Noderīgi padomi

Kā izvēlēties bērnu apģērbu?

Izvēlēties jaundzimušo drēbītes
17 06 2021
apgerbu izvele berniem un jaundzimusajiem

Bērni ātri aug un mainās. Reizē ar augumu mainās arī viņu vajadzības, mīļākās un nīstākās krāsas. Izvēloties apģērbu vai apavus bērniem, ir jāņem vērā viņu vēlmes, pretējā gadījumā neizsakāmi siltais džemperis, kas maksāja lielu naudu, putēs skapī nevalkāts. Taču, lai arī cik untumaini būtu bērni, ir jābūt praktiskiem un jānovērtē ne tikai apģērba skaistums, bet arī tā kvalitāte, izmantošanas iespējas, nepieciešamība.

meitenes un zeni dazados apgerbos

Top 10 Apģērbs meitenēm


Bērnu apģērbu kvalitāte

Vispirms, ņemiet vērā to, ka bērni ātri aug. Viņiem ir nepieciešami bērnu apģērbi, kas nekairina ādu, ātri neplīst un saglabā savu formu. Tādēļ pērciet tikai augstas kvalitātes apģērbus.

Par kvalitātes standartu visbiežāk var spriest pēc materiāla, no kura ir uzšūts apģērbs. Bērni ir ļoti aktīvi, tāpēc viņu apģērbam ir jābūt izturīgam, īpaši tam, kas tiek nēsāts ikdienā. Šis nosacījums nav attiecināms tikai uz sporta biksēm, džemperiem vai jakām. Piesardzīgam jābūt arī izvēloties apakšveļu. Jāskatās, lai tās materiāls neveicinātu papildus svīšanu un neradītu alerģiskas reakcijas.

Apģērbi, kas šūti no ļoti laba materiāla, ne vienmēr ir dārgi. Turklāt, paturiet prātā arī to, ka iepērkoties internetā, visi apģērbi bieži maksā lētāk. Pirms pirkšanas, ja ir iespējams, novērtējiet apģērbu pēc šādiem kritērijiem:

  • Pataustiet un sajūtiet materiālu. Pārliecinieties, ka tas ir izturīgs un elpojošs.
  • Paceliet apģērbu pret gaismu un paskatieties caur to – labam apģērbam ir jābūt necaurspīdīgam.

Top 10 Apģērbs zēniem


Bērniem pērciet tikai mīkstus apģērbus, kas nekairina. Neviens bērns nepiekritīs vilkt kaut ko tādu, kas rada niezi. Šis padoms ir īpaši aktuāls, iegādājoties zīdaiņa pūriņu. Lai no tā izvairītos, izvēlieties kokvilnas mazuļu krekliņus, bikses, zeķītes. Šis materiāls ir mīksts, elpojošs un nekairina ādu. Rudens un ziemas periodiem meklējiet apstrādātus vilnas apģērbus. Ar mūsdienīgām tehnoloģijām apstrādāta vilna saglabā siltuma sajūtu, ko tā rada, taču kļūst daudz draudzīgāka jūtīgai ādai.

silti ziemas dzemperi uz pakaramajiem

Ja iepērkaties parastā veikalā, pirms kleitas vai džinsu nešanas pie kases, obligāti apskatiet šuves.