Noderīgi padomi

Bezvadu putekļu sūcēja plusi un mīnusi

Plaša izvēle putekļu sūcējiem
30 01 2020
tira gridu ar bezvada puteklu suceju

Uzziniet, kādi ir bezvadu putekļu sūcēji salīdzinājumā ar tradicionālajiem putekļsūcējiem. To plusi un mīnusi ļaus Jums izlemt, vai ir laiks pārmaiņām, un kādi mūsdienīgi modeļi ir pieejami.


Bezvadu putekļu sūcēju plusi

Nekādu vadu

Bezvada putekļsūcēji nozīmē to, ka Jums nevajag izmantot kontaktdakšu, padarot tīrīšanu vieglāku un ātrāku. Šādi putekļsūcēji bieži ir taisnas, vertikālas formas, piemēram, Bissell CrossWave Pet Pro BS2225N, kas ir speciāli veidots, lai efektīvi savāktu mājdzīvnieku spalvas.

Vieglums un manevrējamība

Putekļu sūcējs būs parocīgs neērtiem tīrīšanas darbiem, piemēram, automašīnas vai kāpņu tīrīšanai. Sākotnēji bezvadu putekļsūcēji tika izmantoti kā papildu ierīce ātrai tīrīšanai papildu galvenajai mājokļa tīrīšanai. Mūsdienās labākie bezvadu putekļsūcēji ir pietiekami jaudīgi, lai aizstātu Jūsu tradicionālo putekļsūcēju.

Lielākajai daļai bezvadu putekļsūcēju ir tīrīšanas režīms, kas ļauj tīrīt ar vienu roku. Parasti to nodrošina vai nu izvelkams rokas putekļsūcējs, vai arī dizains, kas ļauj apmainīt grīdai paredzēto ierīci pret mazāku ierīci. Varat arī pilnībā noņemt cauruli un pievienot instrumentus galvenajai ierīcei, lai izveidotu nelielu rokas putekļsūcēju. Šāds risinājums ir lieliski piemērots tīrīšanai šaurās un grūti aizsniedzamās vietās. 

Bezvadu putekļsūcēji ir vieglāki nekā vairums parasto putekļsūcēju, kas vidēji sver trīs kilogramus, salīdzinot ar sešus kilogramus smagiem standarta putekļsūcējiem.

Bez maisiem

Vairums bezvadu putekļsūcēju ir bez maisiem, bet ir daži modeļi - ar vienreiz lietojamiem putekļu maisiem. Ja putekļsūcējs ir ar maisu, tā var būt arī kā priekšrocība, jo lielāka ir tā ietilpība, tāpēc Jums tas būs jāiztukšo retāk. Tomēr Jums būs jāņem vērā pastāvīgās izmaksas par putekļu maisu nomaiņu. Ja Jums biežāka putekļu krātuves tīrīšana nešķiet liels apgrūtinājums, tad šāda alternatīva noteikti ir labāka izmaksu ziņā, kā arī Jums nebūs jāuztraucas par to, vai mājoklī ir maisi katru reizi, kad radīsies vajadzība to izsūkt. Nevienam nepatīk atlikt veicamos darbus tikai tāpēc, ka trūkst kāda piederuma.

Bezvadu putekļu sūcēju mīnusi

Ne visi modeļi labi tīra katrā mājoklī. Ar nepiemērotu modeli Jums neizdosies iztīrīt mājokli tik efektīvi, lai arī kā Jūs censtos. Tādēļ vienmēr veiciet rūpīgu izpēti pirms tehnikas iegādes. 

Baterijas ilgums

Daudzi agrīnākie bezvadu putekļsūcēji knapi spēja darboties 20 minūtes, taču gadu gaitā ir uzlabojies to darbības laiks. Lielākajai daļai bezvadu putekļsūcēju tīrīšanas laiks ir no 20 līdz 45 minūtēm. Dažiem ir maināmas baterijas, kas ļauj tīrīt ilgāk par vienu stundu, taču tas Jums nozīmēs papildu izdevumus. Kā arī - ja Jums ir daudz paklāju, akumulatora darbības laiks ievērojami samazināsies.

Putekļu tvertnes lielums

Bezvada putekļu ietilpība ir aptuveni 0,7 litri salīdzinājumā ar aptuveni 2 litriem standarta putekļu sūcējā. Tīrot ar bezvadu putekļsūcēju, Jūs pavadīsiet vairāk laika to iztukšojot un tīrot filtrus. Ja to nedarīsiet, putekļu sūcējs nebūs tik efektīvs, lai izsūktu putekļus. Nav arī labi, ja Jums ir alerģija pret putekļiem, jo tas nozīmē regulāru kontaktu ar putekļiem.

Neefektīvāki paklāju tīrīšanai

Vidēji bezvada putekļsūcēji no paklājiem izsūc 40% putekļu, salīdzinājumā ar 70% putekļu sūcējiem ar vadu. Labākie modeļi spēj iztīrīt paklājus, taču Jums tie ir jāizvēlas uzmanīgi, it īpaši, ja Jums mājās ir daudz dažādu paklāju.

Ne visi bezvadu putekļu sūcēji ir tikpat labi kā tradicionālie, veicot smagos uzdevumus - iztīrīt putekļus no paklājiem un cietajām grīdām, kā arī izsūkt matus un pūkas no dažādām vietām. Par laimi Jums ir vairākas iespējas atrast meklēto, piemēram, internetveikals 220.lv ir apkopojis dažādus efektīvus modeļus, kas Jums ļaus baudīt labākās bezvadu putekļsūcēju priekšrocības.

Pircējiem patika šis ieraksts

4.2/5
17 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2021 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.