Noderīgi padomi

Sieviešu vidū iecienītākās vīriešu smaržas

Liela izvēle vīriešu smaržām
15 09 2020
viriesu smarzas

Lai gan smaržas ir daļa no mūsu tēla, daudzi atbildīgi izvēlas tās, kuras novertēs pretējais dzimumsi. Pareizi izvēlēts aromāts var piesaistīt, ieintriģēt vai vienkārši pievērst uzmanību, tāpēc izmantojiet šo trumpi un izvēlieties vienas no smaržām, kuru visvairāk apbrīno sievete. Izmēģiniet šīs smaržas - ir atkārtoti pierādīts, ka daiļā dzimuma pārstāves nepaliek vienaldzīgas pret tām!

virietis uzvalka izmanto viriesu smarzas

Dolce&Gabbana Light Blue Eau Intense Pour Homme

Meklējat atsvaidzinošu, enerģiju piešķirošu un tajā pašā laikā vilinošu aromātu? Tad šīs Dolce Gabbana smaržas būs viens no labākajiem variantiem, kas ir ideāls lietošanai dienas laikā. Sievieti piesaista šīs smaržas vieglums un no tām izstarojošs optimisms, kas veicina uzticību un apbrīnu. Pārliecinieties par to pats!

Gucci Guilty

Salds un vīrišķīgs - tas vislabāk raksturo šo aromātu, izstarojot ļoti provokatīvu un vilinošu notu kombināciju. Tas ir aromāts īstiem, pārliecinātiem, alfa vīriešiem, kas pievērsīs dāmu uzmanību daudz labāk nekā jebkurš cits. Ja Jūs zināt, ko vēlaties, un vienmēr to iegūstat, šīs smaržas ir domātas tieši Jums.

Yves Saint Laurent La Nuit De L’Homme

Šie Yves Saint Laurent smaržas izstaro noslēpumu, iekāri un īpašu šarmu, kuriem vienkārši nav iespējams pretoties. Šādu asu emociju dēļ ir ieteicams izmantot šo aromātu svarīgam vakaram vai īpašai naktij - jūsu vīrišķībai, pavirsībai un pašpārliecīnātībai nevarēs pretoties neviena dāma.

Hermes – Terre d’Hermes

Tas ir šiks aromāts, kas var atklāt divas dažādas Jūsu puses: gan spēcīgas, gan romantiskas. Neviena dāma nepretosies sapņotājam, kurš vienlaikus stingri stāv uz zemes - šādi Jūs izskatīsieties, kad kāds sajutīs šīs smaržas.

viriesu smarzas terre d’hermes EDT

Tajās savijas iekāre, ko izstaro koka aromāts, vieglās dzirkstošās ​​citrusaugļu un krama notis, un visbeidzot apvieno augu un garšvielu notis, lai visam sastāvam piešķirtu nelielu maigumu. Ir grūti nepiekrist, ka šāda kombinācija ir vistiešākais ceļš uz sievietes sirdi.

Versace Pour Homme

Lai izskatītos izlēmīgi un drosmīgi, nav nepieciešams būt bezkaunīgiem - tas ir tas, par ko saka sīs Versace smaržas, piedāvā izmēģināt unikālu, pārliecinošu, bet patīkamu aromātu. Tas iedvesmos enerģiju un optimismu, un Jūs bieži dzirdēsiet, ka lieliski smaržojat - ja esat drosmīga personība, citrusaugļu, Vidusjūras un koka aromātu kombinācija varēs Jūs pavadīt jebkur un visu dienu.

Bvlgari Man in Black

Juteklisks un ļoti unikāls, šis aromāts ir veltīts īstiem vīriešiem. Tas dod pašapziņu, ko pamana arī tuvumā esošās sievietes. Viņas bieži uzsver, ka šīs smaržas atgādina klasisku, seksīgu un nobriedušu vīrieti, kurš ir nedaudz līdzīgs slavenajam Džeimsam Bondam. Ja vēlaties atstāt neizdzēšamu iespaidu uz dāmām, šī košā un harizmātiskā smarža noteikti ļaus Jums to izdarīt.

Smaržas Chanel Bleu de Chanel

Harismātiskā, seksīga, pamodinoša iekāre, taču tajā pašā laikā tiek saglabāta smalka elegance – tieši šīs Chanel smaržas bieži tiek rekomendētas visu paaudžu vīriešiem.

viriesu smarzas chanel bleu de chanel uz zilas virsmas

Ja esiet drosmīgs, Jums netrūkst pašpārliecības un plānojiet iekarot pasauli un paverdzināt visu sieviešu sirdis, šis aromāts palīdzēs Jums to izdarīt!

Tom Ford Grey Vetiver

Aizmirstiet tiešu, vulgāru seksualitāti - šīs smaržas ļaus Jums izveidot klasiska, izsmalcināta džentlmeņa tēlu. Šādi vīrieši mūsdienās ir retums! Tomēr, lai arī aromāts ir elegants, tas ir arī spilgts un noslēpumains. Šīs smaržas palīdzēs piesaistīt sieviešu uzmanību un smalki viņām ieteikt, ka šādu aromātu izvēlas tikai spilgtas un ļoti harizmātiskas personības.

Hugo Boss smaržas Boss Bottled Tonic

Izveidotā tēla dēļ, visas Hugo Boss smaržas vīriešiem ir saistītas ar drosmi un vīrišķību, bet, ja mēs runājam par šo aromātu, tas pārsteigs ar vasaras vieglumu un svaigumu. Citrusa esences un drosmīgas koksnes notis, kas ir uzlabotas ar saldu garšvielu kombināciju, ļauj izveidot vieglas, iedvesmojošas un visas dienas garumā noturīgas smaržas, kas ieintriģē katru daiļā dzimuma pārstāvi.

Jean Paul Gaultier Le Male

Apdullinošā piparmētru, lavandas un vaniļas kombinācija, kas ietīta papildu notīs, ir pilna kontrastu. Tās izstaro svaigumu un vienlaikus stimulē iekāri, un sievietēm šāds aromāts saistās gan ar vīrišķību, gan ar jūtīgumu. Mūsdienīgs un maigs, tas atklās dažādus Jūsu personības aspektus - tādā veidā Jūs parādīsiet sievietēm, ka dziļa un maiga personība slēpjas zem rūpīgi izveidota tēla. Gatavojieties uzmanības lavīnām!

Ja izvēlēsieties vienu no šiem aromātiem, Jūs vienmēr pievērsīsiet pretējā dzimuma pārstāvju uzmanību, bet atcerieties, ka izvēlētajam aromātam vispirms jābūt piemērotam un jāpatīk Jums - ja pats jūtaties labi, dāmas to noteikti pamanīs. Lai iegādātos šīs vai citas smaržas par izdevīgām cenām, apskatiet 220.lv interneta veikala pedāvāto sortimentu - šeit smaržas tiek pārdotas par lieliskām cenām!

Pircējiem patika šis ieraksts

4.9/5
7 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?