Noderīgi padomi

Olaplex: kas tas ir un kāpēc to izmantot?

Liela izvēle matu stiprināšanas līdzekļiem
11 07 2019
olaplex lidzekli matu skaistumam un veselibai

Par Olaplex labajām īpašībām vajadzētu zināt ikvienam, kurš kaut reizi ir bijis nobažījies par savu matu stāvokli, un ir meklējis veidu, kā tos atjaunot. Divi ķīmiķi ir izveidojuši unikālu molekulu, kas ļauj atjaunot un stiprināt bojātus matus un atjaunot to struktūru. Visu šo produktu galvenā sastāvdaļa, kas pazīstama kā "bisaminopropildiglikoldimeleāts” (bis-aminopropyl diglycol dimaleate), var iekļūt matu struktūrā līdz molekulārajam līmenim un pēc tam atjaunot visus degradētos savienojumus - tāpēc mati kļūst veselīgāki un spēcīgāki.

Viens no galvenajiem ražotāju mērķiem bija ražot pēc iespējas dabīgākus produktus, un tie patiešām to arī panāca - jūs neatradīsiet sulfātus, silikonus vai citas kaitīgas vielas un eļļas Olaplex produktos. Vegāni un tie, kas rūpējas par dzīvnieku tiesībām, var izvēlēties šo produkciju kā dabai draudzīgu un ļoti efektīvu līniju.

Olaplex bieži tiek saukts par revolucionāriem produktiem bojātiem matiem - tas ir ieteicams tiem, kuru mati ir cietuši no matu krāsošanas, veidošanas vai citām līdzīgām kaitīgām procedūrām. Šo produktu formula ir patentēta vairākos gadījumos, kas nozīmē, ka līdzīgu sastāvu neizdosies atrast nevienā citā produktā. Ko vēl vajadzētu zināt par šiem produktiem?

Olaplex matu kopšanas pārskats un lietošana mājās

Katram produktam, kas marķēts ar šo zīmolu, ir dažādas funkcijas, tāpēc tikai vispārējais Olaplex komplekts var garantēt iespaidīgas izmaiņas. Lai labāk saprastu, kā šis produkts darbojas, vispirms jāiepazīstas ar katru produktu līniju un tās niansēm.

Olaplex Nr.3

Tas ir atjaunojošs produkts, kas jāizmanto pirms šampūna un kondicioniera. Izmantojot to, jūs atjaunosiet nogurušos matus, stiprināsiet tos, samazināsiet to lūšanu un atjaunosiet savu burvīgo izskatu. Tiek apgalvots, ka Olaplex iedarbību var manīt jau pēc pirmajām lietošanas reizēm - jūs pamanīsiet, ka tie ir kļuvuši elastīgāki un spīdīgāki. Olaplex 3 cena nav augsta, bet efekts ir iespaidīgs! Cīņai ar sašķeltiem matu galiem ir nepieciešamas īpašas rūpes. Olaplex produkti palīdzēs ātrāk sasniegt vēlamos rezultātus, bet Jums vajadzēs arī pasargāt savus matus no elektriskajām ierīcēm, saules un citiem kaitīgiem faktoriem.  

Izmantojot Olaplex Nr. 3:

 • Pirms galvas mazgāšanas jāizmanto Olaplex Nr. 3.
 • Šie līdzekļi nav jāizmanto pirms katras matu mazgāšanas reizes - pilnīgi pietiks, ja to lietosiet reizi nedēļā. Tomēr, ja mati ir ļoti bojāti, ieteicams sākumā līdzekļus lietot 2-3 reizes nedēļā.
 • Mitriniet un izžāvējiet matus no matu saknēm uz galiem, uzspiediet uz matu  saknēm, lai mati būtu pilnībā piesātināti.
 • Lai gan tiek teikts, ka matu atjaunojošais līdzeklis ir jāpatur matos 10 minūtes, ņemiet vērā, ka jo ilgāk jūs to turēsiet, jo labāki būs rezultāti. 
 • Rūpīgi izskalojiet pēc noteiktā laika. 

Olaplex Nr.4

Citiem vārdiem sakot, tas ir Olaplex šampūns: pārskati un produktu apraksti neapšauba tā priekšrocības. Īpaša uzmanība tiek pievērsta matu mitrināšanai, tāpēc pēc katras mazgāšanas reizes mati kļūs mīkstāki un spēcīgāki - jūs drīz pamanīsiet, ka to aprūpe kļūst daudz vienkāršāka. Turklāt šie Olaplex produkti aizsargās jūsu frizūru no ārējiem faktoriem un palīdzēs novērst ātru krāsošanu.

Izmantojot Olaplex Nr. 4:

 • Olaplex šampūnu var lietot, kad vien jūs plānojat mazgāt matus  - tas var mainīt iepriekš izmantoto līdzekļu rezultātu. 
 • Pēc procedūras uzsākšanas, berzējiet šampūnu mitros matos.
 • Mazgājiet ar ūdeni.
 • Ja nepieciešams, atkārtojiet procedūru.

Olaplex Nr.5

Tas ir Olaplex kondicionieris, kas vēl vairāk uzlabos iepriekšminētā šampūna iedarbību. Šis produkts rūpēsies par matu mitrināšanu, piešķirot tiem īpašu spīdumu un vēl vairāk nostiprinot tos. Ir vērts zināt, ka šos līdzekļus var izmantot jebkura veida matiem, tāpēc ikviens var pārliecināties, ka Olaplex atsauksmes ir patiešām atbilstošas. 

Izmantojot Olaplex Nr. 5:

 • Olaplex kondicionieri jālieto pēc matu mazgāšanas - tas var arī mainīt iepriekš izmantoto līdzekļu rezultātus. 
 • Pēc procesa sākšanas, uzklājiet kondicionieri visiem matiem. 
 • Paturiet dažas minūtes, tad mazgājiet un izskalojiet ar ūdeni. 

Olaplex Nr.6

Šī Olaplex Nr. 6 sērija nesen atjaunoja matu krēmu, tāpēc ne visi ir pazīstami ar tā efektivitāti. Bet, ja jūs vēl neesat izmēģinājis šo produktu, tas patiešām ir tā vērts - it īpaši, ja jūs sūdzaties par nepaklausīgiem matiem. Papildu iepriekšminētajai šo produktu sastāvdaļai, šis krēms satur arī fermentētu zaļās tējas eļļu, kas palīdz matiem labāk absorbēt visas noderīgās vielas. Augstu apūdeņošanas un kondicionēšanas līmeni nodrošinās kokosriekstu un argana eļļa un E vitamīns, savukārt aizsargāšanai un uzturam tiek izvēlētas tādas sastāvdaļas kā beta karotīns, vitamīni D, C, E un neaizvietojamās taukskābes un polifenoli.

Fitantriolu un pantenolu lieto, lai cīnītos ar bojājumiem - šie materiāli savstarpēji labi mijiedarbojas, lai jūsu matus padarītu vēl spīdīgākus un panāktu lieliskus rezultātus. Šis koncentrētais līdzeklis palīdzēs izlīdzināt un pat ļaus matiem ātrāk ižžūt. Mati netiks bojāti, bet kļūs veselīgāki un "paklausīgāki" - jūs par to varat nešaubīties!

Izmantojot Olaplex Nr. 6:

 • Jūs varat lietot Olaplex atjaunojošo matu krēmu katru dienu, bet ņemiet vērā, ka rezultāti var ilgt līdz 72 stundām, tāpēc dažreiz tas nav nepieciešams.
 • Šo līdzekli var izmantot uz mitriem un sausiem matiem - vienkārši ieberzējiet to no matu vidus līdz galiem.
 • Tiklīdz uz jūsu matiem tiks uzklāts šis krēms, jūs varat tos ķemmēt un modelēt pēc vēlēšanās.

​​​​​​​

Pēc šo produktu iegādāšanās, jūs drīz pamanīsiet pirmās pozitīvās izmaiņas jau uzreiz pēc to izmēģināšanas - Olaplex cena drīzumā attaisnosies ar iespaidīgiem rezultātiem. Ja meklējat, kur iegādāties Olaplex produktus, apskatiet internetveikala 220.lv piedāvājumu - plašs sortiments un lieliska iespēja ietaupīt naudu!

Pircējiem patika šis ieraksts

4.3/5
3 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?