Noderīgi padomi

Izvēlne

Trimeris vai matu griešanas aparāts – ko izvēlēties?

Izvēlēties matu griešanas aparātu
08 03 2022
noderigi padomi matu griesanai majas apstaklos

Gan matu griešanas aparāts, gan arī trimeris ir domāti vienam uzdevumam – matu griešanai.

Jūs iespējams vaicāsiet, kādēļ ir vajadzīgas divas atšķirīgas ierīces, lai iegūtu vienādu galarezultātu? Mēs noskaidrosim, kā tās atšķiras viena no otras. Šīm divām ierīcēm ir dažāds pielietojums un dažādi izmantošanas veidi. Turpiniet lasīt, lai varētu salīdzināt un noteikt, kura ierīce ir piemērota tieši Jums.

Svarīgi zināt!

Aparāts

Matu griešanas aparāti, kas ir domāti matu saīsināšanai un stilizācijai uz galvas. Tiem ir daudz platāki griešanas asmeņi, tādējādi ar vienu kustību tie spēj saīsināt matus vairāku centimetru platībā. Matu griešanas aparātiem piemīt papildu funkcija, kas ļauj regulēt matu griešanas garumu. Tādējādi aparātu ir iespējams uzstādīt, lai grieztu matus, sākot ar dažu centimetru garumu līdz pat vairākiem milimetriem.

Trimeri

Trimeri – tie ir miniatūri aparāti, kas ir domāti matu griešanai ausīs, degunā, matu stilizācijai bārdā. Bārdas trimmeris darbojas daudz precīzāk, salīdzinājumā ar vienkāršu matu griešanas aparātu, jo griešanas asmeņi šai ierīcei ir daudz šaurāki. Izmantojot trimeri, tostarp ir iespējams viegli nogriezt atsevišķus matiņus. Trimeri griež matus sākot ar 0.3 mm līdz 3.0 mm garumā. Visus trimerus var iedalīt trīs veidos:

  • Bārdas matiņu veidošanai;
  • Deguna un ausu matiņu nogriešanai;
  • Lai saīsinātu ķermeņa apmatojumu.

Top 10 populārākās matu griešanas ierīces


Kas ir labāks trimeris vai griešanas aparāts?

Atbilde uz šo jautājumu vispirms jau ir atkarīga no tā, kādu mērķu labad tiek izmantota attiecīgā ierīce. Ja Jūs griezīsiet matus uz galvas vai bakenes, tad bez šaubām, trimeris nebūs piemērots. Taču, ja Jums ir vajadzīga ierīce matu stilizācijai bārdā, tad matu griešanas aparāts absolūti neattaisnos sevi. Protams, var investēt daudzfunkcionālā ierīcē, kas sevī apvienotu trimera un aparāta funkcijas. Šī ierīce tā arī saucas – trimeris – matu griešanas aparāts.

Viena no šādām novatoriskām ierīcēm ir Philips OneBlade trimmeris. Šis hibrīdmodelis var atvieglot dzīvi daudziem vīriešiem, jo ​​tas var paveikt visu bārdas veidošanas darbu vienā piegājienā: noskūties un apgriezt jebkura garuma bārdu, kā arī iezīmēt tīras līnijas un malas. Ar šo mašīnu izveidot savu bārdu vēlamajā formā ir vienkāršāk nekā ar jebkuru parasto instrumentu.

Noskujiet vajadzīgo garumu ar 4 dažādām skūšanās ķemmēm: 1, 2, 3 un 5 mm. Nepieciešamības gadījumā vai nodiluma gadījumā ķemmes var viegli nomainīt. Ierīce ir ūdensizturīga, tāpēc Jums nav jāuztraucas par to, ka ejot dušā vai kļūsiet slapjš. Visbeidzot, ar Philips OneBlade Jums nav jāuztraucas par to, ka akumulators beigsies. Tiem nekad nepietrūkst jaudas, jo tos var uzlādēt jebkurā laikā tikai 4 stundās un nepārtraukti lietot 60 minūtes.

Kā izvēlēties vīriešu matu griešanas aparātu?

Matu griešanas uzlādes ierīce – tirdzniecībā ir iespējams atrast aparātus ar akumulatoriem un aparātus ar barošanu no elektrotīkla (ar vada starpniecību), tostarp ir aparāti ar abiem uzlādes veidiem. Aparāti ar vada uzlādes ierīci ir jāizvēlas tādā gadījumā, ja Jums ir vēlme iegādāties ierīci par zemāku cenu. Aparāti ar akumulatoriem tomēr sevi attaisno lielākā mērā, ja Jūs bieži ceļojat un paši griežat matus (vads tostarp netraucēs).

Matu griezuma garuma regulēšana – jo vairāk ierīcei ir uzgaļi, jo labāk. Variantu daudzums – tā ir iegūstamo rezultātu daudzveidība. Labākie aprātu modeļiem ir līdz 15 matu saīsināšanas variantiem. Griezuma garuma ir iespējams regulēt mainot aparāta uzgaļus vai arī ar teleskopiskās sistēmas starpniecību. Otrs veids ir daudz ērtāks risinājums, jo aparāts nav jāizjauc.

Asmeņi – kvalitatīvos aparātos asmeņi ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda, tādējādi nodrošinot to izturību. Ja Jūs vēlaties, lai aparāts kalpotu pēc iespējas ilgāk, tad ieteicams izvēlēties ierīci ar automātisku asmeņu uztrīšanu. Šādā ierīcē asmeņi aiziet viens aiz otra tā, ka uztrīšana norisinās matu griešanas procesa laikā.

Mitrumizturība un neslīdošs rokturis – pārdošanā ir ierīces, ko var izmantot arī ūdenī. Ar šādu ierīci ērti ir griezt matus, atrodoties tieši dušā. Ja Jūs paši sevi frizējat, tad ieteicams izvēlēties ierīci ar neslīdošu rokturi – tā būs ērtāk to turēt. Kopumā, mitrumizturīgas ierīces tiek uzskatītas par augstāku līmeni, tādēļ nevajadzētu brīnīties, ka arī to cena ir augstāka.

Piekāršanas uzgalis – iebūvēts piekāršanai domāts uzgalis ievērojamā mērā palielina ierīces uzglabāšanas komfortu. To ir ērti iespējams iekārt āķītī pie spoguļa un neraizēties par ierīces drošību.

Cena – interneta veikalā 220.lv matu griešanas aparātu cenas variē diapazonā no dažiem desmitiem eiro līdz vairākiem simtiem eiro. Cenai ir jāpievērš uzmanība, ņemot vērā ierīces paredzēto lietošanu. Nav jēgas iegādāties profesionālās griešanas ierīces, kas ir domātas matu griešanai frizētavās, ja tās grasāties lietot savām vajadzībām.

Top 10 populārākie elektriskie skuvekļi


Kā izvēlēties trimeri?

Izvēloties trimeri, ļoti svarīgi ir precizēt, kādā garumā tas nogriež matiņus. Ja Jums vajadzība ir stilizēt daudz garāku bārdu, tad trimeris, kas griež matiņu līdz ar pašu ādu, absolūti neattaisnos sevi. Obligāti ir jābūt funkcijai, kas pieļauj matu garuma saīsināšanu. To ir iespējams panākt, izmantojot ierīces nomaināmos uzgaļus, vai arī pateicoties teleskopiskajai sistēmai, apmēram tāpat kā standarta matu griešanas aparātiem. Pats par sevi saprotams, ka teleskopiskā sistēma ir daudz ērtāka, taču šādu trimeri tīrīti būs krietni sarežģītāk.

Ieteicams izvēlēties trimeri, kā asmeņu ieeļļošanai nebūs vajadzīga papildus eļļa. Runājot par asmeņiem, tad tie var būt izgatavoti no nerūsējošā tērauda vai no titāna, un ideālā risinājumā vajadzētu būt patstāvīgai uztrīšanas funkcijai. Bārdas trimera barošana var noritēt trijos veidos (tāpat kā matu griešanas aparāta gadījumā). Taču, vislielākā mērā, sevi attaisno akumulatora barošana. Jo trimeriem ar akumulatora barošanu ir īpaši uzlādes turētāji, kur ir ļoti ērti uzglabāt ierīces.

Ja Jums ir nepieciešams saīsināt ķermeņa matiņus, tad ieteicams izvēlēties tādu ierīci, kas ir domāta tieši šim nolūkam. Šādam trimerim ir īpaša skūšanas galviņa un šajā sakarā pielāgots uzgalis, pateicoties kam ierīce spēj labi pielāgoties ķermeņa aprisēm un precīzi saīsina matiņus. Izvēloties ir jāpievērš uzmanība uz ierīces universālo pielietojumu, tādējādi, veicot dažādu uzgaļu nomaiņu, ir iespējams saīsināt matiņus gan bārdā, gan arī uz ķermeņa, gan arī ausīs. Iespējams, šādu ierīču cena būs nedaudz augstāka, taču jebkurā gadījumā tas būs lētāk nekā 3 dažādu ierīču iegādāšanās.

Pircējiem patika šis ieraksts

5/5
10 Pircēja vērtējums

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?