Noderīgi padomi

Grima otas: veidi un kopšana

Plaša izvēle grima otām un sūkļiem
02 12 2019
dazadas otas grimam ikdienas lietosanai majas apstaklos

Ikviena sieviete varētu apgalvot, ka krāsošanās nav tik viegls darbs, kā tas varētu izskatīties no malas - tas prasa prasmes un atbilstošus piederumus, lai sasniegtu iespaidīgus rezultātus. Grima otas bieži ir noderīgas, lai vienkāršotu visus procesus, taču pat tad jums jāzina, kādu veidu izvēlēties un kā tās uzturēt. Šie ir jautājumi, uz kuriem šoreiz mēģināsim atbildēt!

Grima otu veidi

Pirmkārt, jāatzīmē, ka materiāli, no kuriem tiek izgatavotas otas, ir atšķirīgi. Tagad tirgū dominē šie divi veidi:

  • Sintētiskās kosmētikas otas. Tās bieži ir lētākas, taču nebūt ne zemāka līmeņa produkti, kurus īpaši iecienījuši skaļi dzīvnieku tiesību aizstāvji. Šādu kosmētikas otu mazgāšana un kopšana ir daudz vienkāršāka, jo grima izstrādājumi tajās neiesūcas - tieši tāpēc tās parasti tiek rekomendētas ne tikai sausu, bet arī krēmīgu, taukainu produktu eļļošanai.
  • Dabisko saru grima otas. Šāda veida otas ir vislabāk piemērotas produktiem ar sausāku konsistenci, un ir profesionāļu iecienīti ar precizitāti un perfektu piemērotību lūpām, sejai un acīm. Lai arī tās prasa nedaudz lielākas izmaksas, gala rezultāts parasti neliek vilties.

Ir arī svarīgi zināt, ka grima otām ir atšķirīgs pielietojums un prasības. Šoreiz jums būs jāizpēta daudz plašāka daudzveidība:

  • Grima bāzes otām parasti ir gluda virsma ar stingri nospiestiem sariem un nedaudz sašaurinātas. Šajā gadījumā ir ļoti svarīgi izvēlēties kvalitatīvu produktu: galu galā lielisks pamats - puse no darba!


  • Pulverveida produkti ir izstrādāti, lai perfekti pārklātu jūsu seju ar šo otu, bieži ar garākiem, pūkainiem sariņiem. Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažas otas ir paredzētas birstošajam pūderim: ja jūs to lietosiet, jūs jutīsiet ārkārtēju komfortu.


  • Bronzatora otai jābūt maigai un nedaudz noapaļotai - šī forma nodrošinās grima vienmērīgu sadalījumu.

  • Sārtumam var izmantot divu veidu otas: līdzīgi kā pūderiem, bet nedaudz noapaļotas, kompaktas un izvairīgas no skarbām līnijām, kā arī ar leņķiskām variācijām efektīvai sārtuma konturēšanai.


  • Kontūrēšanas otām ir nedaudz "slīpa", noapaļota forma un stiprāki sariņi - kombinācija, kas ļauj ērti piekļūt visiem vaigu kaulu stūriem un izcelt vēlamās sejas vietas.


  • Acīm ir vairāk nekā viena piemērota ota, atkarībā no tā, ko jūs gatavojaties darīt. Vispiemērotākās otas acu ēnām ir lielas, plakanas un īsas otas ar lielu daudzumu saru, lai viegli slīdētu un iegūtu ātru rezultātu. Būs piemērotas arī leņķa otas, un, ja jūs plānojat sajaukt ēnas kā īsts profesionālis, ir vērts izvēlēties noapaļotus galus un mīkstus sarus. Tikmēr vislabāk ir izvēlēties īpaši plānas otas ar plakanu galu.


  • Uzacīm jums jāizvēlas produkts ar stīviem un nedaudz leņķī izvietotiem sariem.