Noderīgi padomi

Portatīvie datori uzņēmējiem

23 03 2017

Ja Jūs vēlaties savu biznesu pārcelt no stacionārajiem datoriem uz portatīvajiem datoriem, tad šis raksts ir domāts tieši Jums. Ar šādu problēmu, precīzāk – dilemmu, saskaras daudzi uzņēmēji. Mēs varam šajā sakarā varam sniegt dažus padomus – kā kolēģis kolēģim.


Portatīvie datori – lieliska investīcija.

Padomājiet – Jūsu darbinieki var strādāt mājās, ja vien rodas tāda nepieciešamība. Nav svarīgi, kādēļ viņiem būtu jāstrādā mājās. Iemesli var būt dažādi – neliels savārgums, saslimuši bērni, citas privāta rakstura lietas, kā sakarā viņiem ir jāatprasās no darba. Kad Jūsu rīcībā ir portatīvie datori, tā vairs nešķiet liela problēma – ar noteiktiem uzdevumiem darbinieki spēj tikt galā dažu stundu laikā arī no mājām. Nākošajā dienā ierodoties darbavietā, viņi gluži vienkārši turpina risināt šos jautājumus, tostarp visi ir apmierināti. Portatīvie datori – darba instrumentu grupa, kas aizstāv modernā biznesa un darba principus.


Kāda veida portatīvos datorus Jums būtu jāiegādājas, lai Jums būtu iespējams pilnībā nomainīt jau esošos stacionāros datorus?

Sniegsim šajā sakarā dažas atbildes:

  • Pilnvērtīgs tastatūras izkārtojums. Meklējiet portatīvos datorus ar pilnvērtību tastatūras izkārtojumu – kur skaitļi atrodas labajā pusē, gluži tāpat, kā stacionāro datoru uz galda liekamajā tastatūrā. Tādējādi būs vieglāk aizpildīt Excel tabulas un darbinieks strādās efektīvāk.
  • Monitori ar 13-15 collu diagonāli. Jūs jau zināt, ka eksistē monitori ar 10 collu diagonāli, taču tie lielākā mērā ir datori pusaudžu un jauniešu izklaidēm, nevis darbam. Ja Jums ir daudz jāraksta, izvēlieties monitoru ar 15 collu diagonāli. Ja Jūsu pamatdarbs ietver tehnisku projektu un prezentāciju veikšanu, izvēlieties monitoru ar 13 collu diagonāli. Kādēļ? Portatīvajiem datoriem, aprīkoties ar 13 collu monitoriem, ir iebūvētas ilgāk strādājošas baterijas. Rakstīt ir daudz ērtāk, ja Jums ir lielāka izmēra monitors, tādēļ mēs rekomendējam monitorus ar 15 collu diagonāli.
  • SSD disks. Pacentieties iegādāties portatīvos datorus ar SSD disku. Visticamāk, tas nebūs pārāk ietilpīgs – 128 vai 256 GB, taču ar to pilnīgi pietiek. Vairāk ir jāuzticas mākoņrisinājumiem, lai tieši tur uzglabātu lietišķos dokumentus. Tas lieti noderēs gadījumā, ja portatīvo datoru nozags vai arī tas izies no ierindas (dati būs pilnībā neskarti). SSD disks ir daudz noturīgāks pret ārējo ietekmi, tādēļ Jūs varat būt pārliecināti, ka tajā esošie dati nepazudīs. Tostarp, šāds disks palīdz programmām strādāt ātrāk.
  • Jaudīgāks procesors. Ja Jums vienlaicīgi patīk strādāt ar vairākām programmām, izvēlieties datorus ar jaudīgākiem procesoriem. i-5 – pilnībā pietiek, i-7 – īsts dārgums. Derēs arī i-3, taču vērsiet uzmanību tā modelim. Protams, ja Jūs strādājat ar grafiskajām programmām, būtu vajadzīga ar labāka videokarte. Tādējādi datora izmaksas var nedaudz palielināties.
  • Nepieciešamās pieslēgvietas. Parasti portatīvajiem datoriem ir 2 USB pieslēgvietas un 1 HDMI pieslēgvieta. Ja Jums nākas bieži ņem līdzi datoru uz prezentācijām, pārliecinieties, lai tam būtu arī VGA pieslēgvieta, jo nebūt ne visiem projektoriem ir HDMI pieslēgvieta. USB pieslēgvietu lielāks skaits nozīmē, ka Jūs varēsiet vienlaicīgi pieslēgt peli, pārnēsājamo ārējo cietni vai kādu citu ārējo ierīci, kā arī uzlādēt savu viedtālruni.

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2021 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.