Noderīgi padomi

Vai āra mēbeles ziemā var atstāt ārā?

Plaša izvēle dārza mēbelēm
14 01 2019
darza mebeles

Āra mēbeles terasei, pagalmam vai dārzam bieži tiek izmantotas gada siltajā periodā, bet tad, kad gaiss atdziest, daudzi sāk interesēties par to, vai tās spēs izturēt apledojumu un mūsu zemē esošās aukstās ziemas. Tomēr viennozīmīgi atbildēt uz to gandrīz nav iespējams. Ja vēlaties uzzināt, vai dārza mēbeļu komplekts var stāvēt ārā pat visstiprākajā salā, vai tomēr labāk to novietot siltākā vietā, tad vispirms Jums jāpievērš uzmanība mēbeļu apdarei.

Āra mēbeles no koka

Āra sauļošanās krēsli, galdi, krēsli un citas mēbeles no koka nevar izturēt lielas temperatūras izmaiņas un sala dēļ var nedaudz deformēties, tāpēc tās labāk novietot neapkurināmā telpā. Ja Jūs tikai vēl plānojat iegādāties tādas mēbeles, tad priekšroku dodiet viegli transportējamiem modeļiem: šim nolūkam lieliski piemērotas būs saliekamās āra mēbeles.

Tiem, kuri nevar pārvietot koka mēbeles uz citu vietu, svarīgi neaizmirst tās laikus impregnēt. Tam ļoti izdevīgs ir pavasaris, bet tad, ja laiks ir pietiekami sauss, Jūs varat to darīt arī rudenī. Ja mēbeles netiek impregnētas, tad āra mēbelēm jānodrošina speciāli aizslietņi pārsegšanai.

     

Āra mēbeles no rotanga (pinuma)

Šajā gadījumā jāpievērš uzmanība tam, vai pītās āra rotanga mēbeles ir no sintētiska, vai dabīga materiāla. Sintētiskās āra mēbeles no rotanga ir veidotas tā, lai izturētu diezgan bargu klimatu, bet dabisko materiālu mēbeles ziemas periodā labāk ienest telpās.

Jebkurā gadījumā ir svarīgi zināt, ka pītās dārza mēbeles uzkrāj vairāk netīrumu, tāpēc, ja Jūs tās atstājat ārā, tad vairāk laika būs jāvelta šādu izstrādājumu apkopei. Toties labā ziņa ir tāda, ka gan dārza galds, gan arī citas no šī materiāla veidotās mēbeles ir viegli tīrāmas, tāpēc, pat ja Jūs to veicat bieži, tas neaizņems daudz laika.

Pītie krēsli un citas rotanga mēbeles ir diezgan cietas, tāpēc uz tām parasti liek mīkstus spilventiņus. Ja Jūs izlemsiet mēbeles atstāt ārā, tad noteikti, noņemiet no tām mīkstinājumus!


     

Plastmasas mēbeles āra terasēm

Nevajag samierināties ar to, ka āra dīvāns vai jebkuras citas mēbeles ziemā būs jāienes siltā telpā. No tā Jūs varat izvairīties, ja Jūsu pagalmu vai balkonu rotās plastmasas mēbeles. Šādus izstrādājumus neietekmē pat ziemas apstākļi, tāpēc pat tad, kad temperatūra pazeminās, Jūs tos varat atstāt iepriekšējā vietā. Un Jūs noteikti nekļūdīsieties, ja pārklāsiet mēbeles ar aizsargplēvi – tā mēbeles būs maksimāli aizsargātas.

Tiem, kuri plāno atjaunot eksterjeru, patiks arī tas, ka šīs āra mēbeles ir lētākas. Ja Jūs ziemā vēlaties izvairīties no lieliem ieguldījumiem un papildu rūpēm, tad šī būs viena no labākajām izvēlēm.


     

Āra mēbeles dārzam no metāla

Āra soliņi, krēsli un jebkuras citas mēbeles no metāla var droši noturēties atklātā vietā pat tad, kad termometra stabiņš noslīd zem nulles. Tomēr pirms mēbeļu sagatavošanas ziemai ir jāpārliecinās, vai nav bojājumu. Ja Jūs ievērojat deformācijas, tad tās jāsalabo pirms pavasara iestāšanās.

Ņemiet vērā arī to, ka metāla āra krēsliem un visiem citiem izstrādājumiem ir detaļas, kas veidotas no citiem materiāliem, kuri ietekmēs to paredzēto salikšanas vietu. Ja visas daļas ir ūdensizturīgas, tas ir lieliski, ja nav – Jums mēbeles jāpārsedz ar plēvi vai jāpārnes uz siltāku vietu.

     

Šie ir visbiežāk sastopamie āra mēbeļu materiāli, bet Jūs noteikti varat sastapt vēl citus. Ja vēlaties pārliecināties, vai Jūs interesējošie sauļošanās vai āra krēsli var izturēt ziemas salu, tad uzmanīgi izlasiet to aprakstu, kurā ir atrodama visa informācija par to apkopi.

Neaizmirstiet, ka piekaramie āra krēsli vai jebkuras citas labas kvalitātes mēbeles labāk izturēs jebkuras laika pārmaiņas, tāpēc labāk izvēlieties cietus un uzticamus izstrādājumus. Tādas mēbeles terasēm lētāk ir nopērkamas internetveikalā 220.lv – šeit bieži ir sauļošanās krēslu akcijas un ir daudzi citi speciāli piedāvājumi, tāpēc Jūs varat iegādāties modernas un aukstumizturīgas mēbeles par īpaši labu cenu!

Pircējiem patika šis ieraksts

5/5
5 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?