Noderīgi padomi

Lapene: skaistas un vienkāršas idejas

Plaša izvēle nojumēm un lapenēm
03 02 2020
skaista un stiliga darza nojume ar darza mebelem

Laikapstākļiem paliekot siltākiem, mūsu ikdienas gaitas arvien vairāk pārvietojas ārpus telpām - baudot saules starus, gribot pavadīt laiku ārā un izklaidēties ar draugiem. Tiem, kam pagalmā ir pietiekami daudz vietas, ir vienkārši jāpadara šīs vēlmes par realitāti - viss, kas jums jādara, ir jāiegādājas stilīgu lapeni un jāiekārto tā, lai tajā būtu ērti. Tomēr šim nolūkam ir pieejamas daudz dažādas iespējas, tāpēc labākās idejas meklēšana āra lapenei var aizņemt nedaudz ilgāku laiku. Būs vieglāk izlemt, kad būsiet iepazinies ar dažiem vienkāršiem, taču ļoti stilīgiem risinājumiem.

Stilīga terases apdare

Tiem, kas meklē viegli īstenojamu ideju ērtām ikdienas gaitām, mēs iesakām izvēlēties vienkāršu četru sienu āra lapeni: ja tai ir arī kukaiņu siets, jūsu uzturēšanās lapenē būs vēl labāka.

stiliga kopsana

Izvēlieties krāsas, kas atbilst ārpusei, un lapenei izmantojiet populārākās āra mēbeles - dīvānus un atpūtas krēslus. Jūs varat ap lapeni aptīt gaismas virtenes, lai radītu vēl mājīgāku vidi, it īpaši, ja vēlēsieties vēlu vakarā pasēdēt lapenē.


Mājīgs dabas stūrītis

Lai lapene saplūstu ar apkārtējo vidi un liktu justies tuvāk dabai, jums vairāk jāstrādā ar augiem, kas atrodas tai apkārt. Apsverot, kā izveidot lapeni ar augiem, izvēlieties vijīgus augus, kas varētu slēpt šīs būves pamatīgās konstrukcijas - tām pēc dažiem gadiem vajadzētu būt pilnīgi neredzamām.

majiga atmosfera lapene ar augiem

Jūs varat arī iestādīt ziedošus ziedus ap lapeni, lai tās ārpuse iegūtu krāsaināku izskatu. Šāda veida lapene derēs arī vieglām āra mēbelēm.


Sapņaina atpūta šūpolēs

Apsverot, kā ierīkot lapeni, lai jūs varētu pavadīt savu brīvo laiku sapņainā un romantiskā veidā, ir vērts padomāt par šūpoļu jeb šūpuļtīkla izmantošanu.

sapnu atputa supoles

Šāda ideja neprasa daudz pūļu, bet tā noteikti atmaksāsies. Šo mēbeļu vietā varat izmantot arī iebūvētu atzveltnes krēslu vai šūpuļdīvānu, lai ļoti ērtā vietā varētu izbaudīt svaigu gaisu un, piemēram, lasīt grāmatu.