīci, komplimentus nesaudzē – tiek apsveicama gan augstā kvalitāte, gan lietošanas ērtums. Šim augļu un sēņu žāvētājam ir 5 caurspīdīgas paplātes, kas atvieglo procesa kontroli un var piedāvāt 250 W jaudu. Tas noteikti nav visefektīvākais modelis, taču, ja Jūs plānojat augļus žāvēt savam priekam, trūkumi šajā gadījumā noteikti netiks pamanīti.

4. Saturn ST-FP0114

Stabilas neslīdošas kājiņas, automātiskā izslēgšanās un “Turbo” funkcija – šīs ir dažas no spilgtākajām šī augļu žāvētāja priekšrocībām. Turklāt, Jūs varēsiet izvēlēties arī vienu no vairākiem dažādiem temperatūras režīmiem, izmantojot taimera funkciju, Jūs varēsiet vienlaicīgi izžāvēt četras izvēlēto izstrādājumu paplātes. Šķiet, ka ar šādu žāvētāju, iespēju Jums noteikti netrūks!

5. Adler AD6654

Lēts, taču diezgan efektīvs modelis piedāvās vairākās priekšrocības Jūsu mājām. Aizsardzība pret pārkaršanu, divi temperatūras līmeņi, klusa darbība un mazs izmērs – tās ir pamata īpašības, kas daudziem liekas patiešām pārsteidzošas. Šajā augļu žāvētājā ir 4 pietiekami lielas paplātes, tādējādi žāvēšanas process būs pietiekami efektīvs – Jūs par to pat varat nešaubīties.

6. G21 Paradiso Cube 60081225

Optimāla veiktspēja un kompakts izmērs – tās ir visiespaidīgākās šī žāvētāja īpašības. Tomēr nav vērts domāt, ka šāds dizains samazina Jūsu iespējas. Gluži pretēji: šajā augļu žāvētājā būs pat sešas regulējamās paplātes – katra var noturēt apmēram 1 kg lielu svaru. Jūs atradīsiet arī tādas funkcijas kā taimeris un temperatūras iestatījumi, savukārt, ērts digitālais displejs garantēs vēl vienkāršāku darbību.

7. Zelmer ZFD2350W

Šis modelis priecēs ar augstu kvalitāti un pat 520W jaudu – tas nozīmē, ka žāvēšanas process būs pārsteidzoši efektīvs. Turklāt, ar ērtu elektronisko vadību varēsiet ieslēgt taimeri un izvēlēties vienu no diviem jaudas līmeņiem, tādējādi nodrošinot vēl vienmērīgāku procesu. Šeit atradīsiet arī četras paletes, bet ierīces nelielais svars neradīs problēmas, pat ja Jūs izlemsiet to pārvietot uz citu vietu.

8. Sencor SFD 742 RD

Neliela izmēra augļu žāvētājs, kas piedāvā 240W jaudu, atstās iespaidu uz tiem, kuriem nav iespējas pārāk daudz ieguldīt šajā ierīcē. Tomēr šim modelim netrūkst kvalitatīvu īpašību. Paliktņi ar regulējamu augstumu, caurspīdīgas sienas, kas ļauj uzraudzīt procesu, un ventilators  – šīs ir tikai dažas no galvenajām šī žāvētāja priekšrocībām. Bet mēs pat nešaubāmies, ka Jūs atklāsiet vēl vairāk no tām!

9. Guzzanti GZ-508

Šīs firmas izstrādājumus raksturo stilīgs dizains un augsta kvalitāte – arī šis augļu žāvētājs nav izņēmums. Šeit Jūs atradīsiet ventilatoru, kas nodrošina vienmērīgu žāvēšanu un 5 paplātes ne tikai augļiem, bet arī paplātes, kas ir piemērotas garšaugiem. Turklāt, Jūs varēsiet pielāgot temperatūru un pārbaudīt digitālā taimera funkciju. Visas šīs funkcijas palīdzēs Jums ļoti efektīvi sasniegt lieliskus rezultātus.

10. Niewiadów 970.01.PP4

Pēdējais, bet noteikti ne sliktākais augļu žāvētājs īpaši uzrunās tos, kuri meklē vislabāko cenas un kvalitātes attiecību. Par pietiekami zemu cenu Jūs varēsiet ērti izžāvēt augļus un sēnes, izvēloties vienu no diviem temperatūras iestatījumiem. Atradīsiet arī jaudas indikatoru, aizsardzību pret pārkaršanu un četrus noņemamus plauktiņus – neintensīvai žāvēšanai, ar šādu iespēju kopumu Jums noteikti vajadzētu pietikt.

Paturot prātā visu informāciju par šiem modeļiem, labākā augļu žāvētāja meklēšana noteikti nebūs ilga. Apsveriet, ko Jūs paši sagaidāt no šīm ierīcēm un, kādām specifikācijām dodat priekšroku – tam vajadzētu atvieglot atlases procesu. Bet, ja tomēr vēl ir radušies kādi jautājumi par šīm ierīcēm, mēs esam sagatavojuši Jums padomus, kā izvēlēties augļu žāvētāju.

moderns auglju zavetajs starp augliem uz galda virtuve

Pircējiem patika šis ieraksts

4.5/5
6 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?