Noderīgi padomi

Halovīna grima idejas

Plaša izvēle karnevāla kostīmiem
20 10 2020
mamma taisa meitai helovina grimu
Halovīniem katru gadu mūsu valstī tiek pievērsta arvien lielāka uzmanība - lai gan arī vēl nav populāri staigāt pie kaimiņiem, lai prasītu no tiem jokus vai konfektes, tad noteikti jautra ballīte kļūstu neizbēgama. Šajā gadījumā ir nepieciešams arī atbilstošs Halovīna grims, kas palīdzēs atklāt Jūsu izvēlēto personāžu un varbūt - pat tad mainīties līdz neatpazīšanai. Ja Jums rodas jautājums, par ko pārvērsties šajā gadā, apskatieties dažas no populārākajām Halovīna makeup idejām!

Populārākais Halovīna grims 2021. gadā

Atkarībā no tā, kādi Helovīna sejas zīmējumi šogad dominēs pieaugušo vidū, tos var iedalīt divās kategorijās.

Televīzijas un filmu varoņi

Lai iemiesotu labi pazīstamu varoni, Jums vajadzētu izmēģināt kādu no šīm idejām:

 • Džokers. Filma, kurai pagājušajā gadā tika pievērsta liela uzmanība, šogad pāriet uz biedējošu Helovīna grimu. Nebūs grūti atkārtot galvenā varoņa izskatu: balta seja, sarkans degungals, daudz platāks lūpu siluets, papildu uzacis, zils, uzkrītošs rombu siluets, un Jūs esat gatavs ballītei. Tiesa, var eksperimentēt arī ar krāsām: tad tēls būs vēl ekskluzīvāks.

dzokers halovina grimsgrims no filmas dzokers halovina svinesanaika uztaisit dzokera grimu uz halovina svetkiem

 • Nāriņa. Jums patiešām nav nepieciešams nevienu iepazīstināt ar šo varoni, un labā ziņa ir tā, ka Jūs varēsiet izmantot ļoti dažādas idejas, lai to mainītu. Vissvarīgākais, kas jāpatur prātā, ir daudzi mirdzumi un svari, kas rotās Jūsu seju. Grimam visbiežāk izmanto lavandas, zilu vai zaļganu kosmētiku, taču Jūs varat izvēlēties arī citus toņus. Ja Jūs izrotāsiet arī kaklu, Jūs izskatīsieties vēl pārliecinošāk!

narinas grims uz haloviniemka uztaisit narinas grimuvienkarss acu grims narina halovins

 • 101 dalmācietis. Šķiet, ka, veidojot Helovīna grimu 2021. gadam, mēs arvien vairāk atskatīsimies uz pagātnes varoņiem. Pārvēršanās par šausmīgo nežēlīgo De Vilu var būt daudz vienkāršāka, nekā Jūs iedomājāties. Melni un balti mati, spilgti sarkana lūpu krāsa, aizēnotas acis ... Tiesa, ja vēlaties vēl briesmīgāku tēlu, seju vai kaklu var "dekorēt" ar raibiem plankumiem, kas atgādina Dalmācieša kažokādu. Ja pievienosiet nelielu asiņu pēdu, Jūs noteikti kļūsiet par vakara galveno personu.

kruelas kostims un grims 101 dalmacietis halovins

 • Karalienes. Šis tēls arī šogad būs ļoti populārs. Jūs nekļūdīsieties, kļūstot par ledus vai siržu karalieni, taču visas pārējās versijas būs laipni gaidītas. Šajā gadījumā vissvarīgākais ir tas, ka grims ir pietiekami spilgts, un gala tēlam jāsaskan ar tērpu, kas atbilstu tēmai. Galu galā Jums jāizskatās kā īstai karalienei!

karalienes grims ar baltu aduledus karalienes grims halovinsvienkars karalienes kostims un grims halovins

Citi interesanti Helovīna tēli

Tiem, kas vēlas pārsteigt ar citiem biedējošiem varoņiem, 2021. gadā ir ieteicams izvēlēties šādas iespējas:

 • Klauni. Var teikt, ka tā ir mūžīga šo svētku klasika, kas lieliski piemērota gan biedējošam, gan ļoti mīlīgam tēlam. Klaunu izskats var būt visnegaidītākais, tāpēc tikai no Jūsu iztēles būs atkarīgs, kuru variantu Jūs šoreiz nolemjat izvēlēties.Klauna Pennywise tēls šogad ir ļoti populārs - to var redzēt slavenajā šausmu filmā "It". Turklāt Jūs varat izmantot klauna parūku un degunu - tad tēls būs vēl reālistiskāks.

klauna grims uz haloviniemklauna grims halovinsidejas klauna grimam uz haloviniem

 • Citplanētieši. Šī ir vēl viena fantāziju prasoša ideja - galu galā neviens īsti nezina, kādam vajadzētu izskatīties citplanētietim. Tomēr, ja vēlaties svinību laikā saglabāt saprati, kas Jūs esiet, nomainiet sejas krāsu un izveidojiet pēc iespējas tumšākas acis - vēl labāk, ja izveidosiet daudz lielāku ovālu. Šis tēls tiks izcelts ar piemērotu Halovīna kostīmu, neatkarīgi no tā, vai tās būs vienkrāsaina jaka vai kāds cits negaidīts risinājums.

citplanetiesu grims uz haloviniemcitplanetietis halovins grimscitplanetiesu grims halovins

 • Ķirbji. Varbūt tas nav tēls, bet tas patiešām ir ļoti populārs Helovīna grima tēls. To izveidot noteikti nebūs grūti: vienkārši apklājiet visu seju un kaklu oranžā krāsā. Ja vēlaties piešķirt vairāk šausmu, uzzīmējiet uz sejas melnas domuzīmes un, piemēram, ļoti spilgti nokrāsojiet, piemēram, lūpas, vienu aci un degunu.

briesmigs kirbja grims halovinska uztaisit kirbja grimusieviete ar kirbja grimu svin halovinu

 • Zirnekļu iebrukums. Šī ir ļoti vienkārša dekoratīvās kosmētikas ideja, kuru varat izmantot gan veidojot zirnekli, gan zirnekļu tīklus. Zīmējiet tos negaidītākajās vietās: ja zirneklis rotās ne tikai Jūsu vaigu, bet arī gar muti, tas izskatīsies kā rāpojošs. Pretējā gadījumā pietiks ar nelielu zirnekļa tīklu ap aci: uzzīmējiet to ar vienkāršu acu zīmuli.

skaista zirneklu tematika grimam halovinsgrims zirneklis halovinsvienkarss grims ar zirnekli halovins

Helovīna grims bērniem

Helovīna sejas zīmējumi ir gandrīz vispatīkamākie mazajiem - ja arī viņi gaida šos svētkus, piedāvājiet izmēģināt kādu no šīm idejām:

 • Meža iemītnieki. Gudra lauva, dusmīgs tīģeris vai varbūt mājas kaķis? Jebkura no šīm idejām patiešām atstās iespaidu uz bērniem, un to īstenošanai nebūs nepieciešamas īpašas prasmes. Ir arī vērts piedāvāt lapsas, žirafes vai pat aļņu variantu: tie būs īpaši populāri šogad. Spilgts deguns, acis un ūsas - šiem tēliem noteikti vajadzētu pietikt ar tik daudz kosmētikas!

meza iemitnieki halovinsdzivnieku grims berniem uz haloviniemmeza dzivnieku grims halovins

 • Slavenākie varoņi. Bruņurupuči nindzjas, Zirnekļcilvēks, Pelnrušķīte, Sniegbaltīte, Supermens, Betmens ir tikai daži no populārākajiem Halovīna kostīmiem bērniem, kuriem mazie ar prieku dos priekšroku. Paturot to prātā, Jūs varēsiet izvēlēties viņiem piemērotāko grimu - ja maskas vietā izvēlēsieties modeli, attēls būs gan izaicinošāks, gan ērtāk valkājams.

piratu grims berniemzirnekla cilveka grims halovinsprencese taurenis grims bernam

 • Galvaskausi un dažādi monstri. Kamēr starp pieaugušo tendencēm dominē vairāk oriģināls Halovīna grims, „skull“ (galvaskausi), Drakulas un citi briesmīgi varoņi joprojām atstāj lielu iespaidu uz bērniem. Ja Jūsu atvase to vēlas, pārvērtiet viņu par jauku monstru - jūs pat variet meklēt idejas šausmu filmās!

monstru grims berniemraganas grims uz haloviniemzombija grims uz haloviniem

 • Interesantas detaļas. Ja Jūsu atvase nevēlas kļūt par noteiktu varoni, šo svētku laikā Jūs varat izrotāt viņu sejas ar mazām, tematiskām detaļām. Tas var būt zirnekļa tīkls, kas nolaižas uz vaiga, "liesmojošas" uzacis vai pat asins plankumi. Bet neaizmirstiet konsultēties ar bērniem par visām šīm idejām - galu galā vissvarīgākais ir tas, lai viņi paši jūtas labi izvēlētajā tēlā.

vienkarss grims berniem uz halovinu

Galvenais Helovīna atribūts apburošam grimam

Jums noteikti vajadzētu izmantot arī šos atribūtus, lai vēl vairāk uzlabotu savu tēlu un izveidotu neparastu Halovīna grimu:

 • Baltas acu lēcas. Ja vienu dienu Jūs mainīsiet savu acu krāsu, Jūs noteikti nepaliksiet nepamanīts!
 • Brūču veidošanās līdzekļi. Brūce no asa priekšmeta uz sejas vai kakla vēl vairāk iemiesos Jūsu izvēlēto varoni. Īpaši piemērota ir šķidrā lateksa, pielīmējamā brūce ar šuvēm, mākslīgā rēta ap kaklu un speciālais ādas vasks.
 • Mākslīgās asinis. „Izrotājiet" rokas, seju vai kaklu ar asinīm - tad Jūs noteikti tiksiet nominēts mežonīgāko kostīmu nominācijā.
 • Zobu lakas. Dzelteni vai pat melni zobi būs lieliski piemēroti Jūsu grimam. Izmantojot speciālu laku, Jūs variet viegli sasniegt šo rezultātu. Un, ja Jūs gatavojieties iemiesot vampīru, būtu labi parūpēties par šī varoņa zobiem.
 • Tumsā spīdošas krāsas. Šis ķermeņa un sejas grims palīdzēs mirdzēt spožāk pat tad, kad gaismas nav ieslēgtas. Jūs variet arī izvēlēties arī spīdošu matu želeju, lai uzlabotu savu tēlu. Visas šīs krāsas pārpalikumus var viegli noņemt pēc pirmās mazgāšanas. Ja vēlaties vēl vairāk spīdēt, pielīmējiet arī LED skropstas!
 • Grima komplekti. Ar profesionāla grima palīdzību Jūs variet izdekorēt seju ar visnegaidītākajām krāsām, kas padarīs Jūsu tēlu vēl iespaidīgāku.
 • Jūsu izmantotā kosmētika. Arī kosmētikas veikalā variet atrast Halovīnam piemērotu kosmētiku. Pūderi, bronzeri, vaigu sārtumus, ēnas, uzacu krāsas, lūpu krāsas, skropstu tušas - tie ir tikai daži no līdzekļiem, kas var noderēt, izstrādājot izsmalcinātu grimu.


 • Papildu rekvizīti. Lai ideāli atklātu personāžu, ir nepieciešams ne tikai grims, bet arī papildu atribūti. Naži, izkapti, dakšiņas, cirvji, zirnekļtīkli un tamlīdzīgi, kas ļaus vēl vairāk iemiesot šo biedējošo Halovīna ballīti.