Noderīgi padomi

Mode 2023. gadā: pavasara-vasaras tendences

Plaša izvēle sieviešu apģērbam
14 04 2023
krasains un dazads pavasara-vasaras modes tendencu apgerbs

Jaunais 2023. gads, šķiet, ir tikko sācies, taču jau jūtama pavasara un ar to saistīto jaunāko pavasara un vasaras modes kolekciju smarža. Šajā gadalaikā daudzi no mums interesējas, ko jaunu šosezon piedāvās modes radītāji. Vai mums nāksies iztīrīt savas garderobes, vai arī daži no līdzšinējiem apģērbiem būs populāri arī šogad? Tāpēc, lai siltā sezona nevilktos garumā, aicinām Jūs ieskatīties, kas jauns modes pasaulē un kādas pārmaiņas gaidāmas 2023. gada pavasara-vasaras sezonā.

TOP10 modes tendences

1. Kabatu mānija

Šī gada pavasara/vasaras sezonas moto – kabatu nekad nevar būt par daudz! Vēl labāk, ja kabatas ir lielas vai citādi izteiktas. Ja vēlaties dzīvot saskaņā ar šo moto, viss, kas Jums jādara, ir jāapgādājas ar cargo stila apģērbu. Varbūt jūsu skapī ir kādas vecākas cargo bikses? Izvelciet tās ārā, jo to stunda ir pienākusi un pienākusi atkal. Varbūt esat uzmeklējusi blūzi ar kvadrātveida kabatām, bet neesat bijusi pārliecināta, vai tā būs modē? Pietiek ar šaubām, ir pienācis laiks sevi palutināt!

sieviete cargo stila kombinezonasieviete meteli ar kabatam


2. Izcelti gurni

Šajā pavasarī un vasarā mode mūs aizvedīs atpakaļ uz renesanses un baroka laikmetu. Lielu panākumu gūs kleitas un citi apģērbi, kuros īpaši izcelti gurni. Ja esat kādreiz skatījušies melodrāmu, kur katru ainu dramatiski piepilda dāmas plīvojošās kleitās, un esat viņas apskaudusi, tad ir pienācis laiks Jūsu sapņiem piepildīties. Uzpūstas krokas un citi lieli, gurnus raksturojoši akcenti atgriezīsies stilā.

sieviete uzvalka ar izgriezumiem gurnos

3. Džinsa audums

Ja šogad nolemjat valkāt džinsu no galvas līdz kājām, nepalaidiet to garām, jo tas būs modē. Īpaši populāri būs oversized stili: lielizmēra uzvalki, platas džinsu bikses, kas sniedzas līdz pat zemei, džinsa žakete zem ceļgaliem un citi līdzīgi risinājumi.

sieviete stiligos dzinsossieviete ar stiligiem dzinsiem


4. Sudraba krāsas audumi

Pagājušajā gadā bija modē dažādas metāliskas krāsas, bet šogad būs vērojams tīrs sudrabs. Ar sudrabu mirdzoša kleita padarīs ne vienu vien sievieti par zvaigzni jebkurā ballītē vai vakarā, kas 2023. gadā būs pelnījis jebkādu uzmanību.

sievietei terps sudraba tonoselegants sievietes tels ar sudraba toniemsievietei sudraba krasas dzemperis

5. Spilgtas krāsas, kontrastējoši tērpi

Tāpat kā pagājušajā pavasarī, arī šajā pavasarī un vasarā modē ir apģērbos kombinēt košas, vienkrāsainas un kontrastējošas krāsas. Spilgti dzeltenas bikses un elektriski koša žakete? Kāpēc ne! Pēc visām šīm pandēmijām cilvēki vienkārši alkst pievērst sev uzmanību un iegūt vairāk laika sociālajos tīklos. Spilgtas krāsas, izteiksmīgi un kontrastējoši tērpi noteikti palīdz.

sievietem krasains apgerbssievietei stiligs krasains apgerbs


6. Pūkas, rotājumi un mežģīnes

Šogad mūs sasniegs astoņdesmito gadu modes atbalss: kleitas, blūzes, pat rokassomas ar dažādām garām bārkstīm un maliņām. Atgriezīsies arī mežģīņu raksti. Tas atkal būs modē!

meitenei kleita ar barkstiniemsieviete ar stiligu sominusievietei mugura mezginu kleita

7. Rotaļīgi profesionāls stils

Vai ir iespējams vienlaikus izskatīties profesionāli un būt rotaļīgam? Modes eksperti uzskata, ka jā! Nopietni uzvalki, kas pēkšņi atklāj pusspīdīgas blūzes, vai tradicionāla žakete apvienojumā ar mini svārkiem – tā, pēc ekspertu domām, varētu izskatīties. Šogad tiek prognozēts, ka šādu drosmīgu apliecinājumu būs daudz.

sieviete balta uzvalkasieviete ar stiligu balto bluzi


8. Brīvdienu iedvesmoti apģērbi

Šogad būs populāri visur nēsāt līdzi svētku noskaņu kā rokassomiņu. Tas var būt vienkārši minimālisma stila rūtains apģērbs. Tas var būt arī parasts apģērbs ar pludmales motīviem.

sieviete vasaras kleita

9. Baikera izskats

Pat ja nebraucat pa pilsētu ar rūcošu motociklu, baikeru apģērbu šajā pavasarī un vasarā tik un tā ir ieteicams pievienot savai garderobei. Melnas ādas jakas, svārki, bikses – viss būs stilīgi.

sieviete ar adas jakusievietei ir melnas adas biksessieviete gerbusies melnas adas drebes