Noderīgi padomi

Bārdas kopšana: viss, kas Jums jāzina

Plaša izvēle bārdas kopšanas līdzekļiem
04 02 2021
virietis izmanto bardas kopsanas lidzeklus

Bārda vienmēr ir bijusi neatņemama un ļoti harizmātiska vīriešu tēla sastāvdaļa, taču, lai tā izskatītos nevainojami, ir vajadzīgas nelielas pūles. Labi ir tas, ka mūsdienās bārdai paredzēto rīku un ierīču izvēle ir ārkārtīgi plaša - atliek tikai ar visām iepazīties un izvēlēties piemērotākās!

Bārdas kopšanas pamata padomi

Lai lepotos ar iespaidīgā izskata bārdu, vispirms jāapsver šādi padomi:

  • Esiet pacietīgs. Pacietības visvairāk pietrūkst tiem, kuri nesen sāka audzēt bārdu. Varat saīsināt atsevišķi izvirzītos matiņus: lai gan tie tajā brīdī izskatīsies gludāki, bārda vēlāk kļūs daudz garāka, tāpēc Jūs vēlēsieties no tās pilnībā atvadīties. Lai no tā izvairītos, kārtīgi izaudzējiet bārdu un tikai pēc tam sāciet to veidot.
  • Ķemmējiet bārdu. Ja katru dienu (vai vismaz pēc iespējas biežāk) ķemmēsiet bārdu, būs daudz vieglāk uzturēt to kārtību un izvairīties no matiņu izkrišanas. Lai sasniegtu labākos rezultātus, jāizmanto īpaši bārdas kopšanai paredzēti rīki.

virietis kemme bardu

  • Regulāri mazgājiet un kondicionējiet. Tāpat kā Jūsu matiem, arī bārdas matiņiem ir nepieciešama regulāra mazgāšana, ko ieteicams darīt apmēram reizi nedēļā. Īpašs šampūns mīkstinās matiņus, un kondicionieris mitrinās un saglabās veselīgu bērdas izskatu. Vissvarīgākais ir izvēlēties šo produktu aromātu, kas Jums patīk: jo visticamāk, Jūs to ļoti labi sajutīsiet.
  • Izmantojiet papildu aprūpes pasākumus. Ja Jūs līdz šim neesat audzējis bārdu vai neesat pievērsis pārāk daudz uzmanības tās kopšanai, Jūs būsiet pārsteigts par plašo pieejamo rīku klāstu. Neaizmirstiet bārdu regulāri palutināt un barot - zemāk Jūs atradīsiet daudz produktu, kas ļaus Jums to darīt vienā vai otrā veidā.

bardas kopsanas lidzekli

Kas ir nepieciešams ideālai bārdas kopšanai?

Skuvekļi

Tā ir neaizstājama ierīce visiem tiem, kam ir bārda. Zināmi arī kā bārdas trimmeri, šīs ierīces, atšķirībā no skuvekļiem, rugājus pilnībā nenoskūs, bet ļaus tos noformēt atbilstoši jūsu vajadzībām. Apgriezt, nolīdzināt vai kā citādi pielāgot - šīm ierīcēm parasti ir līdz ducim režīmuб tāpēc izvēloties skuvekli, Jūs varēsiet izmēģināt dažādas frizūras ar bārdas trimmeri. Ja jūs vienmēr vēlaties, lai jums būtu vismaz minimāla bārda, un jūs pats to kopjat, šī būs viena no efektīvākajām un ērtākajām izvēlēm.


Bārdas kopšanas līdzekļi

Pat bez bārdas apgriešanas regulāri jārūpējas, lai bārda izskatās nevainojama. Bārda bieži vien ir ne mazāk kaprīza kā galvas mati, ir pieejams plašs ārstniecības līdzekļu klāsts, iepazīstieties ar vismaz dažiem no tiem:

  • Eļļa. Var teikt, ka tas ir gandrīz pamata rīks, kuram jābūt pieejamam un lietojamam visiem bārdas īpašniekiem. Eļļas uzklāšana katru reizi pēc dušas novērsīs dehidratāciju, niezi un nodrošinās vēl ātrāku augšanu.


  • Balzams. Šim produktam ir ļoti līdzīgas īpašības kā eļļai, bet tam ir nedaudz cietāka konsistence. Tāpēc ieteicams izvēlēties vismaz vidēju matu veidošanu. Tomēr, pat ja jums ir īsa bārda un vēlaties to pabarot, jūs nekļūdīsities ar šo līdzekli.