Noderīgi padomi

Dabīgie akmeņi pēc horoskopa - Kas piemērots Jums?

23 10 2020
uz galda aproce ar dazadiem dabigiem akmeniem

Astrālo jeb zodiaka akmeņu enerģija nāk no zvaigznāja, kas saistīta ar Jūsu horoskopa zīmi, un pastāv uzskats, ka katrai zodiaka zīmei atbilstošos akmeņus nepieciešams nēsāt rotās vai kā talismanu, lai piesaistītu labo enerģiju, veiksmi un laimi, gūtu spēku un dziedinātu.

varaviksne no dazadiem dabigiem akmeniem

 Ielūkojieties šajā rakstā, lai uzzinātu, kādi dabīgie akmeņi, dārgakmeņi pēc horoskopa piemēroti tieši Jums un ko tie simbolizē!

Auns (21.03. - 20.04.)

Asins akmens, dimants, sarkanā jašma

Asins akmens Auna zīmē dzimušajiem palīdz saglabāt mieru, koncentrēšanos un mērķtiecību. Dimants ir gaismas un lojalitātes simbols, kas palīdz lēmumu pieņemšanā, savukārt sarkanā jašma veicina pārdomātu lēmumu pieņemšanu un vitalitāti.

Vērsis (21.04. - 20.05.)

Safīrs, smaragds, rozā kvarcs

Vērši ir jūtīgas, kaislīgas, pacietīgas un apņēmīgas būtnes. Smaragds ir veiksmes, mīlestības un pacietības simbols, kā arī Vērša valdošās planētas - Venēras akmens.


Rozā kvarca galvenā funkcija ir piesaistīt mīlestību un mudināt tai ļauties, bet safīrs palīdzēs veicināt iekšējo mieru un spēku.

Dvīņi (21.05. - 21.06.)

Akvamarīns, citrīns, ahāts

Cilvēkiem, kas dzimuši dvīņu zvaigznājā, ir izteikta empātija, tādēļ viņiem piestāvēs akvamarīns, kas palīdz risināt komunikācijas problēmas. Citrīns papildina dvīņu ekstraverto dabu, mīlestību pret cilvēkiem, kā arī balansē dvīņu daudzpusību. Ahāts sasaucas ar dvīņu dzīvesprieku, kā arī stiprina komunikācijas spējas.


Vēzis (22.06. - 22.07.)

Mēnessakmens, opāls, pērles

Mistiskais mēness akmens jeb ūdens opāls izstaro īpašas vibrācijas, kas Vēžu zīmē dzimušajiem palīdz būt patstāvīgiem un vienlaikus iejūtīgākiem. Arī cita veida opāli piestāv Vēžiem, ļaujot viņiem justies brīvākiem un neatkarīgākiem. Pērles simbolizē patiesību un sirsnību, turklāt tām piemīt dziedējošas īpašības.