Noderīgi padomi

Vaigu sārtums: kas tas ir un kā to izmantot?

Plaša izvēle bronzeriem, vaigu sārtumiem
29 11 2019
vaigu sartumi un kosmetika ikdienas lietosanai

Vairumā gadījumu, lai izveidotu nevainojamu grimu, nepietiek tikai ar pūdera un skropstu tušas uzklāšanu - bieži vien vaigu sārtums tiek izmantots, lai panāktu košāku izskatu. Kas tas ir, kā to lietot un kā izlemt, kurš ir labākais vaigu sārtums - daži no visbiežāk uzdotajiem jautājumiem, uz kuriem šoreiz mēģināsim rast atbildes.

Kas ir vaigu sārtums?

Vaigu sārtums ir kosmētikas līdzeklis, ko parasti uzklāj uz vaigu kauliem (un ne tikai), kas jau ir pārklāti ar pūderi - tie izceļ sejas vaibstus, var palīdzēt tos nedaudz modelēt, kā arī pievieno dzīvīgumu un enerģiju kopējam tēlam. Apgūstot, kā lietot vaigu sārtumu, sievietes var paslēpt vai izcelt vēlamās iezīmes, lai izveidotu iespaidīgu grimu - viss, kas nepieciešams, lai zinātu dažus pamatnoteikumus.

Kurš vaigu sārtums ir vislabākais?

Labākos vaigu sārtumus izvēlas, ņemot vērā divus aspektus - to veidu un jūsu ādas toni. Sāksim ar vaigu sārtuma tipiem:

 • Kompaktais vaigu sārtums. Šis produkts, pazīstams arī kā bumba, un ir īpaši piemērots taukainai ādai, uz kuras bieži var redzēt lielas vai pat ļoti palielinātas poras. Šādus līdzekļus ieteicams lietot arī vakarā.


 • Krēmveida vaigu sārtums. Šis sārtuma veids ir ieteicams tiem, kam ir tendence uz sausu ādu. Ar tā palīdzību jūs arī ļoti viegli sagatavosiet seju dienai.


Vaigu sārtums jāizvēlas, ievērojot šādus padomus:

 • Bālai ādai vislabāk piemēroti būs rozā, maigi rozā toņi; 
 • Vidējiem ādas toņiem ideāli piemēroti būs rozā, koraļļu vai iedeguma toņi;
 • Spilgtāki rozā, sarkani vai koraļļu toņi palīdzēs atklāt nedaudz tumšāku ādu;
 • Tiem, kam ir tumša, dzeltenbrūna āda, ieteicams izvēlēties brūnus, tumši violetus, ķiršu vai gaiši oranžus toņus.

Vaigu sārtums: kā to pareizi lietot?

Pareiza grima izvēle ir pirmais un vissvarīgākais, bet noteikti ne vienīgais solis - jums arī jāzina, kā izvēlēties vaigu sārtumu. Lai gan tā ir kā sava veida māksla, un radoši eksperimenti vienmēr tiek laipni gaidīti, vaigu sārtuma eksplozija šajā sakarā ir īpaši populāra: daži triki ļaus daudz vieglāk izcelt jūsu priekšrocības.

Ja jūsu seja:

 • Apaļa - noapaļojiet vaigus un novelciet pa diagonāli līniju, vienu pusi no “V” zem vaigu kauliem: tam jāsākas no auss un jāiet uz lūpu stūriem, bet mēģiniet apstāties pie pirmā “amerikāņu kalniņa”. Turklāt viegli var izcelt vaiga kaula šaurāko daļu.
 • Ovāla - jums ir paveicies - šī sejas forma tiek uzskatīta par gandrīz nevainojamu. Tomēr, ja vēlaties mīkstināt zodu, varat vaigu sārtumu uzklāt vaigu kaulu sānos un pēc tam sadalīt uz leju. Lai uzsvērtu visas priekšrocības, šo paņēmienu var lietot arī uzacīm, virzoties uz matu līniju.
 • Iegarena - nedaudz platāka vaigu līnija var piešķirt sejai horizontālu vaiga sārtuma līniju. Tā maigi jāvelk no vaigu kaula augstākā punkta, virzoties uz matu augšanas kontūru. Neko citu nevajag darīt!
 • Trijstūra - mīkstinātas līnijas palīdzēs panākt labāku grimu, kas jāuzklāj no vaigu kaula augšējās malas uz leju. Maiga līnija virs uzacīm vēl vairāk uzlabos kopējo izskatu.
 • Plata - modelējot seju, biežāk izmantojiet vertikālas līnijas.

Izvēloties pareizo vaigu sārtumu un uzklājot to atbilstoši sejas formai, jūs bez pūlēm varēsiet izveidot dinamisku un efektīvu grimu. Internetveikalā 220.lv Jūs atradīsiet plašu klāstu vaigu sārtumiem un citiem kosmētikas līdzekļiem.

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?