Noderīgi padomi

Populārākās āra rotaļlietas bērniem

Liela izvēle bērnu rotaļām svaigā gaisā
19 06 2019
aktivas speles ara

Siltajā sezonā mazie ģimenes locekļi pavada daudz vairāk laika svaigā gaisā, bet nekas cits pagalmā nemotivē tik efektīvi, kā jaunas rotaļlietas. Āra rotaļlietas ļauj bērniem izmēģināt jaunas spēles, attīstīt radošumu, attīstīt savas motoriskās prasmes un veicināt saziņu, tāpēc nav vajadzības apšaubīt to priekšrocības – labāk ir koncentrēties uz to, ko viņu mazie mīl visvairāk. Būs vieglāk, ja pievērsīsiet uzmanību šim sarakstam – Jūs atradīsiet populārākās izvēles bērniem un viņu vecākiem.

Šūpoles

Āra šūpoles bērniem vienmēr rada daudz jautrības – būtu grūti atrast bērnu, kuram neinteresētu šāda jautrība. Atkarībā no pieejamās vietas, Jūs varat izvēlēties starp individuāliem un kokā vai sienā iemontētiem modeļiem – jebkurā gadījumā Jūsu brāļi un māsas gaida jautru, patīkamu un, pats galvenais, drošu atpūtu!


Piepūšamās āra rotaļlietas

Piepūšamās pilis, rotaļu laukumi, teltis, peldbaseini vai citi piepūšamie objekti ir labākās āra rotaļlietas, kas pieejamas atpūtai ūdenstilpnēs – tās ir viegli transportējamas, un bērniem, protams, netrūkst fantāzijas, lai tās pielāgotu dažādām spēlēm. Ja Jums ir pietiekami daudz vietas, šādas rotaļlietas var rotāt Jūsu pagalmu karstās dienās un arī pats vēlēsieties pievienoties atsvaidzinošajām bērnu aktivitātēm. Nav jāuztraucas arī par drošību: jo rotaļlietas ir piepūšamas, mazuļi nevarēs atsisties pret nevienu cietu virsmu spēlēšanās laikā.


Bērnu rotaļu mājas

Āra rotaļlietas – namiņi vienmēr ir bijuši vieni no kārotākajām spēlēm, bet mūsdienās šos bērnu sapņus var realizēt daudz vieglāk – gan māju izmēra, gan cenu dažādības ziņā. Šādas plastmasas vai koka āra rotaļlietas ļauj bērniem iedomāties, ka viņiem ir savas, atsevišķas mājas, kur viņi var paslēpties no lietus vai pavadīt laiku ar saviem labākajiem draugiem. Tādā veidā, mazie neierobežo savu fantāziju, attīsta komunikāciju un iemācās risināt problēmas – priekšrocību saraksts ir ļoti plašs!

Smilšu kastes

Šī ir viena no ļoti iecienītām un viegli uzbūvējamām rotaļlietām bērniem, bet, lai spēlēšanās būtu patiešām jautra, Jums jāparūpējas par papildu atribūtiem. Dažādas āra smilšu rotaļlietas, piemēram, pilis, dārza instrumenti, virtuves piederumi, lāpstas vai citas līdzīgas preces pēc tam būs noderīgas. Jo vairāk bērniem to ir, jo interesantāka un jēgpilnāka būs viņu spēlēšanās!


Elektromobiļi

Bērni bieži kopē pieaugušos, tāpēc gandrīz katru mazuli valdzina iespēja, ka tam ir sava automašīna un ir iespējams sēdēt pie stūres. Tomēr Jums nevajadzētu domāt, ka tā ir tikai izklaide: braucot ar elektriskajiem automobiļiem, bērni attīsta savas prasmes, izprot braukšanas īpatnības un gūst lielāku pašapziņu. Lai gan bieži tiek uzskatīts, ka šīs āra rotaļlietas visvairāk mīl zēni, pēc elektromobiļu klāsta aplūkošanas, Jūs drīz pārliecināsieties, ka daži no šiem modeļiem apburs arī mazu dāmu sirdis!


Batuti

Vairāk nekā vienreiz ir pierādīts, ka batuti ir ne tikai paredzēti jautrai laika pavadīšanai, bet arī izglītojošām un visu ķermeni izkustinošām aktivitātēm, kas ir piemērotas gan bērniem, gan pieaugušajiem. Protams, mums nav šaubu, ka bērni lēkās daudz biežāk un labprātāk, tāpēc Jums jārūpējas par pielāgotu, drošu modeli. Āra rotaļlietas internetā pieejamas ar precīziem izmēriemm un visiem svarīgākajiem parametriem, lai Jūs varētu viegli pieņemt galīgo lēmumu.


Starp visām šīm rotaļlietām atradīsiet vismaz vienu variantu, kas apburtu Jūsu mazos. Tomēr, ja tas tā nav, nenolaidiet rokas – 220.lv interneta veikalā Jūs atradīsiet vēl vairāk rotaļlietu, kas pielāgotas jautrām āra spēlēm!

Pircējiem patika šis ieraksts

5/5
2 Klientu vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

Pigu grupa:
Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2020 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.