Noderīgi padomi

Meklējat trokšņus slāpējošas austiņas ceļojumiem?

01 04 2020
troskni slapejoso austinu izmantosana lidmasina

Ja Jūs esat cilvēks, kuram patīk doties tālākos un tuvākos ceļojumos, vai Jūsu darbs ir piesātināts ar vairākkārtējiem un regulāriem darba komandējumiem, Jūs noteikti novērtējat komfortablu, mierīgu un atpūtas pilnu lidošanu. 

Visbiežākais izolēšanās mehānisms ir mūzikas vai podkāstu klausīšanās austiņās, turklāt mūsdienu tehnoloģiju pasaulē šobrīd ļoti populāras ir bezvadu austiņas, kurām ir papildu funkcija - trokšņu slāpēšana jeb klusuma austiņas.

Tā kā piedāvājumu klāsts ir ne tikai dažāds, bet arī gana plašs, šajā rakstā apskatīsim, kādiem parametriem pievērst uzmanību, lai atrastu tieši sev vispiemērotākās austiņas ceļojumiem

Kādi ir austiņu veidi, kas būtu piemēroti ceļojumiem?

Ceļojumiem piemēroti būtu trīs austiņu tipu veidi - ar vadu; bez vada, bet ar galvas stiprinājumu un bezvadu. 

Austiņas ar vadu

 • Tās ir lētākas nekā citas austiņas;
 • Pārsvarā tās ir universālas, tādejādi tās ir iespējams pievienot gandrīz jebkuai standarta ierīei ar audio izeju 3,5 mm;
 • Savienojot ar telefonu, nav problēmu runāt, pieņemot zvanus un zvanot pašam;
 • Nav jāuzlādē baterija, jo tādas nav.

Austiņas ar galvas stiprinājumu

 • Bezvadu austiņas, kurām ir galvas stiprinājums, lieti noder aktīvās kustībās, braucot pie stūres vai ceļojumos;
 • Drošības sajūta, ka tās neizkritīs;
 • Visbiežāk tās ir aprīkotas ar MicroSD kartes iespēju, kas nozīmē, ka varat tajās ievietot savu mīļāko mūziku;
 • Darbojas arī ar Bluetooth savienojuma funkciju;
 • Ar uzlādējamu akumulatoru - izvēloties, pievērsiet uzmanību, cik stundas darbojas uzlādētas austiņas, un cik stundu laikā tās pilnībā uzlādējas (dažādiem modeļiem un ražotājiem šis parametrs ir atšķirīgs).

Bluetooth bezvadu austiņas

 • Bez vadiem un ērtas;
 • Piemērotas ceļojumiem, ikdienai un sportam;
 • Arī šim austiņu veidam ir jālādē akumulators, tieši kā iepriekšējā sadaļā, - izvērtējiet modeļus un iespējas gan ar uzlādes ilgumu, gan enerģijas patēriņa ilgumu;
 • Trokšņus slēpējošās bezvadu austiņas īpaši piemērotas ceļojumiem.

Ceļojumā ar austiņām

Austiņas skaņas slāpēšanai

Ja pārbraucieni ir regulāri, vai tie ilgst vairākas stundas, tad bieži vien svarīgs faktors ir tas, lai Jūs varētu arī iemigt, nedzirdot apkārtējos trokšņus. Tādam nolūkam izvēle ir jāizdara par labu trokšņus slapējošajām austiņām. 

Kāpēc trokšņu slāpējošās austiņas ir labākas, nekā parastās lidojumu laikā? 

Atbilde slēpjas tajā, ka uz sauszemes esot, Jūs trokšņus nedzirdiet tik izteiktus, kā tas ir esot lidmašīnā. Šādas austiņas spēj noņemt lidmašīnas sīcoņu un dzinēja troksni, nerunājot nemaz par apkārtējo kņadu. Jums nav jāklausās tajā brīdī podkāsts vai mūzika, ja vēlaties klusumu, Jūs varat ielikt trokšņu slāpējošās austiņas, un pasaule Jums apkārt apklusīs pilnībā.

Ērta gulēšana

Ērtai iemigšanai labs risinājums ir “in-ear” tipa austiņas. “In-ear” austiņas dod iespēju ērti apgulties lidmašīnas krēslā vai pret spilvenu vai jaku. 

Bezvadu austiņas ceļojot ir īpaši ērtas - nav lieki jātērē laiks, atpiņķerējot garos vadus un jāuztraucas, kur tie varētu sapīties, lidojuma laikā. 

Kam pievērst uzmanību, izvēloties bezvadu austiņas ceļojumam?

Pērkot bezvadu austiņas, pievērsiet uzmanību arī tā aktīvajam darbošanās ilgumam, jo lidojumos, Jums var nebūt iespēja tās uzlādēt. Vidēji labas austiņas var aktīvi darboties bez uzlādes 6-8 stundas, dārgākas klases austiņas, var darboties līdz pat 13 stundām.

Vērtīgs un vērā ņemams fakts ir arī tas, ka labas kvalitātes “in-ear” austiņas nesvīdīs, ja tās atradīsies ausīs ilgu laiku, tāpēc, lai izvērtētu Jums piemērotākās austiņas, lasiet ne tikai tehnisko specifikāciju un informāciju par tām, bet pameklējiet arī citu lietotāju atsauksmes. 

Bezvadu austiņu lietošanas īpatnības

Ir vērts zināt, ka bezvadu austiņu lietošanā liela nozīme ir to akumulatoram. Akumulators darbojas īsāku laiku, ja mūziku klausīsieties skaļi, tāpat tas saīsina darbības laiku, ja ieslēgsiet basu vai trokšņu slāpēšanas funkciju. Tiesa, tas darbības laiku krasi nesamazinās, tomēr pirms ceļojuma ir vērts austiņas pilnībā uzlādēt. 

Mūzikas, podkāstu klausīšanās un telefona sarunas ar austiņām nav nekas jauns, tomēr laikam ejot, kļūstam arvien prasīgāki gan kvalitātes, gan ērtību ziņā. 

Izvēlieties vislabākās un piemērotākās bezvadu austiņas saviem ceļojumiem un izbaudiet visas ekstras, ko tās piedāvā, it īpāši, trokšņu slāpējošās austiņas, lai nedzirdētu ne mazuļu raudāšanu, ne citu cilvēku čalošanu, ne dzinēja skaņas lidmašīnā!

Pircējiem patika šis ieraksts

4.5/5
2 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2021 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.