Noderīgi padomi

5 interesantākās vietas, kur baudīt ziemas priekus ar ragavām

Plaša izvēle ragavām
16 12 2019
ragavas sniega kupenas pie meza

Ziema, lai arī auksta, tomēr ir lieliska - īpaši tādēļ, ka ir iespēja izbaudīt ziemas priekus. Sevišķi par to priecīgi ir bērni, kas, līdz ar pirmā sniega parādīšanos, jau steidz meklēt ragaviņas un doties uz tuvāko kalniņu. Tomēr arī pieaugušie ir sajūsmā par to, kādas aktivitātes piedāvā ziema.

Slidošanu, slēpošanu un vizināšanos ar ragavām ir iecienījušas arī daudzas ģimenes - brīvajā laikā dodoties uz vietām, kur var jautri pavadīt laiku un baudīt kopīgu atpūtu. 

Turpinājumā 5 interesantas vietas, kur baudīt ziemas priekus ar ragavām - kopā ar draugiem un ģimenes lokā. Iespējams, atradīsiet arī sev piemērotu galamērķi! 

Žagarkalns Cēsīs

Viena no populārākajām vietām Vidzemē, kur baudīt ziemas priekus, ir Žagarkalns. Tas atrodas Cēsīs. Žagarkalnā būs interesanti visai ģimenei - tur ir slēpošanas un snovborda trases, iespēja izmēģināt kameršļūkšanu vai savas līdzi paņemtās ragavas

Teritorijā darbojas arī mājīga kafejnīca, kur pēc tam sasildīties. 

Lemberga hūte Ventspilī

Ja plānojat doties uz Kurzemi, ragavas noteikti ņemiet līdzi - tur būs, kur tās izmantot. Piemēram, Ventspilī lielus un mazus ziemas baudītājus gaida ‘’Lemberga hūte’’. Arī tur ir padomāts gan par tiem, kuri vēlas vizināties ar ragaviņām, gan par slēpotājiem un snovbordistiem. Pieejama:

  • Lietpratēju slēpošanas trase;
  • Iesācēju slēpošanas trase;
  • Snovparks;
  • Bērnu kalniņš, kur vizināties ar ragaviņām;
  • Kameršļūkšanas trase.

Tiek nodrošināta arī inventāra noma un apkope.

Garlaicīgi nebūs!

Milzkalns Engures novadā

Vēl viena lieliska atpūtas vieta visai ģimenei - Milzkalns - atrodas Engures novada Smārdes pagasta Dižkalnos. Arī tur pieejamas dažādu grūtības pakāpju slēpošanas trases un snovparks, kā arī iespēja izmēģināt distanču slēpošanu, kameršļūkšanu un vizināšanos ar ragaviņām. Teritorijā darbojas arī pirts, kafejnīca un viesnīca.

Riekstukalns Baldones novadā 

Labs galamērķis ziemas periodā ir Riekstukalns, kas atrodas Baldones novadā - lielākais slēpošanas kūrorts Baltijā! Tas atrodas tikai 30 minūšu braucienā no Rīgas un sniedz iespēju izbaudīt aizraujošu atpūtu ne vien brīvdienās, bet arī darba dienu vakaros.

Riekstukalns piedāvā 11 dažādas slēpošanas trases, snovparku, kā arī iespēju vizināties ar ragaviņām. Pieejama arī inventāra noma.

Gardas maltītes piedāvā teritorijā esošais krodziņš, savukārt no 16 m augstā skatu torņa varēsiet vērot skaistus skatus. 

Mežezers Pļaviņu novadā 

Skaista atpūtas vieta, ko novērtēs ikviens. Ierīkotas trases slēpotājiem un snovotājiem, ir padomāts arī par pašiem mazākajiem - pieejama nogāze, pa kuru vizināties ar ragaviņām. Tiek piedāvātas arī naktsmītnes - gan viesu nams, gan brīvdienu mājiņas, kur pārnakšņot pēc garas, notikumiem bagātas dienas. Piekritīsiet, tas ir lielisks veids, kā izdzīvot īstu ziemas pasaku! 

Jāņem vērā, ka visu šo vietu sniegtās iespējas un darba laiki lielā mērā atkarīgi no laika apstākļiem, tādēļ, plānojot brīvdienas uz kalna, sekojiet līdzi ne tikai laikapstākļu prognozēm, bet arī aktuālajai informācijai slēpošanas trašu un atpūtas vietu mājaslapās.

Viss ziemas prieku baudīšanai pie mums - interneta veikalā 220.lv

Lai baudītu ziemas priekus, nepieciešams piemērots inventārs. Lielākās slēpošanas trases un atpūtas vietas nodrošina inventāra nomu, taču tiem, kuri nevēlas paļauties uz nomas piedāvājumu, vērts ieguldīt pašiem savā aprīkojumā. 


Pie mums - interneta veikalā 220.lv - pieejams viss, kas vajadzīgs, lai sniegotā atpūta izdotos lieliski. Iespējams iegādāties gan slēpes, gan dažāda veida ragavas un daudz ko citu.

Ieskatieties un izvēlieties sev vajadzīgo - tiekamies uz kalna! 

Pircējiem patika šis ieraksts

5/5
1 Pircēja vērtējums

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2021 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.