Noderīgi padomi

Dāvana Vīrietim? Noderīgi padomi kā atrast īsto dāvanu

25 02 2021
interesantas idejas ko davinat virietim svetkos

Tuvojoties svētkiem – neatkarīgi no tā, vai tā ir vārda vai dzimšanas diena, Valentīndiena vai cits notikums, viens no svarīgākajiem uzdevumiem ir atrast dāvanas. Dažas no dāvanām piemeklēt ir vienkāršāk, citu atrašana prasa lielāku piepūli, īpaši, ja ir vēlme pasniegt oriģinālu dāvanu, kas pārsteidz.

Izvēloties vīrietim dāvanas, viens no populāriem variantiem, ir praktiski pielietojamas lietas, jo daudziem vīriešiem patīk saņemt dāvanā ko noderīgu. Tomēr tas nenozīmē, ka izdarīt īsto izvēli būs viegli. Lai padarītu šo uzdevumu vienkāršāku, esam sagatavojuši ceļvedi, kas palīdzēs izvēlēties dāvanas kungiem ar dažādām gaumēm. Ieskatieties šajā sarakstā un ļaujieties dāvināšanas priekam!

davana virietim svetkos

Praktiskas dāvanas vīrietim

 • Instrumentu kaste - ideāla dāvana vairumam vīriešu. Īpaši tiem, kam patīk mājās kaut ko meistarot vai remontēt. Atkarībā no vajadzības un iespējām instrumentu kastes pieejamas dažādās variācijās, ar atšķirīgu specifikāciju un saturu. Izpētiet vīrieša instrumentu klāstu vai neuzkrītoši iztaujājiet par vēlmēm, lai zinātu, kas viņam noderēs visvairāk.

virietim davana instrumenti

 • Elektriskais skuveklislaba dāvana, kas patiks ikvienam kungam, jo skūšanās ir obligāts rituāls katram vīrietim. Turklāt tas prasa zināmas pūles un laiku. Tāpēc, ja Jūs dāvināt skūšanās piederumus, Jūs demonstrējat, ka rūpējaties par viņu un pārvērtīsiet viņa ikdienas rituālu patīkamākā procedūrā. Arī šajā ziņā izvēles iespējas ir gana daudzveidīgas - skuvekļi atšķiras gan pēc dizaina, gan funkcijām.
 • MaksVēl viena noderīga un praktiska dāvana vīrietim dzimšanas dienā vai citos svētkos. Šis aksesuārs jānēsā līdzi ikdienā, tāpēc tas salīdzinoši ātri nolietojas un laika gaitā ir jāiegādājas jauns (bet kvalitatīvs un stilīgs maks maksā dārgi). Tāpat neaizmirstiet, ka parasti maku tukšu nedāvina - lai tas piesaistītu naudu savam saimniekam, kādā no nodalījumiem noteikti jāieliek vismaz viena monēta.
 • Ikviena vīrieša dzimšanas diena vai citi svētki kļūs īpašāki, ja pārsteigsiet viņu ar ekskluzīvu dāvanu, piemēram, pašmāju ražotāju darinājumiem - Latvijas zīmolu apģērbiem un aksesuāriem. Džemperi, šalles, cimdi, zeķes ir tikai dažas no idejām, kas var kļūt par noderīgu dāvanu.
 • Kaklasaite. Būs piemērota praktiski ikvienam, jo katram vīrietim reizēm rodas situācijas, kad jāsasien kaklasaite. Tomēr šo dāvanu labāk dāvināt tiem, kam aksesuāri tiešām patīk vai kam bieži nākas to lietot, piemēram, darbā. Tiesa, pēdējā laikā arvien populārāks kļūst rotaļīgāks variants – žabo vai tauriņš, kas būs lielisks tēla papildinājums dažādos svinīgākos dzīves gadījumos.

aksesuari davana virietim

 • Trikotāžas apakšveļa. Izvēloties tādu dāvanu, Jūs varat adaptēt to konkrētam gadījumam vai situācijai, varat izvēlēties arī trikotāžu ar atbilstošiem zīmējumiem vai asprātīgām frāzēm, ar dažādām papildu detaļām, piemēram, ar kādu dzīvnieku attēliem. Tādējādi tā var būt lieliska, praktiska un reizē arī jautra dāvana.

Stilīga dāvana viņam

 • T-krekls ar speciālu uzrakstu vai zīmējumu. Lieliska dāvana gan vīriešiem, gan ikvienam citam, jo to var pielāgot dažādiem dzīves gadījumiem. Frāzi vai zīmējumu var piemeklēt individuāli, tāpēc tāds T-krekls būs ļoti lieliska dāvana. Trāpīgi izvēlēts T-krekls vienmēr atgādinās par kopīgiem jokiem, iecienītiem izteicieniem, notikušām situācijām, ko saņēmējs piedzīvojis kopā ar Jums. Varat arī ieskatīties 220.lv oriģinālo T-kreklu sortimentā un piemeklēt gaumei un situācijai piemērotāko variantu.
 • Vīriešu halāts. Meklējot, ko dāvināt vīriešiem, mīļš pārsteigums var būthalāts. Tas īpaši patiks un noderēs kungiem, kam patīk baudīt atpūtu un pavadīt laiku mājās. Ar Jūsu izvēlēto un dāvināto halātu atpūta noteikti būs vēl labāka.


Lai atrastu praktiskas un vienlaikus interesantas dāvanas, var nākties pielikt pūles, tomēr mēs esam pārliecināti, ka tas noteikti būs tā vērts - vīrietis to novērtēs, savukārt Jums būs gandarījums, ka pārsteigums ir izdevies.

Oriģinālas dāvanas vīrietim

Ja vēlaties sagādāt patiesas emocijas un pārsteigt, ir vērts domāt par interesantākām dāvanām. Lūk, dažas TOP idejas, kas varētu noderēt kā laba dzimšanas dienas vai Ziemassvētku dāvana:

 • Retro mašīna ar Swarovski kristāliem - ja dāvanas saņēmējam patīk spēkrati, lielisks pārsteigums varētu būt automašīna. Īsta vai plauktā novietojama - viss atkarīgs no iespējām! Ja tomēr dāvāt īstu auto šķiet pārāk ekskluzīvi un apsverat otro variantu, laba izvēle varētu būt stilīgs interjera priekšmets - retro automašīna, ar ko saņēmējam papildināt savu kolekciju;

 • Oriģināls auto aksesuārs - ja vīrietim ir automašīna, varat iegādāties un pasniegt kādu oriģinālu auto aksesuāru, piemēram, praktisku bagāžnieka kasti ar nodalījumiem, stilīgu stūres rokturi vai interesantu piekariņu vai drošības jostu polsterējumu;


 • Stilīgs pildspalvas turētājs - praktiska un vienlaikus interesanta dāvana ir stilīgs pildspalvas turētājs. Noderēs ikvienam vīrietim, kurš strādā birojā. Šādas lietas pieejamas dažādos dizainos, tādēļ var kļūt par labu dāvanu ikvienam.

Mūsu piedāvājumā pieejami vēl daudzi citi piedāvājumi, kas var kalpot kā pārsteidzošas dāvanas kungiem - atliks vien izvēlēties piemērotāko variantu.

Dāvanas atpūtai un relaksācijai

 • Sporta preces. Ja vīrietim patīk aktīvā atpūta un uzturēšanās svaigā gaisā, tad vērts lūkot pēc dāvanas, kas šo aizraušanos padarīs vēl interesantāku. Arī šajā ziņā izvēle mūsu veikalā ir gana daudzveidīga - sporta spēļu inventārs, sporta apģērbs un aksesuāri, vingrošanas hanteles, svaru stieņi vai trenažieris personīgajai sporta zālei - tās ir tikai dažas dāvanu idejas, ko uzdāvināt sportiskam un aktīvam vīrietim. Tāpat, ja gaviļnieks dod priekšroku dažādām āra aktivitātēm, neatkarīgi no tā, vai zemi klāj sniegs, vai ir vasara, arī tad pie mums varēsi atrast dažādas noderīgas preces, tai skaitā slidas, slēpes un hokeja piederumus, kā arī, protams, velosipēdus skrejriteņus un pārgājienu aprīkojumu, lai katra diena būtu kā piedzīvojums!

svara stienis davana virietim

 • Masāžas paklājs. Ja vēlaties uzdāvināt savam vīrietim vairāk miera, labs variants ir, piemēram, relaksācijas un masāžas paklājs, kas īpaši noderēs brīžos, kad pēc garas darba dienas būs nepieciešama atpūta. Mūsu internetveikalā iespējams iegādāties arī dažādas masāžas ierīces un arī masāžas baseinus, kas tiek uzskatīti par lieliskiem palīglīdzekļiem cīņā ar stresu un pārslodzi. Un kas var būt vēl labāks par dāvanu, kas sniedz patīkamas emocijas un relaksāciju. Jebkurš vīrietis to novērtēs.

Dāvanu karte

Ja tomēr nav ne jausmas, par kādu dāvanu gaviļnieks priecātos visvairāk, optimāls risinājums ir veikala dāvanu karte. Tā, iespējams, nav pati oriģinālākā dāvana, tomēr tas ir veids, kā iepriecināt savu vīrieti ar iespēju izvēlēties to, ko viņš vēlas vairāk.

Mūsu interneta veikalā pieejamas ļoti daudz un dažādas preces, turklāt piedāvājumu klāsts regulāri tiek papildināts, līdz ar to ikviens var atrast sev tīkamu lietu, neatkarīgi no gaumes, interesēm un dāvanu kartes vērtības.