Noderīgi padomi

12 viltības, kas liks izskatīties slaidākai

Aksesuāri sievietēm plašā izvēlē
15 07 2020
sieviete pareizi izmanto aksesuarus, lai izskatitos labak

Dažādos dzīves posmos uzturēt sevi vēlamajā fiziskajā formā var būt visai sarežģīti, tomēr labi izskatīties gribas vienmēr. Šādos brīžos noderēt var dažas viltības, kas liks izskatīties slaidākai - to var panākt gan ar apģērba un apavu, gan pareizi izvēlētu aksesuāru palīdzību. Turpinājumā daži ieteikumi, kas liks justies un izskatīties labāk vien dažu minūšu laikā! 

Izvēlieties piemērotas krāsas apavus 

Lai kājas izskatītos garākas un ķermenis - vizuāli slaidāks, jāizvēlas apavu krāsa, kas ir līdzīga Jūsu ādas tonim. Tātad smilškrāsas, miesas krāsas, gaiši brūnas. Ja velkat bikses vai zeķubikses, kurpes jāizvēlas tām līdzīgā tonī. 

Jebkurā gadījumā vajadzētu izvairīties no ļoti spilgtiem toņiem - košas krāsas akcentē auguma augšdaļu, liekot Jums izskatīties īsākai. 

sieviete miesas krasas augstpapezu kurpes

Pārliecinieties, ko spēj augstpapēžu apavi 

Augstpapēžu kurpes pašas par sevi jau liek sievietēm justies un izskatīties pievilcīgākām. Taču tas nav viss - pareizi izvēlēti sieviešu apavi var vizuāli uzlabot auguma aprises. Tā piemēram, kurpes ar augstu, tievu papēdi liks Jums izskatīties garākai, tomēr tievais papēdis akcentēs kājas masīvumu. Daudz labāk izvēlēties apavus ar masīvāku papēdi - tas būs ne vien pievilcīgāk, bet arī sniegs lielāku stabilitātes sajūtu. 

Šobrīd pieejami dažāda veida apavi internetā -tas ļaus smelties idejas un izvēlēties Jūsu vajadzībām piemērotākos risinājumus. 

Valkājiet Jums atbilstoša izmēra apģērbu 

Svarīgi sekot līdzi, lai apģērbs, ko pērkat un velkat, būtu Jums atbilstošā izmērā. Pārāk liels vai mazs apģērbs tikai uzsvērs Jūsu trūkumus un vizuāli ''pievienos'' Jums vēl dažus kilogramus. Svarīgi, lai izvēlētais apģērbs Jums derētu, izceltu to, kas jāizceļ, vienlaikus novēršot uzmanību no nepilnībām. 

Jāizvēlas arī atbilstoša izmēra un fasona apakšveļa - krūšturis, kas der un labi balsta krūtis, spēlē ļoti lielu lomu kopējā izskata radīšanā. 

Vienmēr turiet savu muguru taisnu 

Lieliska stāja liek ikvienai dāmai izskatīties krāšņāk, turklāt arī viduklis izskatīsies slaidāks. Staigāšana ar saliektu muguru ir slikts ieradums, kas ne vien liek izskatīties īsākam un pilnīgākam, bet arī var atstāt negatīvu ietekmi uz veselību. Lai no tā izvairītos, vienmēr piedomājiet pie savas stājas. 

Izvēlieties pareizos materiālus 

Lai arī veikalos atrodami dažāda veida apģērbi, ne visi palīdzēs optiski uzlabot figūru. Uzmanība jāpievērš apģērba audumam, piemēram, pārāk stingra auduma kleita var izjaukt vēlamās proporcijas. Tā vietā priekšroku labāk dot apģērbam no gluda, elastīga auduma. 

Izvēlieties īstos aksesuārus 

Daudz ko var panākt arī ar gudri izvēlētiem aksesuāriem. Piemēram, pārāk lielas šalles Jūsu kopējo tēlu var padarīt smagnējāku. Vispiemērotākais būs V veida izgriezums vai apaļš izgriezums. Labu efektu panāksiet arī, ja atpogāsiet augšējās divas apģērba pogas. Ja izmantojat šalles, nelieciet tās cieši ap kaklu - novietojiet šalli tā, lai tā brīvi karātos uz leju. 

moderni gerbusies sieviete ar salli ap kaklu


Garas, taču ne pārāk apjomīgas kaklarotas un auskari arī var veiksmīgi papildināt Jūsu tēlu - šie aksesuāri vizuāli pagarina kaklu, līdz ar to dekoltē zona tiek vairāk izcelta. Ja Jūsu kakla zona nav izteikti slaida, izvairieties no masīvām, īsām krellēm - tās tikai izjauks proporcijas. 

sieviete dzeltena kombinezona ar garu stiligu kaklarotu

Krelles vajadzētu saskaņot ar augumu. Smalkas krellītes labi izskatīsies tikai sievietēm ar ļoti slaidu figūru. Ja pie tām nepiederat, izvēlieties savam augumam piemērotākas rotas - ne pārāk mazas, taču arī ne ļoti masīvas. 


Lielisks aksesuārs ir arī lielāka izmēra broša. Ar tās palīdzību var izcelt Jūsu figūras labākās daļas, vienlaikus novēršot uzmanību no nepilnībām. Ar izmēru gan nevajadzētu pārcensties - pārāk liela broša var izskatīties neveikli.