Noderīgi padomi

Gaisa jonizators – kādos gadījumos to vajadzētu iegādāties?

Plaša izvēle gaisa mitrinātājiem un attīrītājiem
09 10 2020
gaisa jonizators un gaisa attrisana jusu majas

Kad gaiss ir svaigs, tad arī mēs paši jūtamies daudz labāk – mēs esam modri, enerģiski, neciešam no galvassāpēm. To visu mums nodrošina anjoni, un to atjaunošanai telpās ir nepieciešams gaisa jonizators, kas attīra gaisu telpās un liek justies tā, it kā mūs ieskauj pati daba. Šoreiz mēs parunāsim par šīs ierīces funkcijām, kuras tā veic, un apspriedīsim, kādos gadījumos ir vērts iegādāties šo ierīci.

Gaisa jonizators: kas tas ir un kā tas darbojas?

Šīs ierīces būtībā ir atbildīgas par to, lai atjaunotu pozitīvo un negatīvo jonu līdzsvaru telpā. Tieši negatīvie joni nodrošina svaigāku telpas gaisu un visas citas priekšrocības, kuras mēs apspriedīsim tālāk. Pēc ieslēgšanas ierīce ģenerē negatīvos jonus, kas izdalās vidē. Daudzi no tiem saistās ar pozitīvajiem joniem un vairs neļauj tiem atrasties gaisā, un anjoni nodrošina daudz svaigāku gaisu telpās.


Gaisa jonizatoru galvenās priekšrocības

Praktiski jebkurš mājas gaisa jonizators var piedāvāt visas zemāk minētās priekšrocības.

Augstāka produktivitāte

Negatīvie joni palielina skābekļa plūsmas piekļuvi smadzenēm, rezultātā mūsu modrība un garīgā enerģija automātiski palielinās. Tādēļ mēs varam vieglāk koncentrēties un vieglāk veikt vēl sarežģītākus uzdevumus. Tieši šī iemesla dēļ ir vērts apsvērt gaisa jonizatora iegādi ne tikai mājām, bet arī birojam. Turklāt ir konstatēts, ka arī fiziskā kapacitāte šādās telpās ir lielāka – telpā, kas piesātināta ar negatīviem joniem, Jūs daudz vieglāk varēsiet izpildīt dažādus vingrinājumus.

sieviete izbauda stradajosu gaisa ionizatoru

Mazāk vīrusu un baktēriju

Šādas ierīces var ne tikai samazināt baktēriju un vīrusu daudzumu gaisā, bet arī palīdz pasargāties no dažādām slimībām. Anjoni uzlabo elpceļu darbību, kas aizsargā plaušas no kairinājuma un iekaisuma, tāpēc samazina tādu slimību risku kā saaukstēšanās, gripa, siena drudzis vai pat astma.

ionizators strada telpa

Labāks miegs

Jonizācija dzīvoklī vai mājās uzlabo arī miega kvalitāti, šo ierīču izmantošana telpās izdala arī zināmu ozona daudzumu. Tātad, ja Jūs bieži jūtaties noguris, Jums ir grūti aizmigt – šāds risinājums noteikti varēs palīdzēt atrisināt šīs problēmas. Tiem, kam mājās jau ir gaisa attīrītājs – jonizators, atsauksmes ir patiešām pozitīvas, jo jau no pirmajām dienām ir iespējams izbaudīt daudz svaigāku gaisu mājās.

Mazāks spriegums

Šīs ierīces bieži raksturo kā dabiskos antidepresantus. Tie normalizē elpošanas ātrumu, pazemina asinsspiedienu un tādējādi noņem spriedzi. Rezultātā šādā telpā ir iespējams atslābināties un atpūsties. Turklāt, anjoni tiek absorbēti tieši asinīs – tas nozīmē, ka tie var būt ļoti noderīgi kaitīgo brīvo radikāļu apkarošanā.

gaisa ionizators istaba

Vieglāka elpošana

Arī slikto gaisa daļiņu uzkrāšanās rada nepatīkamu smaku, tāpēc šādos gadījumos arī ir nepieciešama gaisa jonizācija. Tas ir ļoti noderīgi arī tad, ja kādam no ģimenes locekļiem ir alerģija, elpošanas ceļu slimības vai astma – tīrāks gaiss šādos gadījumos lielā mērā atvieglos elpošanu.

Cits šo ierīču veids – automašīnas jonizators, kas veic tādas pašas funkcijas kā mājās izmantotās ierīces. Izmantojot to, bez jebkādiem papildu pasākumiem, Jūs varēsiet novērst nepatīkamās smakas un izbaudīt tīru gaisu katra ceļojuma laikā. Tātad, ja Jūs meklējat risinājumus, kā attīrīt gaisu transportlīdzeklī, lai atbrīvotos no cigarešu, kvēpu vai citām nepatīkamām un dažreiz pat kaitīgām smakām, Jums noteikti varēs palīdzēt automašīnas gaisa jonizators.

gaisa ionizators vieglakai elposanai majas

Elektronisko ierīču darbības profilakse

Mēs daudzkārt esam dzirdējuši par patēriņa pieaugumu un kaitējumu, ko tehnoloģijas nodara videi– šo iemeslu dēļ, vide pamazām kļūst bioloģiski neaktīva, kā rezultātā arī mēs kļūstam gausi, biežāk sūdzamies par enerģijas vai garastāvokļa trūkumu. Gaisa kvalitātei īpaši kaitē dažādās elektroniskās ierīces (datori, televizori utt.), tāpēc, ja Jūsu dzīvojamā telpā ir daudz šādu ierīču, labs gaisa mitrinātājs ar jonizatoru var palīdzēt atjaunot pozitīvo un negatīvo jonu līdzsvaru, kas neapšaubāmi ietekmēs arī svaigāka gaisa koncentrāciju telpās.

Gaisa jonizatora zemās izmaksas ļaus ikvienam parūpēties par šīs ierīces iegādi savai automašīnai vai mājām – ja nav iespējams bieži būt dabas ieskautam un elpot svaigu gaisu, tagad ir ļoti viegli izveidot šādu vidi sev apkārt. Drīz Jūs sajutīsiet arī veselības uzlabošanos, un atgriezusies enerģija ļaus Jums izbaudīt dzīvi bez jebkādam blakusparādībām.

Pircējiem patika šis ieraksts

4/5
4 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2021 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.