Noderīgi padomi

Viegli tīrāmas gobelēna mēbeles ir draudzīgas gan bērniem, gan dzīvniekiem

Mīkstās mēbeles no Easy Clean materiāla
14 05 2020
divans no easy clean gobelena auduma viesistaba

Tiem, kas audzina bērnus, nav jāsaka, cik ātri pat pavisam jaunas mēbeles var tikt “izgreznotas” ar traipiem, kurus vairs nevar notīrīt. Līdzīga situācija ir ar dzīvniekiem, kuri ar spalvu var nosegt jebkuru mēbeli. Tomēr pat šādos gadījumos ir izeja - tas ir īpašs, viegli tīrāms gobelēna materiāls, ko arvien vairāk izmanto dažādu mēbeļu ražošanā. Kādas ir šī viegli tīrāmā auduma galvenās priekšrocības?

Ūdensnecaurlaidīgs materiāls

Mēbeles, kas izgatavotas no šī materiāla, ir pārklātas ar īpašu aizsargplēvi, kas izveido ūdensnecaurlaidīgu slāni un novērš tā ātru iesūkšanos virsmā. Tā vietā, lai to tūlīt absorbētu, ūdens kondensējas uz materiāla virsmas, tāpēc to var ļoti viegli noslaucīt ar mīkstu drānu vai papīra dvieli. Tiesa, ir svarīgi viegli saspiest traipu ar dvieli, nevis berzēt to audumā. Darbība jāatkārto, līdz dvielī ir iesūcies viss ūdens.

Šajās mēbelēs tiek absorbēts ne tikai ūdens, bet arī sula, kafija vai citi šķidrumi, tāpēc var izvairīties pat no īpaši spītīgiem traipiem. Neatkarīgi no tā, vai “katastrofa” ar izlieto šķidrumu notiek ar jums vai mazajiem mājas blēžiem, jūs par to varat tikai pajokot.

Izturība pret dzīvnieku spalvām

Viegli tīrāmas gobelēna mēbeles ne tikai absorbēs šķidrumus, bet arī neļaus spalvām iekļūt audumā. Ja līdz šim esat izmantojis mēbeles, kas izgatavotas no parastajiem materiāliem, jūs noteikti varēsiet sajust atšķirību. Jūs vienkārši varēsiet noņemt kaķu, suņu vai jebkuru dzīvnieku spalvu, izmantojot pūka savācēju - tā kā tie uzkrājas uz dīvāna vai krēsla auduma virsmas, to būs viegli izdarīt.

Ja pēc spalvu tīrīšanas pamanāt atlikušos traipus, tie tiks noņemti tādā pašā veidā, kā aprakstīts iepriekš. Viss, kas jums jādara, ir ar slapju papīra dvieli pāris reizes viegli jāpiespiež uz traipa un tad ļaujiet tam kādu laiku nožūt.

Viegli noņemt visus traipus

Šāda materiāla apdares pamatā ir nanodaļiņas - to sastāvs ļoti efektīvi novērš netīrumu dziļu iespiešanos audumā. Tas nozīmē, ka netīrumu noņemšana ir ārkārtīgi vienkārša. Tam nav nepieciešami īpaši tīrīšanas līdzekļi: pietiek ar vienkāršām ziepēm un ūdeni. Neatkarīgi no tā, vai uz jūsu jaunā dīvāna nonāk taukaina pārtika vai arī bērni nolemj pārvērst to zīmēšanas “lapā”, jūs viegli varat notīrīt pildspalvu, tomātu mērci vai citus traipus. Veiciet tikai dažas vienkāršas darbības:

  1. Netīrumi (ja tie ir biezāki) ar karoti uzmanīgi jānoņem un uz atlikušā traipa jāuzliek daži pilieni ūdens. Ir svarīgi novērst traipu izplatīšanos tālāk - mēģiniet izmantot rotējošas kustības un "virzīt" ūdeni traipa centra virzienā.
  2. Traipu ļoti viegli ierīvē ar ziepēm un viegli nosusina ar papīra dvieli vai sausu drānu.
  3. Atkal samitrina traipu un viegli vairākas reizes to viegli nosusina ar papīra dvieli, līdz viss ūdens uz virsmas tiek noņemts.

Šāda vienkārša tīrīšana ievērojami atvieglos mājsaimniecības grūtības un ļaus jums pārāk neuztraukties par mājdzīvnieku spalvām vai bērnu palaidnībām. Turklāt mēbeļu klāsts, kas pārklāts ar viegli tīrāmiem gobelēniem, pastāvīgi paplašinās, tāpēc jebkuru mājas telpu var iekārtot ne tikai praktiski, bet arī stilīgi.

Pircējiem patika šis ieraksts

5/5
1 Pircēja vērtējums

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

PHH Group: Internetinė parduotuvė Pigu.lt Interneta veikals 220.lv E-pood Kaup24.ee Verkkokauppa Hobbyhall.fi E-pood Hansapost.ee

© 2008-2021 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.