Noderīgi padomi

Logu rotājums – aizkari. Idejas

Izvēlēties aizkarus
14 03 2018
aizkari istaba ne tikai skaisti bet ari praktiski

Katra detaļa palīdz mājokļa telpā radīt mājīgumu un vēlamo stilu, tomēr uzmanību īpaši bieži piesaista logi. Tādēļ nevainojams interjers prasa attiecīgas logu dekorācijasaizkarus, ar kā palīdzību mēs varēsim, ne tikai patverties no karstajiem saules stariem, kā arī radīt vēlamo atmosfēru savā mājoklī. Pastāv visdažādākie šo aksesuāru varianti – kādus no tiem būtu jāizvēlas?

Visvienkāršākais veids, kā izvēlēties šīs preces – tas ir ņemt vērā katras istabas specifiku un tajā veicamo darbu specifiku. Piemēram, virtuves aizkariem ir jābūt izgatavotiem no mazgājamiem materiāliem, jo šajā mājokļa telpā vienmēr ir daudz dažādu aromātu, tvaiku un tauku, kas ātri iesūcas šī izstrādājuma audumā. Tostarp rekomendējams izvēlēties šai telpai mazāk vietas aizņemošas rullīšu žalūzijas. Taču, ja Jums tomēr gribas palikt pie aizkariem, tad nepieciešams pievērst uzmanību praktiskiem risinājumiem un izvēlēties to attiecīgu garumu. Tādā gadījumā, ja logs atrodas virs sadzīves tehnikas ierīcēm, izvēle par labu pārmērīgi gariem aizkariem, var būt ne tikai neērts risinājums, bet arī bīstams.

TOP piedāvājumi: Rullo žalūzijam


Daudz vairāk fantāzijas būs vajadzīgs viesistabas aizkaru sakarā. Šajā telpā gribas redzēt harmonijas kombināciju ar sarežģītākiem variantiem. Tādēļ, attiecīgos logu aksesuārus nepieciešams izvēlēties, tostarp ņemot vērā istabā dominējošo stilu. Tādā gadījumā, ja viesistabas izmērs ir pietiekami liels, tad piemēroti būs plisēti aizkari, sarežģītāku formu aizkari. Tie ļaus izveidot ekskluzīvu stilu un vienlaikus kļūst par visspilgtāko, vispievilcīgāko istabas akcentu. Ja viesistabā ir pārmērīgi daudz spilgtu krāsu vai elementu ar dažādiem rakstiem, tad ieteicams izvēlēties vienkrāsainus audumus. Istabai, kur dominē viendabīgi krāsu toņi, labi būs piemēroti moderni un spilgti aizkari, kas piešķir telpai vairāk dzīvības.

Guļamistabas aizkariem ir jāpalīdz radīt harmonisku stilu. Šī istaba ir domāta atpūtai, tādēļ gribas piemērot ērtus un funkcionālus risinājumus. Aizkari ar mežģīnēm šai istabai piešķirs mājīgumu, un teicami pieskaņosies klasiskā stila mēbelēm. Tiem, kas meklē sarežģītākus risinājumus, iepatiksies grezni, moderni aizkari ar augstām ielocēm augšdaļā. Šajā istabā bieži ir vēlme patverties no saules stariem, tādēļ šādiem gadījumiem būs piemēroti aizkari, kas ir izgatavoti no biezāka materiāla. Šāds risinājums izmaksās daudz dārgāk, tādēļ Jums jau iepriekš vajadzētu tikt skaidrībā, ko īsti Jūs vēlaties - ne pārāk dārgus aizkarus, kas ir domāti logu rotāšanai, jeb tomēr vairāk funkcionalitāti.

TOP piedāvājumi: Aizkariem


Pircējiem patika šis ieraksts

5/5
1 Pircēja vērtējums

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2021 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.