Noderīgi padomi

Smaržas sievietēm: ko izvēlēties pēc 40 gadiem?

Plaša izvēle sieviešu smaržām
30 04 2020
plass sortiments msarzam sievietem pec 40 gadu vecuma

Smaržas ir svarīga mūsu tēla sastāvdaļa, kas ļauj mums vēl labāk atklāt savu personību. Loģiski, ka gadu gaitā mainās gan mūsu raksturs, gan vērtības, kuras mēs veicinām, tāpēc sākam dot priekšroku citiem aromātiem. Ja agrāk jūs vēlējāties izcelties no pūļa vai būt kā populārākās slavenības, tagad biežāk izvēlaties smalkus aromātus un sarežģītākas kombinācijas.

Atkarībā no konkrētā vecuma un mūsu personības noteiktas izvēles var atšķirties, taču ir dažas smaržas, kurām nobriedušas sievietes vienkārši nespēj pretoties. Ja jūs meklējat dāvanu Mātes dienai, dzimšanas dienai vai vēlaties atjaunināt savu smaržu kolekciju, pārbaudiet šīs ekskluzīvās smaržas.

Sieviešu smaržas no 40 gadu vecuma

Šis dzīves periods parasti ir pārmaiņu pilns - mēs sasniedzam savas karjeras virsotni, vērojam bērnus, kuri ir ievērojami izauguši un kļuvuši patstāvīgāki. Jūs vēlaties, lai visa iegūtā pieredze tiktu atspoguļota arī smaržās. Tam vispiemērotākās būs smaržas, kuru dēļ izskatīsieties eleganti un nobrieduši, bet tajā pašā laikā ļausiet tām saglabāt dzīvīgumu un iekārotību. Jums vajadzētu patikt vienam no šiem aromātiem:

Chanel Coco

Tā ir mūžīga klasika, kas izstaro noslēpumu un provokatīvu iekāri. Šādas smaržas ļaus elegantai sievietei vēl labāk atklāt savu personību un aizvedīs jūs atpakaļ uz laikiem, kad jūs joprojām izmisīgi vēlējāties iekarot pasauli.

Sarah Jessica Parker Lovely

Šī aktrise ir lielisks piemērs, ka pat pēc 40 gadiem dzīve neapstājas. Būdama sieva, māte un ar iespaidīgiem sasniegumiem karjerā, viņa ir izmēģinājusi arī smaržu tirgu. Šis aromāts izstaro smalku sievišķību, kas labi saskan ar juteklisko seksualitāti.

Versace Bright Crystal

Šīs smaržas būs viena no labākajām izvēlēm spēcīgām sievietēm. Tās ļaus jums uzsvērt pašpārliecinātību, bet tajā pašā laikā pagodināt savu sievišķību un nepieradināto šarmu. Saldo ziedu, svaigu augļu, ūdens svaiguma un lotosa kombinācija rada ekskluzīvu augļu aromātu, kuram ne jūs, ne apkārtējie nespēs pretosies.

Yves Saint Laurent Mon Paris

Īpaši stilīgajā pudelē ir sievišķīgs, maigs aromāts, kas patiks ikvienai mīlošai un mīlētai sievietei. Ar to jūs varēsiet ceļot uz Parīzi un atkal piedzīvot satriecošu pieredzi.

Thierry Mugler Angel

Ja jūs meklējat iedvesmojošu, neaizmirstamu aromātu, kas pārkāpj jebkādus noteikumus, šīs smaržas ir tas, kas jums nepieciešams. Unikālā šokolādes, vaniļas, karameļu un augļu nošu kombinācija palīdz atklāt jūsu sievišķību visās spilgtākajās un negaidītākajās krāsās.

Labākās smaržas sievietēm pēc 50 gadiem

Šajā vecumā dāmas izstaro dzīves pieredzi, taču joprojām netrūkst vēlmes izskatīties burvīgai un iekārojamai. Smaržas sievietēm virs 50 gadiem parasti ne tikai uzsver viņu šarmu vai nobriedušo personību, bet arī sniedz emocionālu pacilātību un izstaro mājīgu siltumu. Viņām parasti tiek ieteiktas šādas smaržas:

Chanel Nr.5

Var teikt, ka tas ir gandrīz visu laiku unikālākais aromāts, kas veltīts ekskluzīvām ikonām. Apbrīnojamā ziedu kompozīcija izstaro sievišķību, kurai nav iespējams pretoties. Par šīm sieviešu smaržām, tāpat kā par jums, ir stāsts - šī piezīmju kombinācija ir smalks un juteklīgs veids, kā to pateikt.

Cerruti 1881

Šis aromāts izstaro izcilu eleganci un ir balstīts uz izsmalcinātību. Lai arī tas ir piemērots jebkura vecuma sievietēm, jūsu pieredze un aromāta daudzpusība ļaus vēl labāk uzsvērt mūžīgo, sievišķīgo skaistumu.

Chloe Fleur de Parfum EDP

Šī aromāta elpa atkal un atkal aizvedīs jūs pie romantiskām un siltām atmiņām, kuras jums noteikti būs laiks atkārtot. Īpaši sievišķīga smarža bieži tiek aprakstīta kā tāda, kuru var izmantot visu atlikušo dzīvi - pārliecinieties, vai tas patiešām atbilst realitātei.

Dolce & Gabbana Light Blue

Parfimērijas meistari ir centušies panākt, lai šis aromāts atklātu visus Vidusjūras priekus un ļautu jums tos izbaudīt katru brīdi. Tas ir ārkārtīgi krāsains, optimistisks, pārdomas rosinošs sieviešu aromāts, kas nekad neļaus jums pārstāt dzīvot interesanti un neaizmirstami.

Guerlain Shalimar

Ja jūs joprojām vērtējat cilvēku autentiskumu un mīlestības spēku līdz šai dienai, tieši šis aromāts vislabāk parādīs jūsu vērtības. Īpaši uzbudinoša smarža izstaro juteklību un var apņemt tevi patīkamā siltumā, kas palīdzēs vēl labāk atklāt savu sievišķību.

Smaržas sievietēm, kas vecākas par 60 gadiem

Sievietes sešdesmit gados parasti izvēlas smalkas, nedaudz nostalģiskas smaržas, kas var pastāstīt ārkārtīgu stāstu. Unikalitāte un noslīpētas idejas tiek vērtētas daudz augstāk nekā ārējais spožums. Šeit ir dažas no populārākajām izvēlēm: 

Givenchy L’interdit

Nosaukts par vienu no labākajiem šīs firmas darbiem, šīs smaržas izstaro brīvību un drosmīgu sievišķību. Ja jūs vienmēr esat centusies būt unikāla un drosmīgi cīnījāties par saviem sapņiem, šis aromāts iedvesmos jauniem atklājumiem un noteikti iespaidos visus apkārtējos.

Chanel No. 19 Poudre

Tā ir vieglāka un smalkāka aromāta “Nr. 19 ” versija, kas jūs apņems ar maigumu, bet tajā pašā laikā neļaus jums palikt nepamanītai. Drosmīgas kombinācijas un svaigas, spilgtas notis ir lieliski piemērotas vasaras sezonai, taču būtībā šo moderno klasisko aromātu var izmantot pat visu gadu.

Tom Ford Black Orchid

Parfīmi, kas pieder nišai, unikāli slaveni aromāti pārsteigs ar savu vitalitāti un šiku eleganci. Šis aromāts ir moderns un mūžīgs - to ir īpaši noderīgi lietot vakarā vai īpašiem gadījumiem.

Giorgio Armani Armani Code

Šīs smaržas var uzlabot jūsu garastāvokli, mazināt stresu vai pat palielināt modrību. Arī apkārtējos cilvēkus iespaidos to aromāts: vilinoša smarža, kas piepildīta ar sievišķīgu šarmu, kas jums piešķirs vēl lielāku unikalitāti jebkurā laikā un jebkurā gadījumā.

Yves Saint Laurent Cinema

Ja jums joprojām patīk būt uzmanības centrāi, un jūsu dzīve vienmēr ir atgādinājusi filmu, šis aromāts izraisīs daudzas nostalģiskas atmiņas. Šīs ir spēcīgas, elegantas un pašpārliecinātas sievietes smaržas, kas uzsvērs jūsu nepakļāvīgo sievišķību.

Šie ir tikai daži aromāti nobriedušām sievietēm, bet jūs noteikti atklāsiet vēl vairāk. Padomājiet par to, kādus veidus vēlaties (varbūt jums patīk ziedi, vai varbūt tieši pretēji - jums patīk nesaldinātas sieviešu smaržas) un apskatiet, kuras sieviešu smaržas ir vispopulārākās. Šeit nav precīzu izvēles noteikumu - tas viss ir atkarīgs no jums un jūsu personības!

Pircējiem patika šis ieraksts

3/5
20 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?