Noderīgi padomi

Atbrīvojieties no papildu kilogramiem mājas apstākļos

Lieliska izvēle trenažieriem
17 05 2019
sporta aksesuari

Svara zudums – viena no tēmām, kas ir svarīgas visa gada garumā, bet visvairāk mēs esam nobažījušies par sava ķemeņa līnijām tuvojoties siltākam laikam. Jautājums par to, kā ātri zaudēt svaru, nodarbina ikvienu, kurš ziemas laikā atlaida grožus – ja šī situācija šķiet pazīstama, Jums nevajadzētu nolaist rokas. Jūs varat atvadīties no papildu kilogramiem pat tad, ja neesat gatavs doties uz sporta zāli – tas būs arī lielisks sporta veids mājās. Šoreiz mēs runāsim par dažādiem trenažieriem un to priekšrocībām.

Skrejceliņi

Tas nav noslēpums, ka skrienot mēs varam sadedzināt daudz kaloriju, un tajā laikā strādā ne tikai mūsu muskuļi kājās, bet arī viss ķermenis. Ja apsverat, kā zaudēt svaru uz vēdera, šis sports var būt noderīgs. Tiesa, paši skrejceliņi nav ļoti kompakti, tāpēc Jums ir jādomā iepriekš, vai šāds trenažieris iederēsies Jūsu mājās – ja tā ir, tad jau tagad varat sākt meklēt mazāka izmēra apģērbu!


Eliptiskie trenažieri

Eliptiskie trenažieri nodarbina mūsu ķermeni „augšā“ un „apakšā“, todėl tokios treniruotės metu taip pat galima sudeginti nemažai kalorijų. Lai gan šie trenažieri būtībā ir līdzīgi skrejceliņiem, tomēr izmantojot šīs ierīces, ir mazāka slodze uz locītavām – tas nozīmē, ka traumu risks būs mazāks. Šiem trenažieriem arī būs nepieciešams daudz vietas, bet Jūs varat izbaudīt to, ka tie būs daudz klusāki nekā iepriekš minētie ieraksti skrejceliņi.


Velotrenažieri

Ja vairāk nekā skriet, Jums patīk mīties, tad velotrenažieris būs lieliska izvēle – tas palīdzēs sadedzināt kalorijas un kļūs par efektīvu ieroci cīņā pret sieviešu bieži nogurdinošo celulītu. Ir kļūdaini domāt, ka šie trenažieri palīdz tikai, lai iegūtu gludas kājas – minoties Jūs stiprināt vēdera muskuļus, palielinot izturību un uzlabojot sirdsdarbību. Pēc šāda treniņa Jūs ne tikai novājēsiet, bet būsiet arī veselīgāks!