Noderīgi padomi

5 populārākie vasaras riepu zīmoli un to plusi

Plaša izvēle riepām
25 03 2020
vasaras riepas stav uz cela

Latvijas likumdošana nosaka - vasaras riepas autovadītāji var uzstādīt no 1.marta, ja vien laikapstākļi ir tam labvēlīgi. Mūsdienās ir ļoti plašs riepu piedāvājums, kas vienmmēr var radīt jautājumu ne tikai par riepu tehniskā stāvokļa kvalitāti, bet arī par zīmola uzticamību.

Zīmolu riepas dažkārt mēdz atšķirties ne tikai ar to cenu kategoriju, bet arī kvalitāti, tāpēc, lai neapmaldītos šajā pavasarī jaunu riepu meklējumos, mēs Jums piedāvājam 5 populārāko vasaras riepu zīmolu apskatu. 

Par riepu izvēli

Riepu klāsts, kā jau minējām, ir gana plašs, turklāt dažādas riepas nodrošina dažādu un atšķirīgu braukšanas pieredzi, tāpēc katram šoferim ir būtiski apzināties savus braukšanas paradumus. 

Piemēram, ir šoferi, kas ikdienā mēdz strauji bremzēt vai ātri mainīt braukšanas joslas. Ne mazāk svarīgi ir arī ceļi, pa kuriem šoferis ikdienā ar savu automašīnu pārvietojas. 

Vadoties pēc riepu aprakstiem, Jūs varat arī attiecīgi izvērtēt ne tikai zīmola vārdu, bet arī pašas riepas iespējas un Jūsu auto ikdienas vajadzību nodrošināšanu. Izvēloties riepas, lēmums nav jāsasteidz, jo tas tomēr ir ilgtermiņa pirkums. 

Inovatīvas un populāras - Hankook riepas

Hankook pasaulē ir viens no lielākajiem un straujāk attīstošajiem riepu ražotājiem, kuru sortimentā ir inovatīvas un augstas kvalitātes riepas. Lai šādu zīmola atpazīstamību saglabātu, šis korejiešu uzņēmums ļoti daudz investē un pievērš uzmanību pētniecībai un attīstībai, proti, visā pasaulē Hankook ir pieci pētījumu un attīstības centri. 

Riepu priekšrocības un plusi:

 • Augsti tehniskie rādītāji riepu testos;
 • Premium kvalitāte, pieņemamu un vidēju cenu kategorijā;
 • Hankook riepu dizaina un ražošanas filosofija ir inerce un savstarpēja mijiedarbība starp autovadītāju, automašīnu un ceļu;
 • Riepas tiek ražotas tā, lai mazinātu maksimālo troksni;
 • Ievērojami samazināta vibrācijas ietekme uz ceļa;
 • Plašs riepu piedāvājums dažādiem klimatiskajiem apstākļiem;
 • Kvalitāte tādā līmenī, kas garantē ilgtspējību.

Continental riepas - gandrīz katra trešā automašīna no rūpnīcas izripo ar šīs firmas riepām

Continental ar savu vārdu, nākot no Vācijas, ir ne vienam vien atpazīstams zīmols, turklāt šis uzņēmums ir ļoti kārtīgi savā darbošanās laikā piestrādājis pie augstākās kvalitātes un tehnloģiskā izpildījuma. 

Riepu priekšrocības un plusi:

 • Pateicoties riepu kompontentu ģeometrijai, kas regulāri tiek uzlabota, un efektīvam silīcija sadalījumam, riepas garantē maksimālu degvielas ekonomiju;
 • Kvalitāte slēpjas arī faktā, ka riepām ir uzlabota nodilumizturība, kas tiek ražota piestrājot pie kvalitatīva gumijas sastāva;
 • Izteikti laba saķere un vadāmība;
 • Īsāka bremzēšanas distance jebkādos laikapstākļos.

Bridgestone - uzticība un lepnums

Bridgestone dibinātājs Šodžiro Išabaši no Japānas laikā, kad valsts ekonomika strauji attīstījās, saprata, ka valstī ir vajadzība pēc kvalitatīvām riepām un tā viņš radīja savu pirmo riepu, kas šodien ir vainagojies ar starptautisku un veiksmīgu biznesu. 

Riepu priekšrocības un plusi:

 • Lieliski laba saķere uz ceļa virsmas dažādos laika apstākļos;
 • Teicami turās pagriezienos (ar Bridgestone riepām tiek aprīkotas Formula 1 automašīnas);
 • Daudzfunkcionāli protektoru raksti un augsti kvalitātes standarti.

Pirelli - drošība un kvalitāte

Pirelli zīmols vairāk nekā 140 gadu garumā ir izpelnījies patērētāju uzmanību un mīlestību, nosakot svarīgākās tendences automašīnu, kravas mašīnu, apvidus automašīnu, autobusu un motociklu riepu ražošanas nozarē. Šobrīd zīmols ir viens no atpazīstamākajiem riepu ražotājiem pasaulē, un tā galvenās vadlīnijas ir pieturēties un attīstīties kvalitatīvu un drošu riepu ražošanā.

Pirelli tiek segmentēts kā ultra high performance riepu līderis pasaulē, jo ne par velti, piemēram, Ferrari, Lambroghini, Porsche, Maserati un McClaren Pirelli riepas uzstāda jau sākotnējā komplektācijā. 

Pirelli produktu klāsts tiek attīstīts ar jaunākajām tehnoloģijām, un pateicoties sadarbībai ar vadošajiem autoražotājiem, kā arī lielākajiem sporta auto sacensību organizātoriem pasaulē, uzņēmums apzinās labākās un augstākās kvalitātes uzlabojumu vajadzības.

Riepu priekšrocības un plusi:

 • Izcila drošība;
 • Manevrēšanas spējas un ekonomiskums;
 • Ilgs kalpošanas mūžs, kā arī atbilstoša garantija mūsdienu ekspluatācijas un kvalitātes prasībām. 

Dunlop - pieskāriena tehnoloģija

Dunlop kā riepu ražotājs savā ilggadējā pieredzē ir aktīvi un rezultatīvi strādājuši pie tehnoloģiskiem pavērsieniem, piemēram, Dunlop uzņēmums ir izstrādājis DSST sistēmu, kas ļauj transportlīdzekli vadīt bez gaisa spiediena riepās. Mūsdienās šis izgudrojums tiek saukts par Dunlop Self-Supporting Tyre un RunOnFlat. Situācijās, kad riepai nav spiediena, riepas struktūra ar savām pašbalstošajām sienām neļauj tai tikt saspiestai un noslīdēt no diska. 

Riepu priekšrocības un plusi:

 • Pēkšņa riepas spiediena zuduma gadījumā spēj kontrolēt un noturēt stabilitāti automašīnai;
 • Gadījumos, ja riepa tiek pārdurta, šī ražotāja riepas nodrošinās iespēju nobraukt vismaz 80 kilometrus, lai nokļūtu servisā vai mājās. Dunlop riepa, šādā gadījumā, nav jāmaina uzreiz;
 • Drošas riepas dažādos laikapstākļos un ceļa segumos;
 • Dunlop riepām nav vajadzīgs īpašs riteņu uzstādīšanas aprīkojums;
 • Nav jāvadā līdzi rezerves riepa

Pircējiem patika šis ieraksts

5/5
2 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

PHH Group: Internetinė parduotuvė Pigu.lt Interneta veikals 220.lv E-pood Kaup24.ee Verkkokauppa Hobbyhall.fi E-pood Hansapost.ee

© 2008-2021 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.