Noderīgi padomi

Apavi Crocs: pirmais solis uz laimīgu un ērtu dzīvi

Liela izvēle Crocs apaviem
10 07 2019
Crocs apavi visai gimenei

Crocs, kas tirgū jau ir 27 gadus, ir kļuvis par vienu no vadošajiem apavu uzņēmumiem pasaulē, un visi mūsu valstī zina, kas tie ir par apaviem. Visi Crocs apavi ir izgatavoti no “Croslite” materiāla, kas ir patentētas, revolucionāra tehnoloģijas produkts, kas katram apavu pārim nodrošina ērtumu un izturīgumu, ko katrs nēsātājs augsti novērtē. 

Crocs apaviem ir arī piešķirti sertifikāti, kas apstiprina, ka šie apavi salīdzinājumā ar citiem, var par  67 procentiem samazināt sāpes kājās, gurnos un locītavās. Tie nodrošina stabilitāti un triecienu absorbciju, un iepriekš minētais “Croslite” materiāls pielāgojas katrai pēdai. Uzņēmums ir pārliecināts, ka komforts ir viens no laimīgas dzīves pamatelementiem - ikviens, kurš ir izmēģinājis šos apavus, to var apstiprināt. Pareiza apavu pāra atrašana nebūs sarežģīts uzdevums, jo Crocs savā darbības laikā ir radījis vairāk nekā 300 dažādu modeļu dažādiem gadalaikiem un dažādām klientu vajadzībām.

Crocs apavi bērniem

Jūs, iespējams, piekritīsiet, ka īpaši svarīgi ir augstas kvalitātes un ērti apavi zīdaiņiem - tieši tāpēc bērnu apviem Crocs piedāvā lielisku modeļu klāstu: 

Crocs bērnu sandales

Siltajā laikā mazie pavada daudz laika ārā - tāpēc Crocs piedāvā ne tikai komfortablus, bet arī viegli tīrāmus, nesviedrējošus apavu modeļus, lai padarītu ikdienas dzīvi ērtāku un jautrāku. Crocs sandales zēniem un meitenēm pārsteigs jūs ar dažādiem stiliem, tāpēc pat visprasīgākie bērni atradīs sev piemērotu apavu pāri. Ja vēlaties atsvaidinošākas iespējas, izmēģiniet čības - ideāli piemērotas atpūtai ūdenī.

Crocs ziemas zābaki bērniem

Lai gan Crocs apavi visbiežāk tiek uzskatīti par vasaras apaviem bērniem, jūs būsiet pārsteigti uzzinot, ka ir arī nopietnāki apavu modeļi, kas būs piemēroti aukstam laikam. Šo apavu iekšpusē ir mīksts oderējums, un ārpuse ir dekorēta ar atstarojošām detaļām, lai vēl vairāk uzlabotu bērnu drošību. Ražotāji ir izveidojuši Crocs apavus ērtus un viegli nēsājamus, kas palīdzēs izvairīties no neērtu apavu problēmām. 

Crocs bērniem

Pazīstamas arī kā koka tupeles, šie Crocs bērnu apavi ir klasiska, ļoti ērta izvēle gan aktīvai atpūtai, gan komfortam. Šādi modeļi ir ļoti viegli, tiem ir neslīdošs zole un perfekti pieguļ bērna kājām - tas ir viss, kas nepieciešams! 

Crocs gumijas zābaki bērniem

Crocs zābaki būs lieliski piemēroti bērniem, kad jūsu pēcnācēji vēlēsies uzspēlēt bumbu vai vienkārši justies ērti lietainās dienās. To virsma ir ūdensizturīga un zole ir raupja, tāpēc bērni būs gatavi jebkuriem laikapstākļiem. 


Crocs apavi sievietēm

Šī zīmola apavi vienmēr var pārsteigt ar savu atšķirīgo, pievilcīgo dizainu, tāpēc Crocs apavi sievietēm apvieno unikālu stilu ar komfortu. Lai par to pārliecinātos, iesakām jums apskatīt šādus modeļus: 

Crocs Clogs sievietēm

Šie klasiskie Crocs sieviešu apavi pārsteigs jūs ne tikai ar iepriekš minēto komfortu un vieglumu, bet arī ar dažādām krāsām. Ražotāji mudina jūs lauzt stereotipus un pielāgot šos apavus ne tikai atpūtai, bet arī darbam vai cutām ikdienas gaitām - tas ir atkarīgs no tā, vai jūs uzdrīkstēsieties to darīt! Un, ja jūs vēlaties ko pavisam vienkāršu, jūs varat izmēģināt klasiskos Crocs apavus sievietēm: ar šiem apaviem jūs jutīsieties ērti jebkurā situācijā. 

Crocs gumijas zābaki sievietēm

Pretēji tam, ko mēs varētu iedomāties, Crocs gumijas zābaki sievietēm izceļas ar eleganci - starp šiem modeļiem dominē tumši, viegli saskaņojami toņi. Tie būs arī ūdensizturīgi, veidoti no pēdu stiprinoša materiāla un ērtu zoli, tāpēc jums nebūs jāuztraucas par drošību.


Crocs apavi vīriešiem

Vīriešiem Crocs piedāvā klasiskās iesšļūcenes, kas ir arī vispopulārākie apavu modeļi - tie arī ir vispopulārākie internetveikalā 220.lv. Crocs priecēs visus, kas novērtē praktiskus un kvalitatīvus apavus. Tajos nesvīst kājas, apavi neatstāj nekādas zīmes, stimulē asinsriti kājās un neprasa lielu uzmanību tīrīšanai. Crocs vīriešu apavi var tikt pielāgoti darbam, atpūtai vai saimniecības darbiem mājās - jums šie iepavi patiks un jūs nevēlēsieties no tiem šķirties. 


Pēc visu šo priekšrcību apraksta, jums atliek tikai izlemt, vai nevēlaties iegādāties vismaz vienu Crocs apavu pāri. Maksimāls komforts tagad ir pieejams ikvienam - šiem apaviem nav nepieciešami lieli ieguldījumi, un bieži Crocs apavus var iegādāties par lieliskām cenām!

Pircējiem patika šis ieraksts

4/5
1 Pircēja vērtējums

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?