Noderīgi padomi

Mājas parfimērija: kādu aromātu izvēlēties?

Plaša izvēle mājas parfimērijai
13 12 2019
majas aromati ar kociniem uz galda

Mājas kopējo atmosfēru ietekmē ne tikai interjers, krāsas vai mēbeles, bet arī mums piemērotais aromāts. Šādā gadījumā ir vērts nedaudz padomāt un parūpēties, lai smarža raisa noteiktas emocijas un palīdz attīstīt vēlamo vidi – tāpēc ir speciāli šiem mērķiem piemērota mājas parfimērija. Izlemjot bagātināt ar tām savu interjeru, Jūs nokļūsiet īstajā aromātu labirintā: lai tajā neapmaldītos, mēs iesakām sākt no tās istabas, kurā ir jāatklāj visas mājas aromāts.

Priekšnams

Aromāts šajā telpā mūs sveicina un diktē noskaņu, tāpēc priekšnamam ir ieteicams izvēlēties vieglus, ne pārāk saistošos aromātus – galu galā priekšnamā mēs pārāk ilgi neaizkavējamies. Ziedu aromāta mājas parfimērija šajā gadījumā būtu viena no labākajām izvēlēm: atkarībā no Jūsu personīgajām vajadzībām tas var būt gan rozes, gan orhidejas vai jebkuri citi Jūsu iecienītākie augi un ziedi.


Virtuve

Šai telpai īpaši piemērotas gardēžu, apetīti stimulējošās mājās smaržas, kas nodrošinās turpmāko ēdienu pagatavošanas panākumus. Šim nolūkam ieteicams izmantot aromātus ar vaniļas un kanēļa mājienu. Virtuvei ir lieliski piemērots arī citrusaugļu aromāts, kas piešķir telpai svaigumu un vienlaikus var aizēnot ēdiena gatavošanas aromātu – šajā aromātu saimē ietilpst citroni, apelsīni un bergamots.


Darba telpa

Telpā, kurā mēs strādājam, mums jācenšas saglabāt modrību un produktivitāti – tāpēc palīdzēs enerģisks, spilgts un dzīvīguma pilns aromāts. Piparmētru aromāts paaugstinās ķermeņa tonusu un neļaus tam saļimt: arvien vairāk tiek pierādīts, ka šis aromāts palielina modrību un pat palīdz mazināt nogurumu. Šim nolūkam ir piemēroti arī universāli citrusaugļi – darbs ritēs ļoti raiti un efektīvi, ja telpa smaržos pēc greipfrūta, mandarīna, citrona vai apelsīna.