Noderīgi padomi

Gulta ar atvilktni vai pacelšanas mehānismu: kas Jums ir vispiemērotākais?

01 06 2020
erta un kvalitativa gulta ar pacelamo mehanismu mantu glabasanai

Guļamistabā bieži izvēlas gultas ar veļas kasti, lai būtu vairāk vietas uzglabāšanai. Šīs mēbeles ļauj ērti uzglabāt gultas piederumus, drēbes vai citus nepieciešamos priekšmetus, netērējot papildu telpu. Tomēr, ja Jūs nolemjat izvēlēties tikai šādu modeli, Jums jāņem vērā, ka gultu celšanas mehānismi ir atšķirīgi. Gultas ar atvilktnēm vai pacelšanas mehānismu ir divi vispopulārākie varianti, kuru funkcijas šoreiz apskatīsim.


Gultas ar atvilktnēm

Šāda veida mēbeles var piedāvāt Jums vairākas papildu, bet ne ļoti lielas atvilktnes lietu glabāšanai. Atkarībā no konkrētā modeļa, tās var atvērt gan no sāniem, gan no gultas priekšpuses. Tomēr jāņem vērā, ka to lietošanai būs nepieciešama papildu telpa. Jums jāpārliecinās, vai atbilstošās mēbeles patiešām iederēsies Jūsu guļamistabā un, piemēram, nepaliks uz skapja.

Gultas ar atvilktnēm padara ārkārtīgi ērtu uzglabāto priekšmetu kārtošanu. Atvilktnes kļūst par papildu plauktiem - katrā no tām Jūs varat uzglabāt pilnīgi dažādu veidu lietas un tādējādi izvairīties no haosa. Tiesa, ierobežoto atvilktņu izmēra dēļ Jūs, iespējams, nevarēsiet ievietot ļoti lielus priekšmetus. Tomēr šis aspekts ir atkarīgs no konkrētajiem izmēriem - ņemiet tos vērā, apsverot, kuru gultu izvēlēties. Šis mēbeļu tips ir piemērots arī zemākām telpām, kur ierobežotā augstuma dēļ nav iespējams izvietot gultu ar celšanas mehānismu.

gulta ar atvilktnem gulamistaba

Gultas ar pacelšanas mehānismu

Šis gultas pacelšanas mehānisms nodrošina daudz vairāk vietas mantu uzglabāšanai. Ar paceltu matraci un režģi, Jūs varat novietot priekšmetus visā gultas vietā. Tā kā papildu telpa netiek izmantota atvilktnēm vai to mehānismiem, ir iespējams uzglabāt ļoti dažādas lietas, pat daudz lielākas. Tiesa, Jums šajā gadījumā būs jāuztur kārtība, tāpēc iespējams, ka mazāku priekšmetu gadījumā Jūs nolemsiet izvēlēties citu vietu. Tomēr, ja guļamistabā trūkst vietas priekšmetiem, šāda veida gultām vajadzētu būt Jūsu pirmajai izvēlei.

gulta ar pacelsanas mehanismu

Paaugstinātas gultas ir arī iecienītas, jo Jums nav jāizmanto papildu telpa, lai iekļūtu šajā krātuvē. Pat ja blakus gultai ir citi priekšmeti, Jūs joprojām varēsiet pacelt mehānismu. Vienīgais šķērslis var būt īpaši zemie griesti, kurus parasti varam sastapt bēniņos.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka šādas gultas matraci var pacelt divos dažādos veidos:

  • Uz sāniem paceļams matracis ir piemērots, ja viena gultas puse atrodas tieši blakus sienai.
  • No kāju atbalsta paceļams matracis lieti noderēs, ja mēbelēm var piekļūt no visām pusēm un galvgalis ir atbalstīts pret sienu.

Ņemot vērā visas šīs funkcijas, Jūs varat viegli izlemt, kurš gultas tips Jums būs vispiemērotākais. Atvilktņu opcijas ir vairāk piemērotas tiem, kas vēlas organizētu uzglabāšanas vietu un var atvēlēt nedaudz papildu telpas. Tikmēr gultas ar pacelšanas mehānismu patiks tiem, kas vēlas pēc iespējas lielāku gultas veļas kasti bez jebkādiem papildu nosacījumiem.

Pircējiem patika šis ieraksts

3.7/5
3 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2021 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.