Noderīgi padomi

Vai izvelkamie dīvāni ir ērti gulēšanai?

Plaša izvēle dīvāniem
28 10 2019
izvelkams divans stav viesistaba

Miegs ir nepieciešams, lai cilvēks varētu justies možs un katru dienu būtu gatavs doties savās gaitās. Lai miegs būtu kvalitatīvs, ir jānodrošina kvalitatīva guļvieta. Noteikti, ka lielākā daļa cilvēku uzskata, ka tikai labā gultā var izgulēties. Taču, kā ir ar dīvāniem? Arī izvelkamie dīvāni var būt ērti gulēšanai, atliek tikai izvēlēties pašu piemērotāko.

 Tieši izvelkamie dīvāni ir ļoti labs variants, ja mājoklis ir mazs un tajā ir svarīgi taupīt vietu. Ja Jums ir jāizvēlas, kādu dīvānu ievietot dzīvojamajā istabā, tad vislabāk būtu izvēlēties izvelkamu dīvānu. Pie Jums noteikti brauc ciemos gan draugi, gan kāds no ģimenes locekļiem, un nereti arī paliek pa nakti. Tāpēc, lai nebūtu jāuztraucas par guļvietām, izvēlaties šadu dīvānu. 

Ja viesistaba ir liela un Jums vajadzīgs aizpildīt telpu, tad stūra dīvāni būs lielisks variants. Uz tajiem varēs apsēsties vairāki cilvēki, kā arī tie ir lielisks variants, kur pārlaist nakti. Ir pieejami arī izvelkami stūra dīvāni.


Izvelkamie dīvāni gulēšanai

Liela daļa cilvēku šaubās par to, vai dīvāns var būt ērts gulēšanai. Dīvāns var būt ērts gulēšanai, taču ir jāizvēlais pareizais dīvāns. Jāpārbauda, vai dīvāns ir pietiekami mīksts vai ciets, atkarībā no tā, kā Jums patīk. Jāpievērš arī uzmanība dīvāna salaiduma vietai. Ir dīvāni, kuru salaiduma vieta ir diezgan liela, līdz ar to, guļot uz šīs vietas, nebūs ērti gan pašam, gan arī mugura varētu sākt sāpēt. Tomēr, ja ir iepaticies konkrēts dīvans, kuram diemžēl šī salaiduma vieta ir diezgan liela, to var labot. Atliek vien iegādāties virsmatraci, un Jums būs sajūta, ka guļat gultā. Vienīgais - šādā variantā būs jārēķinās ar papildus izmaksām, jo virsmatracis jāiegādājas atsevišķi. Būs arī jādomā, kur pa dienu novietot virsmatraci, lai tas netraucētu, ja no rīta vēlēsieties salocīt dīvānu. Virsmatracis noderēs arī tādos gadījumos, ja esošais dīvāns būs jau izgulēts un tajā nebūs vairs ērti gulēt.


Dīvāna izmērs

Lai izvelkamajā dīvānā būtu ērti gulēt, noteikti jāpievērš uzmanība tā izmēram. Ir dīvāni, kuri ir salīdzinoši mazāki par gultām, ir sevišķi divguļamajām. Pirms dīvāna iegādes noteikti noskaidrojiet gan tā garumu, gan arī platumu, kad tas ir izvilkts. Pērciet tikai tādu dīvānu, kurā būs ērti gulēt divatā.