Noderīgi padomi

Planšetdatori ar iespaidīgākajām specifikācijām

Planšetdatoru liela izvēle
18 07 2019
virietis lieto planšetdatoru ara terase

Apsverot, kurš planšetdators būtu vispiemērotākais, katram no tiem ir atšķirīgi kritēriji, kam būtu jāpievērš uzmanība - no tā arī būs atkarīgs labāko modeļu saraksts. Šoreiz mēs apspriedīsim, kuri planšetdatori ir labākie, balstoties pēc noteiktām īpašībām - varbūt tas palīdzēs jums pieņemt galīgo lēmumu.

Planšetdatori ar labāko ekrāna izšķirtspēju

Nav nepieciešams atgādināt, kā ekrāna izšķirtspēja ietekmē mūsu ikdienas pieredzi planšetdatora lietošanā. Ja vēlaties baudīt iespaidīgus attēlus un šī ierīce bieži tiks izmantota filmu skatīšanai, spēlēm vai citām līdzīgām darbībām, tad noteikti ir vērts ieguldīt labākajos modeļos. Šajā gadījumā izšķirtspēja būtu 2732x2048 un 2736x1824 - tikai neliels skaits planšetdatoru var piedāvāt šādus parametrus, bet jūs atradīsiet vismaz dažas ievērojamas iespējas:

Apple planšetdators iPad Pro

Šie Apple planšetdatori tiek uzskatīti par vieniem no labākajiem tirgū, tāpēc nav pārsteigums, ka to atšķirīgās ekrāna iespējas ir sasniegušas atzinību lietotāju vidū. Ja jūs Interesē šis modelis, jums būs iespēja izvēlēties starp diviem variantiem: 12,9 collu diagonālo ekrānu (2732x2048 ekrāna izšķirtspēja) vai 11 collu ekrānu (2388x1668 izšķirtspēja). Abiem šiem planšetdatoriem ir Apple labvēlīgais tīklenes ekrāns - pat kritiķi piekrīt, ka šī kombinācija nodrošina satriecošus attēlus, perfekti atveidotas krāsas un neticamu detaļu precizitāti.

Microsoft planšetdators Surface Pro

Elegants 12,3 collu diagonālais dizains pārsteigs jūs ar ekrāna izšķirtspēju (2736x1824), kas pašlaik ir viens no labākajiem tirgū - ne tikai izklaidei, bet arī sarežģītāka darba veikšanai. Turklāt šis planšetdatora modelisi izceļas ne tikai ar attēla kvalitāti, bet arī ar sniegumu. Kamēr šī planšetdaora cena ir diezgan augsta, pārsteidzošie attēli neļaus nožēlot šo ieguldījumu.

Planšetdators Microsoft FJU-00004

12,3 collu ekrānā ir iespaidīga “PixelSense” tehnoloģija un 2736x1824 izšķirtspēja - līdz šim tikai daži planšetdatori var piedāvāt šādas tehniskās specifikācijas. Šis modelis arī tiek atzinīgi novērtēts dēļ lieliskās veiktspējas, ļaujot planšetdatoru pielāgot pat 3D izstrādes rīkiem - ja ir pietiekami daudz iespēju, ikdienas uzdevumi tiks papildināti ar augstu kvalitāti un komfortu!


Planšetdatori ar augstākās kvalitātes displeju

Ja esat vismaz vienreiz veicis salīdzināšanu, kurš tālrunis, planšetdators vai klēpjdators ir labākais, jūs droši vien zināt, ka runājot par ekrānu, uzmanība nav jāpievērš tikai izšķirtspējai. Labu ekrānu ietekmē arī tā tips. 

Mēs neesam pārsteigti, ka AMOLED tehnoloģija pašlaik tiek atzīta par labāko. Salīdzinot ar citām, tā patērē mazāk enerģijas, sniedz lielāku spilgtumu un ātrāku kustības reakciju. Tomēr tas strauji mainās ar SUPER AMOLED tehnoloģiju, kurai ir 20 procenti no kopējā apjoma. Gaišāks ekrāns patērē par 20 procentiem mazāk enerģijas un atspoguļo pat 80 procentus saules gaismas atstarojumu. Izvēloties labāko variantu, varat izmēģināt abas šīs tehnoloģijas - Samsung zīmola planšetdatori ir vieni no saraksta līderiem:

Planšetdators Samsung Galaxy Tab S4 T835

Šis modelis ir izstrādāts, lai apmierinātu katra izklaides entuziasta cerības: iespaidīgajam AMOLED displejam ir uzlabota 16:10 attiecība, kas nodrošina vēl labākas sajūtas un perfektu attēla kvalitāti, ko papildina 2560x1600 izšķirtspēja. Ja vairāk paļaujaties uz skaņu, lai uztvertu raidījuma saturu, jūs nebūsiet vīlušies - 4 AKG skaļruņi nodrošinās vislabāko skaņas kvalitāti.

Planšetdators Samsung Galaxy Tab S3 T820

Stilīgs dizains, 2048x1536 izšķirtspēja un inovatīvs SUPER AMOLED displejs ir lieliska kombinācija neaizmirstamai pieredzei. Ekrānam ir HDR video atbalsts, tas ir spilgts un krāsains, kas ļaus jums viegli apskatīt apraides saturu. Turklāt šī planšetdatora cena ievērojami atšķiras no citiem sarakstā iekļautajiem top modeļiem - ja jūs vēlaties iztērēt pēc iespējas mazāk līdzekļus šim pirkumam, šis modelis būs viens no labākajiem variantiem.

Samsung planšetdators Galaxy Tab S5 T725

Šis Samsung planšetdators būs piemērots tiem, kas nevēlas ieguldīt daudz naudas, bet joprojām sapņo par visattīstītākajām displeja tehnoloģijām. Izmantojot šo planšetdatoru, jums būs iespēja baudīt 2560x1600 ekrāna izšķirtspēju, 64GB iekšējo atmiņu un ērtu 10,5 collu diagonālo ekrānu - šīm specifikācijām ir vērts pievērst uzmanību!


Planšetdatori ar visefektīvāko internetu

Jā, mūsdienās gandrīz ar katru planšetdatoru var pieslēgties internetam vienā vai otrā veidā, bet nav noslēpums, ka dažas metodes ir efektīvākas nekā citas. Ja jūs meklējat vispopulārāko variantu, noteikti jāizvēlas planšetdatori ar WiFi savienojumu.

Tomēr jums vajadzētu pievērst uzmanību ne tikai minētajai iespējai, bet arī blakus esošajiem burtiem vai cipariem. Viena no visefektīvākajām iespējām ir standarts 802.11ac, bet, ja ir norādīti vairāk burti, tas nozīmē vairāk iespēju. Šeit ir daži no šādiem modeļiem: 

Planšetdators Apple iPad Pro

Lai gan šis planšetdators jau iepriekš tika minēts šajā pārskatā, būtu kļūda nepieminēt šo modeli runājot arī par WiFi iespējām. IPad Pro planšetdators atbalsta iepriekš minēto 11ac savienojumu: tā ātrums sasniedz 1,3 Gbps un tehnoloģija ietver 5 GHz, 2,4 GHz un 802.11n frekvenču joslas.

Samsung planšetdators Galaxy Tab A T510

Ir grūti noticēt, bet, ja jūs iegādāsieties šo cenas ziņā izdeīgo planšetdatoru, jums var rasties problēmas pieslēgties sarežģītam vai ļoti lēnam WiFi savienojumam. Šis modelis piedāvā arī daudz izklaides iespēju maziem ģimenes locekļiem - ja jūs meklējat planšetdatoru bērniem un sev, jūs noteikti varat apsvērt iespēju iegādāties tieši šo modeli. 

Planšetdators Samsung Galaxy Tab S5e T720

Vēl viens planšetdatoru modelis, ko var pielāgot dažādām frekvenču joslām, tas priecēs ar kompakto izmēru un mazu svaru. Turklāt jūs atradīsiet iepriekš minēto SUPER AMOLED tehnoloģiju, tāpēc jums nebūs jāsatraucas par ātrumu vai augstas kvalitātes attēliem!


Šie planšetdatori, protams, nav vienīgie, kurus varētu iekļaut top sarakstos - ja atsevišķos gadījumos jūs pievērsīsiet pastiprinātāku uzmanību vēl detalizētākām tehniskajām specifikācijām, jūs atradīsiet vēl izdevīgākas iespējas. Internetveikalā 220.lv planšetdatori ir pieejami plašā sortimentā un par lieliskām cenām!

Pircējiem patika šis ieraksts

4.3/5
6 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?