Noderīgi padomi

5 labākās bezvadu austiņas skriešanai

28 10 2019
bluetooth austinas uz skrejcelina

Mūsdienu tehnoloģijas attīstās ļoti ātri. Ja pirms pāris gadiem neviens nezināja, kādas ir bezvadu austiņas, tad tagad tās jau ir kļuvušas par iecienītu produktu ļoti daudzu cilvēku vidū. Tā kā daudziem cilvēkiem mūzikas klausīšanās ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa, arī austiņas ir iecienīts produkts starp mūzikas klausītājiem. 

Ne vienmēr var klausīties skaļu mūziku, it sevišķi, ja apkārt atrodas citi cilvēki, kuriem tas varētu traucēt. Tāpēc austiņas ir lielisks palīgs, ar kuru mūziku var klausīties pat tad, ja apkārt ir citi cilvēki. Austiņas noder vairākās dzīves situācijās. Ļoti liels cilvēku daudzums austiņas izmanto tad, kad nodarbojas ar fiziskajām aktivitātēm, piemēram, skriešanu. Skriešanas laikā mūzika palīdz atslēgties no ikdienas problēmām, ka arī pozitīvi uzlādē un dod enerģiju, lai skrējiens būtu vieglāks un patīkamāks. 


Ar ko sporta austiņas atšķiras no parastajām austiņām?

Ir cilvēki, kuri austiņām nepievērš īpašu uzmanību, bet gan iegādājas tās, kuras maksā lētāk. Tomēr sporta austiņas atšķiras no parastajām. Tāpēc, ja Jums patīk sportot, tad vajadzētu zināt šīs atšķirības un izvēlēties sporta austiņas, jo tās būs daudz ērtāk lietot nekā parastās austiņas. Lielākā daļa austiņu ražotāju piedāvā spilgtas un krāsainas austiņas, kuras ļoti labi varēs pieskaņot sporta tērpam. Lai gan šis faktors noteikti nav noteicošais, kāpēc izvēlēties šādas austiņas. Sporta austiņas ir veidotas no silikona un tam līdzīgiem materiāliem, kas ir īpaši izturīgas pret dažādiem triecieniem. Tāpat šādas austiņas ir izturīgas pret sviedriem vai lietu. Sporta austiņas ir ērtākas par parastajām austiņām, jo tām ir anatomiski izstrādātas formas uzgaļi, kas pielāgojas dažādiem auss izmēriem. Tāpat sporta austiņām ir vairākas funkcijas. Ir modeļi, kuriem klāt ir gan pults, gan mikrofons. Ar pults palīdzību būs viegli pārslēgt dziesmas vai arī atbildēt uz telefona zvaniem. Pāris modeļiem nāk klāt maciņš, ar kura palīdzību tālruni var piestiprināt pie rokas.  

 Kādas austiņas izvēlēties skriešanai? 

Tā kā skrienot nākas intensīvi kustēties, tad ir ļoti svarīgi, lai nebūtu nekā lieka, kas varētu traucēt. Bezvadu austiņas noteikti būs pati labākā izvēle. Bezvadu austiņām nav vada, kas var sapīties un apgrūtināt skriešanu. Lielākā daļa bezvadu austiņu savienojas ar bluetooth, tāpēc tās var dēvēt kā bluetooth austiņas. Kādas ir labākās austiņas skriešanai?

  • Jaybird X3

Iespējams, ka Jūs jau esat dzirdējis, ka Jaybird ir viens no populārākajiem un labākajiem bezvadu austiņu zīmoliem. Šīs austiņas nodrošinās lielisku skaņas kvalitāti, kā arī komfortu. Tās ir ideāli piemērotas sportošanai, jo tām ir speciāls pārklājums, kas autiņas pasargā gan no sviedriem, gan citiem šķidrumiem. Šo austiņu akumulators darbojas līdz pat 8 stundām.

  • Beats PowerBeats3

Šīs austiņas ir ļoti ērtas un tās ir piemērotas mūzikas klausīšanai pat vairāku stundu garumā. Ja Jums patīk doties ļoti garos skrējienos, tad noteikti nevajadzēs satrauksties, ka austiņas varētu kļūt neērtas. Šo austiņu akumulators darbojas līdz pat 12 stundām.

  • Jaybird Run

Šīs austiņas patiešām var saukt par bezvadu austiņām, jo tās nesatur pat vadus, kas kopā savieno abas austiņas. Abas austiņas automātiski savienosies savā starpā un pēc tam ar viedierīci. Arī šīs austiņas nodrošinās izcilu skaņas kvalitāti, kā arī tās būs ērtas pat skriešanas laikā.

  • Beats Solo3

Šīs austiņas no iepriekš minētajām austiņām atšķiras ar to, ka viņām ir galvas stīpa, tāpēc sportojot noteikti nevajadzēs uztraukties par to, ka tās varētu slikti turēties ausīs. Šīs austiņas būs stabilas gan uz ausīm, gan pašas galvas.

  • Soundmoov

Šīs austiņas iespējams nebūs pašas labākās, tomēr tās būs pieejamas par daudz zemākām cenām kā iepriekš minētās. Šīs austiņas vairāk būs piemērotas tiem cilvēkiem, kuri vēlēsies ietaupīt. Tomēr neskatoties uz zemāku skaņas kvalitāti, tās būs ērti lietojamas. 

Pircējiem patika šis ieraksts

3.7/5
3 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?