Noderīgi padomi

Vai putekļu sūcēji-roboti ir labāki par tradicionālajiem putekļu sūcējiem?

Liela izvēle putekļsūcējiem - robotiem
17 04 2019
uzkopsana ar puteklsuceju robotu

Daudzi cilvēki putekļu sūkšanu min kā vienu no vismazāk iecienītākajiem mājsaimniecības darbiem - ja jūs esat viens no šādiem cilvēkiem, jūs varētu apsvērt domu par putekļu sūcēja-robota pirkšanu. Šī tehnoloģiskā inovācija ir saņēmusi daudzas pozitīvas atsauksmes, taču joprojām pastāv šaubas par šo ierīču priekšrocībām salīdzinājumā ar tradicionālajiem putekļu sūcējiem - vai robotos patiešām ir vērts ieguldīt?

Visbiežāk dzirdētie mīti par putekļu sūcējiem-robotiem

Tāpat kā jebkura cita tirgus inovācija, robotu - putekļu sūcēju veiktspēja ir saistīta ar dažādiem mītiem, kurus mēs šoreiz mēģināsim noliegt.


Robotu putekļsūcēju sagatavošanai ir nepieciešams daudz laika

Joprojām domājat, ka, atbrīvojoties no šīm ierīcēm, būs vajadzīgs ilgāks laiks nekā tradicionālam putekļsūcējam, lai iztīrītu visu māju, bet tā nav taisnība. Roboti putekļu sūcēji ir pietiekami gudri, lai paši “apietu” šķēršļus, nesabojātu dārgus priekšmetus un nenokristu pa kāpnēm.

Protams, ja jūs vēlaties, lai putekļu sūcējs robots uzkoptu vietas, kur atrodas lielākas mēbeles, jums būs tās jāpabīda, bet tas pats jādara uzkopjot arī ar parastu putekļu sūcēju - ja jūs atbrīvosies no iepriekšējām bailēm, jums nebūs jāpavada papildu laiks.

Lai nodrošinātu nevainojamu tīrību, jums joprojām būs jāizmanto tradicionāli putekļu sūcēji

Ir grūti noticēt, ka robots putekļu sūcējs var sasniegt istabas stūrus, ko iztīra ar dažādām programmām, un ļauj pilnībā aizmirst tīrīšanas darbus, bet jūs varat būt pārliecināti - visi šie uzdevumi tiks paveikti nevainojami!

Vilšanās ir iespējama tikai tad, ja ir nepareizi izvēlēts putekļu sūcēja modelis: paklāju tīrīšana prasīs lielāku jaudu, bet lielākām telpām būs nepieciešama lielāka jauda un ilgāks darbības laiks. Ja jūs atvēlēsiet pietiekami daudz laika atbilstoša modeļa meklēšanai, nedz slota, nedz tradicionāls putekļu sūcējs patiešām nebūs vajadzīgs.

Visi roboti - putekļu sūcēji ir dārgi

Tas ir vēl viens mīts, kam jums būtu jāpārtrauc ticēt, tiklīdz jūs apskatīsiet robotu putekļu sūcēju klāstu. To cena ir atkarīga no piedāvātajām iespējām: ja izvēlaties ļoti spēcīgus, vairāk uz telpu orientētus un ilgstošākus modeļus, jums būs jāmaksā daudz vairāk, bet, ja vēlaties izmantot vienkāršākus modeļus, jums nav nepieciešams daudz līdzekļu.

Ideālā gadījumā, ja jūs salīdzinātu tos ar tradicionālajiem putekļu sūcējiem, jūs novērtētu nevis cenu, bet ieguvumus - tad jums būtu iespējams redzēt patieso situāciju. Internetveikals 220.lv piedāvā izdevīgus nosacījumus dažādiem putekļu sūcēju veidiem.

Putekļu sūcēju-robotu  priekšrocības

Salīdzinot robotus putekļu sūcējus ar tradicionālajiem modeļiem, mēs varam izcelt arī šādas priekšrocības:

  • Laika taupīšana. Ar šādu putekļu sūcēju jūs varat veikt citus darbus vai vienkārši atpūsties - viss darbs tiks izdarīts jūsu vietā! Var teikt, ka šī ir šo ierīču visnozīmīgākā priekšrocība, kas aizrauj gan ļoti aizņemtos, gan "mierīgos" cilvēkus.
  • Enerģijas taupīšana. Šāda sūkšana neprasa nekādu fizisku piepūli, tāpēc putekļu sūcēji roboti ir īpaši ieteicami tiem, kam ir mobilitātes problēmas vai citas veselības problēmas.
  • Kompakts izmērs. Sakarā ar mazāku izmēru, šādiem putekļu sūcējiem ir vieglāk sasniegt grūtāk aizsniedzamās vietās, tāpēc tie bez problēmām var iztīrīt kādu telpas stūri vai zem skapja. Tiem nav nepieciešama liela uzglabāšanas telpa, un, ja nepieciešams, jūs varat viegli tos pārvietot uz citu telpu.
  • Mazāks troksnis. Lielākā daļa robotu putekļu sūcēju strādā daudz klusāk nekā tradicionālie putekļu sūcēji - troksnis, ko tie rada, ir pieliīdzināms parastai sarunai vai fona mūzikai, kas skan lielveikalos.
  • Jaunās tehnoloģijas. Roboti putekļu sūcēji izmanto progresīvas (dažreiz pat videi draudzīgas) tehnoloģijas, kādas to priekšgājējiem nekad nav bijis. Tas ietver tīrīšanas iespējas, vieglāku pārvaldību un izmantošanu. Un pats galvenais, to funkcionalitāte joprojām uzlabojas!

Mēs nebaidāmies teikt, ka jaunie roboti putekļu sūcēji daudzējādā ziņā pārspēj tradicionālās ierīces - ja jūs novērtēsiet komfortu un inovatīvus risinājumus, jūs nenožēlosiet šo izvēli. Tiesa, šīs ierīces līdz šim nav spējīgas izsūkt kāpnes, bet tas ir tikai laika jautājums, kad to ražotāji apņemsies pārvarēt šo izaicinājumu!

Pircējiem patika šis ieraksts

4/5
22 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2021 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.