Noderīgi padomi

Jaunākās tendences cepeškrāsnīm, kā izvēlēties?

Liela izvēle cepeškrāsnīm
20 11 2019
moderna krāsns plašajā virtuvē

Neviena virtuve nav iedomājama bez cepeškrāsns - šī ierīce ir noderīga ikvienam, kurš vismaz dažreiz bauda gardus ēdienus. Kad nolemjat iegādāties jaunu cepeškrāsni, ir jāizvēlas no ļoti plaša produktu klāsta: ražotāji nepārtraukti piedāvā jaunas iespējas un programmas, kas padara pārtikas ražošanas procesus vēl vienkāršākus. Kādi ir šobrīd populārākie risinājumi un vai tie visi ir jūsu ieguldījumu vērti?

Mikroviļņu funkcija

Ierīces, kas piedāvā šo funkciju, ļauj ātri un ērti uzsildīt vēlamos ēdienus - ar šādu cepeškrāsni jums vairs nebūs nepieciešams iegādāties vēl atsevišķi mikroviļņu krāsni. Ja jums tā jau ir, tad šīs iespējas nebūs ļoti nozīmīgas, bet krāsns un mikroviļņu krāsns komplekts būs īpaši noderīgs tiem, kas cenšas ietaupīt vietu virtuvē un dod priekšroku funkcionāliem risinājumiem.


Grils

Vai jums patīk kraukšķīga garoziņa, bet jūs nevarat to tādu padarīt, lai jūs varētu nobaudīt sulīgo pildījumu? Tas nozīmē, ka jums vajadzētu meklēt cepeškrāsni ar grilu - šī funkcija ļaus jums cept ēdienus, ko tik labi izdodas pagatavot vasaras sezonā. Tiem, kam patīk zivis vai gaļas ēdieni, ir jāpievērš uzmanību šādai iespējai: jo grila funkcija parasti tiek izmantotta tieši gatavojot šos produktus.

Konvekcijas cepšana

Konvekcija cepeškrāsnī palīdz sasniegt līdzīgus rezultātus, piemēram, gatavojot grila ēdienus - pateicoties vienmērīgam karstā gaisa sadalījumam, ēdiens ir vienmērīgi pagatavots no visām pusēm. Šādu funkciju var izmantot ne tikai gaļai, bet arī no mīklas gatavotiem ēdieniem, tāpēc ir vērts padomāt par šo iespēju. Ir svarīgi zināt, ka konvekcijas krāsns ne tikai nosaka ēdienu garšu, bet arī nodrošina efektīvāku enerģijas patēriņu, kas nozīmē, ka ir iespējams samazināt izmaksas.

Tvaika gatavošanas funkcija

Tie, kuriem interesē veselīgs uzturs, labi apzinās, ka tvaicēti ēdieni saglabā vairāk uzturvielu un nezaudē savu garšu.. Tagad jums nav nepieciešams meklēt īpašus katlus vai citas līdzīgas ierīces - jaunākās krāsnis var piedāvāt iespēju gatavot ar tvaiku. Ja jūs esat nolēmis ēst veselīgāk, jūs varētu vēlēties apsvērt šādu iespēju: tvaika krāsns iedvesmos jaunus eksperimentus un pierādīs, ka veselīgs ēdiens var būt arī ļoti garšīgs.

Automatizētas lietojumprogrammas

Šādām programmām īpaša uzmanība jāpievērš tiem, kas neatzīst sevi kā profesionāļus virtuvē un tos, kuri novērtē efektivitāti ēdiena gatavošanas procesā. Izvēloties atbilstošu automātisko programmu, cepeškrāsns atlasīs pareizos parametrus, lai sagatavotu ēdienu, ko jūs vēlaties pagatavot.  Jums ir jāiegulda daudz mazāk pūļu, lai to izdarītu - ja jums nekad nav patikusi ēdiena gatavošana, jūs to novērtēsiet!

Pašattīrīšanās funkcija

Lai gan šī opcija nav saistīta ar ēdiena gatavošanu, tā var palīdzēt aizmirst par vienu no lietām, ko jums tik ļoti nepatīk darīt. Ieslēdzot atbilstošo programmu, cepeškrāsns izdarīs visu nepieciešamo darbu jūsu vietā - procesa beigās jums būs tikai jānoņem atlikušie netīrumi. Jums vairs nebūs jāberž tauki un jātērē nauda par dārgiem tīrīšanas līdzekļiem: ja esat līdz šim sūdzējies par šīm problēmām, ir pienācis laiks to izbeigt.

Šīs ir tikai dažas no galvenajām krāsns iespējām, bet, ja jūs rūpīgāk iepazīsieties ar internetveikala 220.lv plašo sortimentu, jums izdosies atrast vēl daudz citu noderīgu funkciju.  Tikai laika jautājums, kad krāsnis papildinās vēl gudrāki un modernāki risinājumi!

Pircējiem patika šis ieraksts

4.5/5
11 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2021 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.